ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівській ОТГ купили автобус

Іванівська селищна рада придбала мікроавтобус для свого автопідприємства, яке буде  перевозитиме пасажирів у межах громади.

Про це повідомила секретар Іванівської селищної ради Вікторія Щастлива під час громадського обговорення програми соціально-економічного розвитку на 2018-2020 роки.

Це маленький на 8 місць. Наразі працівниками комунального автопідприємства проведено його реєстрацію та оформлюються дозволи на перевезення пасажирів. У тому числі й учнів шкіл у випадках необхідності додаткового транспорту при їхньому перевезенні.

Зараз комунальним підприємством вивчається питання про купівлю ще одного, більшого, автобуса на 18-24 місць. Як тільки його буде придбано, автопідприємство почне пробуватись на перевезеннях пасажирів внутрішніми маршрутами Іванівської ОТГ.

Більш детально у відео

Схожі матеріали

 

Коментарі: 34

Додати коментар »

 
 
Аноним
22 марта, 2018 о 05:48 IP автора: 78.111.186.6
 

разрешение на перевозку 8 человек в грузо-пасажирском микроавтобусе ненужно (разве в селещной радi незнають).

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 1

 
Аноним
22 марта, 2018 о 06:45 IP автора: 46.211.5.183
 

Не могу смотреть на этот бред, восемь человек, это же не чего, два учителя и шестеро детей. Например в Ивановке проходит детский конкурс. Выехал микроавтобус с Ивановки в Воскресенку а там десять участников, но что дети подождите я через час приеду за Вами, а то мест для Вас нет. И так целый день будет собирать наших детишек. Роман, а почему не где в решениях сессии Нет вопросса о покупке микроавтобус а? На прозоро также нет и какая эго стоимость?

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 1

 
Голос народу
22 марта, 2018 о 07:08 IP автора: 46.211.108.15
 

Это бред. Там что вообще думать некому. Как возить штабелями ? Район обсурда.

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
Аноним
22 марта, 2018 о 07:32 IP автора: 77.111.244.14
 

Это они для себя купили.Чтоб ездить оддыхать или на концерты.Что хотят то и делают,зачем им писать о «ПРОЗОРОСТИ».Где она?

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 2

 
Інна
22 марта, 2018 о 09:05 IP автора: 46.211.120.215
 

///////////// виконуються і понятно чого. А вам депутати мозги нащо? Ви ж за людей повинні горою стояти. Для чого ж вас обирали? Щоб ви голосували за її забаганки? Просніться!! А ні, то на… з пляжу!

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 2

 
BiZmark
22 марта, 2018 о 09:14 IP автора: 194.50.254.168
 

Закрадається підозра, що бусик купували для якоїсь утаємничої цілі, але «на люди» — видали як авто для перевезень населення в ОТГ. Цілком погоджуюся з Анонімом та його агрументами…

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 3

 
икс
22 марта, 2018 о 10:08 IP автора: 46.133.122.189
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 24

 
BiZmark
22 марта, 2018 о 10:22 IP автора: 194.50.254.168
 

ІКСе ! Нам не хочеться, щоб ЗА НАС ВИРІЩУВАВ У КАБІНЕТІ ХТОСЬ. Громаді потрібно автобус, а купили VIP — авто…

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
22 марта, 2018 о 11:03 IP автора: 37.55.24.182
 

Я багато раз повторював, що не допущу образливих висловлювань у сторону публічних осіб.
Так, їх можна критикувати, їх дії чи бездіяльність проте тупі образи відразу будуть видалятися!
Будьте людьми!

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 6

 
 

икс — ти хоча б поцікавився скільки було грошей (законодавство почитав би) до Дебелого,а потім строчив би несінитницю.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 3

 
Аноним
22 марта, 2018 о 12:23 IP автора: 46.133.177.64
 

Люди — може будемо вирішувати проблему ////////? Он зараз хотіла звільнити нашу країну від дбаючого про народ керівництва

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 5

 
Василь
22 марта, 2018 о 12:39 IP автора: 46.211.25.32
 

Бусик ВАНТОЖОПАСАЖИРСЬКИЙ!!!! 8 місць з водієм включно,на нього не потрібно якісь додаткові дозволи.категорія «В» і все. а в вантажопасажирських,та переобладнаних в пасажирські вантажних заборонено перевозити пасажирів,вам ніхто дозвіл не дасть.хіба тільки за хабар,через деяких осіб.тож очевидно що то не для «громади» а для керівнитства.(«на концерти та наради»)

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
Аноним
22 марта, 2018 о 13:11 IP автора: 46.133.177.64
 

Романе — слова мер і його депутати є вже образливі чи нецензурні? Якщо не повернеш мій коментар обьявлю тобі бойкот, а без нас ти пшик і звать тебе ніяк

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 7

 
Roman Voronov
22 марта, 2018 о 13:44 IP автора: 37.73.244.112
 

Мера і депутатів — будь-ласка. А ось інша частина може бути тлумачена як заклик до насильницького захоплення влади.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 18

 
Аноним
22 марта, 2018 о 14:21 IP автора: 46.133.200.138
 

Так вони не влада — вони грабіжники самі настоящі: може вони людям воду зробили, може дороги полатали. Чи може собі машину купили, телевізор, ремонт для себе найвеличнішого за людські гроші, але ж для самих себе

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 4

 
Один.
22 марта, 2018 о 15:43 IP автора: 194.50.254.170
 

Яке лицемірство, які наглі й безтолкові. Яке марнотратство і дурість.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 3

 
Один.
22 марта, 2018 о 16:23 IP автора: 194.50.254.170
 

Вилетять з позором, побачите. Вже скоро. Таких ще не було ніколи.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 4

 
ттттт
22 марта, 2018 о 19:32 IP автора: 178.93.20.200
 

Романе, з якого ти часу став піклуватися за образи публічних осіб. Ти згадай коментарі на головного лікаря ПМСД, на голову райради та інших, це до речі було в той час коли ти працював на «пана», а зараз не можна, це політика подвійних стандартів твого видання. Я з тобою не згоден, «тупі образи» на мою думку повинні видалятись не тільки ті, які стосуються публічних осіб, а й усіх «смертних». Романе дозволь тебе спитати, а де відеозйомки сесій селищної ради, чи не дозволяють.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 2

 
Roman Voronov
22 марта, 2018 о 19:42 IP автора: 37.73.218.200
 

Я завжди видаляв коментарі які містили образи.
З приводу сесій ОТГ читайте уважніше сайт. є і відео, і аудіо, і що завгодно.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 4

 
Европа
22 марта, 2018 о 19:56 IP автора: 188.166.0.65
 

Икс, все дуже просто, попередній голова квартири всім дітям в городі купив, просто це ніхто не знає. А тут машину для громади купили так всіх аж жаба задушила. Розслабтесь панове, все буде добре. Головне не забувайте кормити своїх жаб. ))))

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 21

 
икс
23 марта, 2018 о 08:03 IP автора: 46.133.101.25
 

BIZ mark ти сам то поняв шо написав ? ти не хочеш шоб за тебе вирішували . Хто ти такий шоб перед тобой отчітувались . Надо було виграть вибори і можливо став би мером . Той бусік не є VIP авто . Автобуси були і хто їх просрав навєрно знаєш .
.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 7

 
Інна
23 марта, 2018 о 08:19 IP автора: 46.211.106.188
 

Ікс, а якже демократія? Мер ніхто, він обраний і повинен оьчитуваться. А таке здається що він ховається від людей. Боїться. Буде йому як наді савченко. Дорожка приведе до справедливості

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 5

 
икс
23 марта, 2018 о 08:27 IP автора: 46.133.89.252
 

Европа я знав . Можливо не так багато . Ти здраво оцінив .

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
икс
23 марта, 2018 о 08:28 IP автора: 46.133.89.252
 

Інна не повинен мер перед тобой звітувати .

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 8

 
Одинак
23 марта, 2018 о 09:22 IP автора: 194.50.254.170
 

Повинен звітувати. Це прописано законом.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
Ольга.
23 марта, 2018 о 09:27 IP автора: 46.211.115.137
 

Звісно повинен в нас демократія і люди мають знати як розпоряджається їх податками. Мер ховається. Коли він зустрічався з людьми востаннє?

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
Аноним
23 марта, 2018 о 11:16 IP автора: 46.133.251.177
 

Дуже перед вами звітують депутати Верх Ради ??? Закон багато пише .

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 7

 
Віталій
23 марта, 2018 о 14:44 IP автора: 37.53.185.246
 

Шановна «Інна», здається з Надею Савченко Ви дещо поспішили!!!

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
BiZmark
23 марта, 2018 о 15:53 IP автора: 194.50.254.168
 

Савченко показала шлях…

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
Аноним
23 марта, 2018 о 16:53 IP автора: 95.135.139.76
 

Куда ???

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Аноним
23 марта, 2018 о 19:41 IP автора: 46.133.4.83
 

В ///////// таку велику

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 2

 
BiZmark
25 марта, 2018 о 09:17 IP автора: 194.50.254.168
 

Відверто — Савченко, можливо, хотіла зробити те, про що в подумках мріяв останні 2-3 роки зробити кожен з нас. Але ми просто мріяли, а вона — і словами, і ділом — намагалася поставити владу на місце, щоб ця влада памятала, на чиїй крові та на чиїх руках вона в»їхала до кабінетів…

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
Аноним
25 марта, 2018 о 12:39 IP автора: 188.166.121.88
 

Одне інтересно, Мосійчука з купою доказів про взяття хабаря відпустили. А Савченко без жодного доказа сидить у в’язниці, бо хтось щось чув або ж вона щось сказала, на скільки я розумію у нас свобода слова. Заказнуха 100 %, язикатим в верховній раді не місце.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
таня
25 марта, 2018 о 15:22 IP автора: 46.211.126.223
 

Ви пишите що голова повинен зв1тувати перед людьми це так а чомуж не прийшли 20 в будинок культури як запрошували тод1 и поговорили б з ним