ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

ПРОЛАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівській ОТГ розповіли про плани щодо розвитку освіти в громаді

Під час громадського обговорення проекту соціально-економічного розвитку Іванівської громади на 2018-2020 роки, яке відбулося сьогодні, розглянуті перспективи та плани освіти в громаді.

Зокрема, секретар Іванівської селищної ради Вікторія Щастлива розповіла, що до селищної ради надходять численні питання, як від жителів громади, так і від старост сіл про можливе закриття дитячих садків у селах громади.

На це у керівництві запевнили, що жодного дитячого садка в громаді не буде закрито. Навіть якщо у дитячий садок буде ходити лише одна дитина — буде фінансувати ці заклади.

Що ж до середньої освіти, то тут все складніше.

Наразі в школах Іванівської ОТГ навчаються 815 учнів. Така кількість достатня для повноцінної комплектації лише двох шкіл.  Підвіз учнів до навчальних закладів здійснюється п’ятьма автобусами.

На сьогоднішній день розглядається питання створення освітнього округу з філіями. У громаді планують об’єднати всі школи, які ввійшли до ОТГ в один освітній округ. Наразі такий округ існує, але до нього входить лише Іванівська гімназія (опорний заклад) та її філія — початкова школа, яка знаходиться в одній будівлі з гімназією.

У перспективі планується реформа всіх середніх шкіл громади, де буде залишено юридичними особами: Благодатненський НВК, Іванівську гімназію, та Іванівську школу №2. Інші школи ОТГ стануть їхніми філіями шляхом пониження ступеню.

На цьому фоні гостро стоїть питання організації підвозу учнів до шкіл. У громади є необхідність у купівлі ще двох шкільних автобусів.

На заході торкнулися і питання позашкільної освіти.Працівники відділу освіти ОТГ озвучили плани щодо реорганізації існуючих  комунальних закладів: Іванівська спортшкола та Центр дитячої творчості.

На базі цих підприємств планується створити одну установу — «Дитячо-юнацький центр».

У планах ОТГ — розширення напрямів позашкільної освіти за рахунок збільшення мережі гуртків та осучаснення їхньої тематики. В Іванівці з’являться гуртки з рукоділля, театр мод, основи журналістики та блогерства, літературний салон тощо.

Більш детально — у нашому відео.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 33

Додати коментар »

 
 
Сказочница
21 марта, 2018 о 05:53 IP автора: 46.211.155.119
 

Мы уже их сказки слышали год назад, хватит лапшу вешать. В нас в Новониколаевке в детский садик ходит семь детей с сентября будет двое, пятеро пойдут в школу, нам уже открыто говорят что садик закроют с сентября. Ради наших двух детей не кто не будет держать трёх воспитателей

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
Один.
21 марта, 2018 о 08:50 IP автора: 194.50.254.170
 

Якщо не знати де створені нвк в то про що можна балакать? Повчиться хочаб читати з листочка правильно. Срамота. (освіта в надійних руках!).

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
Один.
21 марта, 2018 о 08:54 IP автора: 194.50.254.170
 

Новомиколаївцям переживати нічого, грамотні сказали ,що там нвк а василівкі переживати потрібно бо в них нвк зникло.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 2

 
Аноним
21 марта, 2018 о 09:11 IP автора: 130.180.209.105
 

Це просто жесть, вони навіть не орієнтуються де знаходяться школи, а що там вже говорити за наших дітей, той центровий як пахан сидить

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 2

 
Один.
21 марта, 2018 о 09:25 IP автора: 194.50.254.170
 

Пахан сидить мовчки він взагалі несоображає про що мова йде.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 3

 
Жителі району
21 марта, 2018 о 18:20 IP автора: 194.50.254.168
 

А цікаво чому залишають саме Благодатненський НВК, а не будь — який інший сучасніший? Надворі 21 століття, а в тій «юридичній особі» навіть нормальної їдальні немає у приміщенні!!! Дітям треба одягатися, щоб сходити пообідати. Зрозуміло, що все було сплановано ще до виборів: кого залашити, кого оптимізувати шляхом пониження ступеню. Залишити заклад, де на наступний рік навіть не набирається 1 клас, індивідуалка у 4 класі , відсутній 11 клас, ще немає якогось класу в середній ланці????!! Дайте, будь — ласка, відповідь хоч хтось з депутатів чи членів виконкому, бо ні у кого не виникло питання чому саме ця школа?

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 4

 
Федор
21 марта, 2018 о 18:26 IP автора: 77.111.244.45
 

Це тільки я бачу що в неї шиза? Та ж їй лічиться нада!!!Всі ж поняли про кого?

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
Аноним
21 марта, 2018 о 18:29 IP автора: 46.133.177.64
 

Так самі ж таких депутатів «муму» обрали, які царю слова поперек не скажуть — вони тільки для себе можуть просити

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
Голос народу
21 марта, 2018 о 18:58 IP автора: 46.211.115.163
 

А депутатів там тримають для галочки. Вони після сесії мовчить мов риби. Бо все вирішили без них. Вибрали їх по соковку , а хто буде працювати на їх села ніхто і не думав.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
Аноним
21 марта, 2018 о 18:59 IP автора: 77.111.245.11
 

Шановний Романе! Велике прохання до Вас: зробіть для порівняння- фоторепортажі про навчальні заклади району . Ми впевнені, що Благодатненський НВК на фоні інших виглядає не найкращим чином! Ми туди своїх дітей не віддамо, а до Іванівки далеко, та й класи там уже великі. Отак, ввійшли до ОТГ, а тепер розуміємо, що для своїх же дітей зробили тільки гірше!!!!

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
Аноним
21 марта, 2018 о 19:18 IP автора: 77.111.244.19
 

Посетите сайт Благодатненского НВК http://blago-school.at.ua/.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 6

 
Федор
21 марта, 2018 о 20:19 IP автора: 78.111.187.225
 

Основна причина не якість , а географічне розположення .

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 3

 
Федор
21 марта, 2018 о 20:19 IP автора: 78.111.187.225
 

Да , а сайт — КАПЕЦЬ !!!

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Жителі району
21 марта, 2018 о 20:22 IP автора: 194.50.254.168
 

А що на тому сайті є? У новинах все змішалось — і про внески, і про заходи, і замовлення підручників, і відрахування учнів … Чому б не створити відповідні рубрики. Про одні внески кругом…. Рубрика «Виховуємо патріота» — що пуста? Такого примітивного сайту ніколи не бачили. Ще й рекомендує хтось його переглянути!?

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
Жителі району
21 марта, 2018 о 20:27 IP автора: 194.50.254.168
 

До речі, помилки на сайті з першого слова «комунальнА заклад….сТОВРенням умов …..» Да!!! Керівники у кабінетах на паперах визначили навчальний заклад гідний, нічого не скажеш.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
Один.
21 марта, 2018 о 20:40 IP автора: 194.50.254.170
 

Залишилася благадатська школа бо землі дадуть кому треба. А депутати жують шмарклі.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
Жителі району
21 марта, 2018 о 20:57 IP автора: 194.50.254.168
 

Шановні депутати селищної ради! Перш, ніж прийняти рішення про оптимізацію шкіл, пригадайте коли ви були в цій школі або чи були ви там взагалі! Чи бачили, який труд учительський та батьківський вкладено, щоб було затишно й гарно дітям. Як це так, голосувати про оптимізацію, не бачивши в очі взагалі навіть приміщення. шкіл? Судячи з відео половина присутніх ніколи не бували в сільських школах і НВК. Так, хіба ж про долю їхніх дітей йдеться???

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
Федор
21 марта, 2018 о 20:57 IP автора: 130.180.212.30
 

Треба створити комісію і проїхати по всіх закладах .

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
Федор
21 марта, 2018 о 21:18 IP автора: 77.111.244.19
 

Народ А шо ума нік придумать не хватає? та я не про це. А шо департамент освіти і науки реорганізували в обласний відділ освіти? Господи і ці люди взялись керувать!!!! точно з космосу реформи почали все це дуже напоминає шизофренію в стадії обострєнія

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
батьківський комітет
21 марта, 2018 о 22:15 IP автора: 107.167.109.14
 

Хочеться звернутися до пані Вікторії. Тут нам донесли, що Вам не подобається що в Нововасилівській школі пр їжджі вчителі. Ви знаєте, а ми, батьки, задоволені.
Ці люди за свої кошти!! Наголошую, ЗА СВОЇ! Їздять на роботу, щоб вчити наших дітей. Не за кошти Отг, і не за Ваші!
Кожен вчитель спеціаліст і в кладає свій предмет. Бо бува і таке, що фізику виклада фізрук.
А що зробили для наших дітей Ви? Чи може зробите? Ми ще не знаємо ваших методів, але судячи з того, як ви роздумуєте та видаєте ваші перли в світ, здається нам що вони не достатньо розумні аби займати дану посаду.
Також хочемо звернути вашу увагу на те, що в нашій школі є діти! наступного року їх буде ще більше. це називається перспектива. А закрити( чи «понизити акредитацію» ) повноцінно функціонуючу, повністю укомплектовану школу- кощунство.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
WWW
21 марта, 2018 о 23:43 IP автора: 130.180.208.32
 

В Благодатненській школі багато дітей, їх одним автобусом не підвезеш. А та-то школа там страшненька.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 4

 
Думка
22 марта, 2018 о 07:56 IP автора: 46.211.108.15
 

Школа дійсно страшненька, але що вона тепла цього не відняти.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 9

 
Інна
22 марта, 2018 о 09:01 IP автора: 46.211.120.215
 

Тепленька!!!! Курчат вирощуємо чи освіту даємо? Столітня стара будівля! Чим старостиха розрахується за те, щоб школу лишили?

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 5

 
BiZmark
22 марта, 2018 о 16:15 IP автора: 194.50.254.168
 

Подвився Романове відео і впав у ступор: а хто керує в ОГТ ? Ота симпатична чорнява і дебела жіночка чи той мовчазний та щасливий чоловік на чолі стола ? Жіночка, як Вай-Фай: гудить, світиться і «роздає». А чоловік, як радянський дорогий дисковий телефон: мовчить і ні гу-гу?

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 1

 
Один.
22 марта, 2018 о 18:01 IP автора: 194.50.254.170
 

Намагається керувати кухарка.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
Інна
22 марта, 2018 о 19:18 IP автора: 130.180.209.65
 

Мишка — Япончик и Сонька — золотая ручка !

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
Жителі району
22 марта, 2018 о 19:23 IP автора: 130.180.209.65
 

Цікаво,І чого це вона в Благодатному з їхнім бюджетом страшненька , де ж гроші ?

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
громадянин
22 марта, 2018 о 19:58 IP автора: 37.55.27.91
 

а «ОДИН» прочитав найперший, почув помилкову обмовку, а смисла так і не поняв 🙂 умнічка 🙂

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
громадянин
22 марта, 2018 о 20:45 IP автора: 37.55.27.91
 

а вобще якщо програма «соціально-економічного розвитку», Рома скажи коли будуть наступні засідання по іншим питанням. ДУУУУЖЕ цікаво!!!

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Аноним
23 марта, 2018 о 05:26 IP автора: 95.135.139.76
 

Я согласна,обычная оговорка .

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
24 марта, 2018 о 08:28 IP автора: 78.111.186.64
 

Використаю російську приказку «Встречают по одёжке, а провожают по уму». Так, за зовнішнім виглядом Благодатненська школа не найкраща, але перегляньте рейтинг шкіл Херсонської області за результатами ЗНО 2017 . Серед шкіл Іванівського району вона не пасе задніх, здається друга чи третя після гімназії. А стосовно коментару від Інна — «Курчат вирощуємо чи освіту даємо?» — а Ви спробуйте у холодній школі навчити дитину , коли дитина сидить 45хв і думки не про навчання, а як зігрітися, або навчити писати букви коли від холоду пальці зводить.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 3

 
Аноним
24 марта, 2018 о 08:30 IP автора: 78.111.186.64
 

До речі посилання на результати рейтингу pivdenukraine.com.ua/2018/03/22/reityng-skil-hersonshina/

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 3

 
Аноним
24 марта, 2018 о 09:46 IP автора: 78.111.186.64
 

Треба думати як школи зберегти, а не яку першу «топити в болоті». Не думаю, що підвоз краще та дешевше з нашими дорогами.