Нижні Сірогози потопають у смітті

В’їзд до смт Нижні Сірогози зі сторони Іванівки тепер більше нагадує пейзажі з постапокаліптичних фільмів, аніж в’їзд до охайного селища.

На фоні гламурної стели, ошатно прикрашеної вишиванкою, усе довкола рясно засипане побутовим сміттям.

Масштаб стихійного звалища такий, що склалося враження, що це офіційний полігон ТПВ цього районного центру.

Проте ні. Як розповіли нашому виданню два жителі Нижніх Сірогоз, які сортували сміття на цьому звалищі в пошуках металобрухту, його утворили самі жителі селища. Зі слів чоловіків, люди економлять на послугах із вивозу відходів від місцевого комунального підприємства. За одно економлять і бензин, вивозячи відходи недалеко.

Але тут явно недопрацьовує і сама місцева влада, адже судячи з об’ємів відходів, накопичуються вони тут уже не один день. І процес цей триває за мовчазної згоди тих людей, які б мали тут навести лад.

Упадає в око і пошарпаний прапор України на могилі героя АТО Віталія Драньчикова, яка знаходиться на місцевому кладовищі, по ходу руху автотранспорту, якраз за зазначеним сміттєзвалищем.

Одним словом, покидаючи гарне селище Нижні Сірогози, у нас залишилося вельми важке враження. Будемо сподіватися, що коли сюди приїде якийсь чиновник вищого рангу, йому видадуть шори, щоб на в’їзді він побачив тільки стелу «Нижні Сірогози» із вишиванками, а не гори сміття довкола та пошарпані прапори.

Далі, без зайвих слів, фоторепортаж із місця.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 9

Додати коментар »

 
 
 

И не поспоришь же, блин. Все так и есть. Хочется только напомнить старую пословицу:»Чисто не там , где убирают, а там , где не мусорят». Если народ позволил себе опуститься до уровня животных, то меры должны быть соответствующие этому уровню.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 1

 
 

Этот мусор — это памятник нашему меру. Как и мусорка, которая в сторону Лепетихи. Как и остальные мусорные баки, в радиусе 100 метров от которых всё в мусоре и пакетах. И, как бонус, стаи бродячих собак.
Для Нижних Серогоз (в отличии от Ивановки) — это нормально

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
 

Правильно сказал Вадим , люди сами засрали у себя под носом . Не только Серогози . Наверно минталитет такой можно кинуть соседу под забор лижби у меня не било . Люди опомнитесь , сами виновати . Все вместе и каждий в отдельности . Надо начинать с себя .

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 2

 
 

А Ви приєднайте Н.Сірогози до Іванівської ОТГ…

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 3

 
 

Достопочтенный Отто Леопольдович , категорическое сердечное мерси за приглашение. Но мы лучше уж как-то тута среди антисанитарии, но с живой больничкой помучаемся.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
 

С мусором соседи разберутся . А вот символику государства с флагштока нужно снять . Так Отто ?

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

Живая больничка это заслуга главрача , как ни крути. Хоть там и своих нюансов хватает. А вы в поссовете давно забронзовели (или чего там бывает такого же цвета, как и бронза и пахнет как те свалки).

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 

В око впадає велика кількість використаних памперсів…думаю, аби було бажання, знайшли б винуватців та заставили прибрати навколо всього населеного пункту…

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Шановний Вадиме! Цілком з Вами згоден. Бо у нас найкращі фейєрверки, зате всі школи оптимізували. Черга за клубами та ФАПАми. Тримайтеся!!! І не вірте, що ОТГ — це дорога до розвитку: це — дорога на цвинтар…..

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com