В Іванівському РБК зміна керівництва

В Іванівському відбулися зміни в керівництві закладу.

Ця публікація доступна тільки для преміум читачів   Будь-ласка, зареєструйтесь на сайті. Натисніть кнопку "Вхід" в сайтбарі та оплатіть доступ.   СН -  для тих кому не байдуже!    

Тарифи для аккаунта "Підписчик"

Підписка Час доступу:
1 м. 0 дн. 0 г. 0 хв.
3 грн

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
 

Что это за новости?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 

Новини як новини.
Якщо ви про підписку, то детальніше тут
http://stepnews.ks.ua/%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D1%83

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
 

Как говорится накинули на раток платок, и стал наш сайт для премиум читателей. Слухи подтверждение имеют право на жизнь, скорее всего сайта не будет. Зажали . А так хорошо все началось.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 3

 
маленький українець
 

Правда, збіднієте на 3 грн?!

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
 

ПравдА не збідніє, але стає зрозуміло, що комусь Дуже хочеться закрити рот, тому хто пише, що вільно висловити свою думку уже не можливо.Через сайт реєстрації вичислити хто ж таке пише.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 3

 
 

Не драматизуйте. Анонімну реєстрацію і оплату аккаунта ніхто не відміняв.
Плюс можна через аккаунт почитати новину, потім розлогінитися і писати анонімно, як завжди.
Варіантів безліч.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Візьміть, зареєструйтесь під своїм ніком «Правда», за допомогою тимчасового имейла. Потім проплатіть на цей аккаунт 3 грн і буде вам як і завжди.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 

Ще хочу зазначити, що ваша підписка прив’язана до аккаунта. Тобто, якщо на вашому аккаунті є оплвчена підписка, ви можете цим аккаунтом залогінитись на любому компі, або ж смартфоні і отримати повний доступ до сайту.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Олені федоровеі — велике спасибі за десятки років роботи в цьоиу «дурдомі»!!!!Відпочивай , шановна наша подруга та колега!

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 3

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 19

 
 

Яка «добра» пані Тетяна! А ви пробували посидіти на пенсії культпрацівника вдома?? Тим більше, якщо є любов до своєї роботи і розум (як в Олени Федорівни)? А скільки нервів і здоров’я втрачається під час підготовки концертів та самих виступів, адже будь-який вихід на сцену — колосальне нервове перевантаження, треба йти не звертаючи увагу на самопочуття, проблеми. Так що правду сказав Віталій Іванович — дурдом…а для когось зі сторони — непильна робота….Скільки приємних емоцій дарували й дарують нам саме вони, старожили нашого Будинку культури, без яких ми зовсім не уявляємо жодного заходу! Робили і роблять від щирого серця, від душі…про яку непильну роботу тут можна взагалі говорити??? так може сказати тільки та людина, яка завжди всім незадоволена, і для якої шматок в чужих руках завджди більший. Хто ж Вам забороняв у свій час оволодіти цією «непильною» роботою і легко йти по життю? Та й величезної черги із молоді на роботу в ДК зараз не спостерігаємо. Так, є Настя Матвєєва, талановита, працьовита, з палким бажанням усе зробити якнайкраще, якій, ми вважаємо, Олена Федорівна може довірити кермо. А так усе тримається на тих, хто все своє життя поклав саме для нас, глядавчів. Дай, Боже, їм ще здоров’я, творчої енергії та наснаги працювати для нас і далі! А Олена Федорівна, хоч і покине свою посаду, але, сподіваємось, від сцени зовсім не відмовиться і буде далі радувати нас своєю творчістю!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
 

Дійсно, спасибі Олені Федорівній за те, що не довела РБК до ручки, як це зробили інші «підприємисті» з іншими рай установами…

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com