До уваги мешканців селища Іванівка!!!

На ділянці водопровідної труби, яка йде від майданчика водопровідних споруд, що в смт Іванівка до південної околиці селища вздовж об’їзної автодороги Велика Лепетиха – Генічеськ часто виникають пориви з великими витоками питної води. Цей трубопровід не перебуває на балансі Іванівського управління і служить для забезпечення водою тільки мешканців селища.

Унаслідок безоблікових витоків води управління несе матеріальні збитки, а також суттєво  погіршується санітарний стан питного водопостачання в районному центрі через несвоєчасні усунення пориву трубопроводу КП «Добробут-5», директором якого є Тараненко О.Г.

Іванівське неодноразово направляло листи на юридичну адресу КП «Добробут-5» із вимогою терміново усунути зазначений порив, в іншому випадку управління буде змушене перекрити засувку на водопровідній трубі. Але, не зважаючи на звернення та вимоги ІМУВГ, Комунальне Підприємство «Добробут-5» проігнорувало письмові звернення. Станом на 22.03.2018 року порив залишається не ліквідованим.

У зв’язку з вищенаведеним, Іванівське МУВГ несе матеріальні збитки через витоки води в результаті несвоєчасної ліквідації поривів, що перешкоджає своєчасному фінансуванню витрат на експлуатацію водогосподарських споруд, захисту земель від деградації, вітрової і водної ерозії, охорони ґрунтів від виснаження, засолення, погіршення інженерно – геологічних властивостей, охорону поверхневих і підземних вод від забруднення та виснаження, чим завдається істотна шкода  споживачам питної води та насамперед суперечить державним інтересам.

Копії письмових звернень ІМУВГ до КП «Добробут-5», та до Голови Іванівської селищної ради додаються на 4 арк. в одному примірнику.

 

Адміністрація Іванівського МУВГ

Схожі матеріали

 

Коментарі: 13

Додати коментар »

 
 
Передвиборчі цяцянки
 

А ми телевізори купуєм, а ми ремонти за сотні тисяч в кабінеті робимо, а ми плитку і стоянки будуєм, а ми путівки купуєм, а нам на Вас жителі іванівка по…..й. З повагою до виборців.

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 4

 
 

Та ви шо!!! То щербань просто заздрить популярності мера і хоче його » обрехати». Але всі бачили що мер цього не робив, він взагалі крім для себе та своєї родини нічого не робить

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 6

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 16

 
АНАРХИЯ 4
 

все закончится тем, что труба окажется ничья..и уйдет на метал..

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 1

 
 

(не)шановний Тараненко ОГ,те що труба за межами населеного пункту не заважає їй знаходитись на балансі вашого»Добробуту» як частина водопровідної системи селища,та через яку вода доходить до південної частини селища.
Анархія,не сси,труба пластикова,на метал не викопають.(хоча поліетилен в Мелітополі також приймають).

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 5

 
Анастасія Володимирівна
 

Що найцікавіше, ніхто не скаржаться на цього директора! І мабуть нашого голову ОТГ це влаштовує!! Де знайти управу на цього горе — директора??

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 5

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 18

 
 

Не беріть все близько до серця. В Іванівці робиться багато гарних справ, і повірте, люди це бачать та цінять.
Інша справа бути на виду у людей. Завжди знайдуться невдоволені, які не полінуються запустити у вас камінь.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 8

 
Анастасія Володимирівна
 

Віктора Олексійовича поважаю, він багато зробив для Іванівки! Молодець! По вулиці Таврійській скільки поривів? Було навіть двір затопило і ніхто нічого не робив, тому що був вихідний день! Вода текла два дні і де був директор КП Добробут -5?

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
 

Як нічого не робилось — мовчали!!!!А зараз все не так.Ну не можна все зробити зразу!!!Да підтримайте ви владу!!!!Ну не буде Дебелого -всьому кінець подивитесь.Таі люди приходять не часто.Іванівцям -повезло!!!!Олексійович не здавайтесь- ми у вас віримо!!!!Іванівці!!!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 13

 
так-же как оно и есть
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 10

 
Не здамся
 

Аноніме,дякую що ви в мене вірите, я не здамся адже де ще можна щороку мілліони собі в карман ложить і автівку купувати своїй ….

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
 

Шановні, ША-НО-ВНІ ! Так ніколи і ніхто не критикував владу за те, ЩО ВОНА ЗРОБИЛА ДОБРЕ. Критикують за ТЕ, ЩО РОБИТЬ НЕ ПРАВИЛЬНО, ЦІНІЧНО І НАГЛО. За все що зроблено для людей — велика вдачність; ми це бачимо і цінуємо, повірте. Так, раніше цього не робили, навіть маючи вільні кошти. Але якщо робити щось ще, але за рахунок інших сіл громади і тільки в Іванівці — це вже не по — доброму. Це вже не децентралізація, а деградація…

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com