ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Іванівські підприємці скаржилися на незаконну торгівлю в держустановах

Сьогодні іванівські підприємці зустрілися з головою Іванівської райдержадміністрації Сергієм Довбнею та головою Іванівської ОТГ Віктором Дебелим.

Предмет розмови був один — нелегальний продаж продуктів харчування представниками так званих  оптових баз із наближених до Іванівки міст по державним установам та навчальним закладам району.

Зі слів підприємців, вони ніскільки не проти чесної конкуренції, але в даних випадках мова йде якраз про неоформлену належним чином торгівлю, через що місцевий бюджет втрачає в податках, а іванівські підприємці опинилися в нерівних умовах конкуренції та на межі виживання.

Окрім того, така в навчальних закладах проводиться без дотримання санітарних норм і не «вписується» в організацію навчального процесу.

На це Сергій Довбня повідомив, що вивчив досвід боротьби з подібним явищем у Нижньосірогозькому районі. Там місцева влада заборонила персоналу держустанов та закладів освіти займатися закупівлями продуктів на робочих місцях.

У свою чергу Віктор Дебелий зазначив, що в Іванівській ОТГ заборону на торгівлю в закладах освіти вже запроваджено.

Зі слів голови громади, школи —  це не прохідний двір, і абихто носити туди абиякі продукти не буде. Є визначений законом порядок організації навчального процесу, і торгівля продуктами харчування до нього не входить. Відтак директорам шкіл ОТГ наказано уникати подібного явища — аж до звільнення з роботи за порушення.

У підсумку розгляду цього питання керівники району та ОТГ пообіцяли посилити боротьбу з торгівлею так званих оптових баз у держустановах, навчальних та інших закладах району.

Окремо підприємці порушили питання нелегальних підприємців на іванівському ринку. З їх слів, особливо по п’ятницям, на ринку повно неоформлених продавців. Це теж ставить у нерівні умови підприємців.

Присутні на зустрічі представники РДА та податкової інспекції повідомили, що в районі є комісія з протидії нелегальній зайнятості. Проте комісія ця «беззуба». Як виявилося,  адміністративний протокол про порушення трудового законодавства може скласти лише інспектор із праці. Законодавством передбачено, що об’єднані громади повинні мати в своїх штатах таких інспекторів, проте в Іванівці його немає.

На це Віктор Дебелий повідомив, що громада обов’язково візьме в штат інспектора, а пошуком кандидатури займуться чи не сьогодні.

Як тільки інспектор приступить до виконання своїх обов’язків, почнеться активна фаза по боротьбі з нелегальною зайнятістю в Іванівці.

Подивитися повний запис зустрічі підприємців можна в нашому відео. 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 44

Додати коментар »

 
 
 

Сидят два начальничка с зарплатой около двадцати тысячи на человека и начинают людям палки в колёса ставить, они не понимают что в гос служащих зарплаты минималки, и каждая копейка на счету, на рынок пойдёшь так там цены ой-ой. А здесь цены адекватные и товар свежый. А за налоговую вообще молчу, одна уже ждё не дождётся когда на работу с декретки выйдит, на язык такая умная а в пятницу приезжих поганять нет сил

0

Оцінити коментар Thumb up 53 Палец вниз 6

 
 

У нас на рынке самые высокие цены! Дешевле в Геническ е, КАховке и т.д.

0

Оцінити коментар Thumb up 40 Палец вниз 9

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 25

 
 

А в селах старости цим занімаються, списки збирають , з бази машина розгружається в сіль.раді . В Балашовкі і в Благодатні .
Магазинів куча в селі , а люди скупляються там, ну не всі , подруги , куми , свати……..

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 11

 
 

Аноним, Ця стаття ні як не відходить до бази яка приїжджає і видає товар в конкретну установу!! Уточню чому: машина яка приїжджає в установу не є торгівельною, тому, що я замовляю товар так само як и в інтернеті з доставкою в любе указане мною місце. А машина яка приїжджає виконує тільки функцію доставки (кур’єра), ну ні як не торгівлі!!! Так що дорогі підприємці знижуйте ціни і до вас потягнуться люди!

0

Оцінити коментар Thumb up 70 Палец вниз 10

 
 

Ви ще забороніть купівлю в інтернеті. Сміх тай годі.

0

Оцінити коментар Thumb up 53 Палец вниз 9

 
 

Звісно на території школи торгівлі не місце, але хто заважає машині з товаром під’їхати до воріт школи і вчителям скупитися.

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 6

 
 

WWW, Не скупитись, а забрати у кур’єрів замовлений товар! (зауважу, що грошей кур’єри в руки не беруть).

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 9

 
 

Смішні, я бачу таку картину: Я разом з рідними (зауважу, не від хорошого життя), замовляю собі з бази до дому певний товар (зауважу, не для продажу, а для себе!) и тут приходить комісія (клоунів ;)) і говорить, «так робити неможна тобі штраф». Ха, ха, ха 😉

0

Оцінити коментар Thumb up 55 Палец вниз 9

 
 

правда ты что тупой речь идет о доставке товара в организации а не себе домой или ты статью не читал.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 19

 
житель района
 

Правда правду говорит, в магазинах наценки на товар почти 100%, мы сравнивали это факт , так вот уважаемые Виктор Алексеевич и Сергей Леонидович вы сначала снижте цены у предпринимателей , а потом запрещайте автолавке ездить, они не торгуют , они доставляют заказаный товар. Если в автолавке баночка фасоли 9грн , то в магазине 16 грн это что нормально.

0

Оцінити коментар Thumb up 47 Палец вниз 8

 
 

Аноним, тупой ты! Смотри видео. Речь идет вообще про доставку товара в район. ЧП хотят чтобы базы приезжали только к ним.

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 7

 
александр
 

а кто будет контролировать педпренимателей которые устанавливают цены по своему усмотрению?никак не нажрутся дармоеды…

0

Оцінити коментар Thumb up 44 Палец вниз 10

 
 

Жаба задавила?цены в магазинах какие,почему никто неконтролирует.А сразу запретить,пускай люди скупляются.Может тогда продавци выводы сделают.

0

Оцінити коментар Thumb up 38 Палец вниз 6

 
 

Почему не постаить вопрос об официальной закупке продуктов для школ и садиков у .баз.у них дешевле.А насчет санитарных норм,зайдите к ув.Паленку и посмотрите в каких условиях хронятся продукты на складе.

0

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 3

 
Голос народу
 

С.Довня сидить в білому домі не один рік, а притягти до району жодного інвестора, який би забезпечив людей гідною роботою, з гідною зарплатню, так і не зміг. Даже немає морального права указувати де люди мають купити собі товар зі знживою. Далі В.Дебелий, що не знає як живуть люди він щось уже зробив для розвитку. ? Це в ОТГ роботу тільки почали. До цього була Шотівка, а потім Іванівка, а щось робити у людей катьма. Фонтан і площадь то добре, але треба спочатку зробити те, що буде приносити прибуток і люди не будуть економили на кожній дрібниці. А на ваші зоборони людям на….ть.Шановна 1111 у Балашово 2 магазини , а ціни різні. У Благодатному 4 , а ціни ще крутіші. Так може вгамуєте свої апетити, а будете заробляти на обороті товару , а не на зубожілому населенню.Далі, а що на базарі торгують виробленим на своїх землях. ? Одні перекупники.А наші верещать, що не можуть торг вести. Бо чужі, що витрачають ще на паливо, продають дешевше ніж наші.

0

Оцінити коментар Thumb up 54 Палец вниз 5

 
 

Ми думаємо що все сказали люди правителі візьмуть до уваги,звісно якщо вони думаюиь про самих незахищених з мінімалкою!!!!!Щодо підприємців не дуже вони обділені!!!!Почуйте нас!!!!Всерівно люди знайдуть вихід повірте мені!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 4

 
 

А нащо щось відкривати, якщо можна з фермерів по два рази на рік грошенятка збивати на свої поцяцанки (машини,телевізори,ремонти в кабінетах, поїздки на Київ та Херсон та на диз топливо на посіви своєї земельки). Вже почали видзванювати фермерам за налог на прибуток (а сам голова жодної копійки не показав в своєї з сином деклараціях) через чотири місяці почнуть видзванювати податок на землю а потім податок на нерухомість, так і проживуть рік. Почніть пан з себе покажіть що Ви платите, покажіть а потім збивайте з фермерів.

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 3

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 13

 
 

Жаба не давить. А платити тоді Х…. хто буде.

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 1

 
 

Вперше почув дійсно голос ПРАВДИ. Правда — Вам респект. А Аноніму пораджу прочитати що ТАКЕ ТОРГІВЛЯ. Автівки з баз виконують замовлення, а не торгують, стоячи півдня біля шкіл, чи сільрад, чи ще деінде. Та й торгаші беруть товар у тих же самих «коробейників» і чомусь це недозволеною торгівлею не називають. А щодо санстанцій… Як вони взялися перевіряти якість харчування то тільки й чуєш по ТВ: то там отруїлися діти, то там захворіли відвідувачі ресторану, то на вояків напала дезентарія. А бюджт в громаді наповнюють всі згідно своїх отриманих статків, навіть працюючі пенсіонери з пенсії плаять податок. Звісно ж з пенсії податок менший, ніж із місячної виручки магазину. Еге ж, читачу ?

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 3

 
 

с 1 января 2018 года все предприниматели, как на общей системе так и на едином налоге, платят ЕСВ в размере 819,08 грн. в месяц. а обычный украинец с минималкой платит примерно столько же налога

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 4

 
староста
 

Старосты занимаются продажей товара,так нужно же себе балы набирать перед очередными выборами…………..

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 4

 
Светлана
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 19

 
АНАРХИЯ 4
 

Какие блин предприниматели?Всегда таких людей называли БАРЫГАМИ!Дешевле взять-дороже перепродать..

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 7

 
 

Як Глущенки запереживали за антисанітарію. А скажіть панове, торгівля цукерками в залізному ларьку, без жодного холодильника і кондиціонера, особливо в літку то, що антисанітарія? Я щось не бачив цукерок які можна зберігати при температурі 40-50 градусів тепла. А риба з ковбасою яка місяцями лежить на проході вся в пилі і з мухами, то теж норма? Я і даром би не брав того товару. Шановні ЧП почніть спочатку перевірку з себе. Ось якраз ОТГ візьмуть інспектора і в першу чергу пройтись по базарі. Романе, завтра базар, велике прохання зніми на відео той крайок, що біля Глущенків, нехай зі сторони подивляться на свою антисанітарію!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 5

 
 

вы думаете у приежих лучше рыбу вонючею продают колбасы летом на сонце. конфеты тоже на сонце.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 8

 
 

Звісно що ні. Краще звісно на базі замовити. І свіжіша і дешевше набагато ))

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 5

 
 

Не «взять», Витек, а вложить денежки и купить подальше от дома, а затем , оплатив все налоги и сборы, и проч, и проч, разместить в оборудованном месте и ждать, когда купят. А не купят — себе на память или на прокорм, или выбросить.
Это называется коммерческий риск. И это нормально. Было бы очень просто заниматься купи-продайством, то все бы этим занимались.
Но, конечно, если не придерживаться правил, то торговать выгоднее, риски меньше.
Всегда и во всем есть такие, что ищут лазейки, не только в торговле.
Вот ты, Витя, работая в колхозе ничего никогда не скоммуниздил? Не схитрил?
Не поверю, если скажешь «нет». Да и не сможешь ведь, многие знают.
Вот потому и поддерживаешь нарушение порядка — потому сам такой же по сути — старый совок с привычками оттуда.

Все должны быть в равных условиях, как и требует закон.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 6

 
Голос народу
 

Ризик в діяльності виникає тоді, коли у вас один і той же самий товар різняться в ціні з іншими продавцями. Іще майте повагу до покупців. Візьміть собі за правило, що покупець завжди правий. А за харчі, що лежать на сонці та пилюці, то зовсім неприпустимо.Але доки люди купують, нічого не зміниться.На останок. Досить нити торгаші, а якщо мало, то закрывайте свою торгівлю.Заведіть корівку і дізнаєтесь як зА робити оті копійки, які ви так ретельно хочете витягти з гаманця людей.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 9

 
глущенко олена
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 17

 
 

Голос, мысли ограниченного судьбой человека. А жизнь — она многообразна и нет, и не будут никогда все одинаковы. Всегда в мире то-то умнее, кто-то глупее.
Умные, естественно, выучиваются и им нет нужды содержать и доить коров. Много таких знаешь?
Конечно, с точки зрения лошади все остальные — гауно, все ей пользуются, она одна трудяга. И это правда. Ее правда.
Как и то, что когда она вытрудится, то пойдет на колбасу.
По уму и честь.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 10

 
Голос народу
 

Дуже цікаво сказано, АНОНІМЕ, щодо мене особисто, то ти добре помилятися. Маю добру роботу, а торгашем не став би ніколи. А по селах виходячи з твоїх слів, живуть одні коні. Відносся з повагою до людей , які живуть по селах.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 3

 
 

Давайте сегодня запретим торговать по домам,завтра не пустим чужих на базар,а потом будем ездит сами в Серогозы или Геническ за продуктами потому-что в Ивановку базы не приедут.И что тогда.Дешевле будет.А проверить магазины по ценам и условиям торговли давно пора.

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 3

 
 

Вообще давайте визьмем нашу налогову и санстанцию пройдемся у нас по базару и магазинам наведем там порядок . Буде пример для другых.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 3

 
 

Держпродспоживслужбу… ви хотіли сказати…

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 2

 
АНАРХИЯ 4
 

Конечно без риска никак, но ведь и эти машины с базы тоже рискуют..тоже налоги платят..зарплату..аммортизацию машин..ГСМ, но цены ниже..

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 2

 
 

Нельзя так говорить о предпринимателях. Многие из них стали ими
не по доброй воле. Это трудная работа. Вы же хотите процветания
своему поселку,а бюджетники хотят получить зарплаты ,которые
намного больше чем у предпринимателя. По -этому все должны
заниматься своим делом. А базы на то они и базы чтобы работать
только с розничными предприятиями, а не с населением.
И их цены сформированы совсем не так как розничные. Да и если бы они показывали свои обороты ,а не прятали их в тень, то цены
были бы на порядок выше. По — этому покупая в базы вы преднамеренно себя обкрадываете. А потом говорим по чему мы
живем бедно?

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 13

 
 

А пенсии у некоторых держслужбовцев, которые всю жизнь всньку проваляли такие, что Бене Коломойскому не снились.
По наблюдениям, кстати, самые прижимистые.
Полуфабрикатами своих травят.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
Голос народу
 

А людям жити теж хочеться, а ви не задавались ніколи питанням, за що живуть ті у кого немає роботи, а за що ж вони живуть. ? І робити вони не мають теж не з Доброї волі. Щоб вовки були ситі, а вівці цілі треба одним вгамувати апетити, а іншим перестати купувати товар у постачальників Але так не буде. Як тільки бази перестанут виїджати, то ціни знову підскочуть.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 2

 
 

Хотеть не вредно, никому.
Я хочу Клаудию Шифер, а сплю со своей Марусей. А с Клавой спит тот, кто каждый день с утра до вечера пресс качает и возможность имеет желание свое исполнить.
А если нечем кому заняться, то вперед оформляться предпринимателями, это ж такая легкая жизнь настанет.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
 

Если «с 1 января 2018 года все предприниматели, как на общей системе так и на едином налоге, платят ЕСВ в размере 819,08 грн. в месяц», то доходы в бюджет НИКАК не зависят от того, где народ скупляется! Если базы не будут привозить товар напрямую потребителю, то от этого ВЫИГРАЮТ только продавцы. А обыкновенные люди опять в проигрыше…

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 1

 
Нежданчик.
 

Коль пошла такая волна, то и ответная тоже должна пойти. Дело времени. Предлагаю написать (все кто в состоянии) письменное обращение, или через электронный адрес,
на налоговую и на держпродспожив службу, с жалобой и замечанием, на конкретного предпринимателя, с указанием нарушения (можно писать и про завышение цен). Они обязаны будут отреагировать, проверить и оштрафовать. Не бойтесь — это совершенно законно. Одно письмо затеряют, а десять сделают свое дело.

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
 

Нічого не купувати у цих підприємців

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com