ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

Продається будинок: смт Іванівка. вул. Соборна, 198,

тел. 097-363-83-53

Продам пшеницю 2-кл -120 т. та пшеницю 3кл. 430 т

тел 050-497-10-63

Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Гроші та Товар в кредит від Смарт Фінанс. Адреса відділення: смт Іванівка вул Соборна,2. маг. "Меблі та килими"

050-414-97-18

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

Виконаю будь-які будівельні та ремонтні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівському РБК зміна керівництва

В Іванівському відбулися зміни в керівництві закладу.

Ця публікація доступна тільки для преміум читачів   Будь-ласка, зареєструйтесь на сайті. Натисніть кнопку "Вхід" в сайтбарі та оплатіть доступ.   СН -  для тих кому не байдуже!    

Тарифи для аккаунта "Підписчик"

Підписка Час доступу:
1 м. 0 дн. 0 г. 0 хв.
3 грн

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
аноним
19 марта, 2018 о 17:23 IP автора: 107.167.106.221
 

Что это за новости?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
Roman Voronov
19 марта, 2018 о 17:52 IP автора: 37.73.216.11
 

Новини як новини.
Якщо ви про підписку, то детальніше тут
http://stepnews.ks.ua/%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D1%83

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
Правда
19 марта, 2018 о 19:11 IP автора: 46.211.2.205
 

Как говорится накинули на раток платок, и стал наш сайт для премиум читателей. Слухи подтверждение имеют право на жизнь, скорее всего сайта не будет. Зажали . А так хорошо все началось.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 3

 
маленький українець
19 марта, 2018 о 19:15 IP автора: 165.227.158.227
 

Правда, збіднієте на 3 грн?!

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
Правда
19 марта, 2018 о 21:00 IP автора: 46.211.121.111
 

ПравдА не збідніє, але стає зрозуміло, що комусь Дуже хочеться закрити рот, тому хто пише, що вільно висловити свою думку уже не можливо.Через сайт реєстрації вичислити хто ж таке пише.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 3

 
Roman Voronov
19 марта, 2018 о 21:21 IP автора: 37.73.254.210
 

Не драматизуйте. Анонімну реєстрацію і оплату аккаунта ніхто не відміняв.
Плюс можна через аккаунт почитати новину, потім розлогінитися і писати анонімно, як завжди.
Варіантів безліч.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
19 марта, 2018 о 21:23 IP автора: 37.73.254.210
 

Візьміть, зареєструйтесь під своїм ніком «Правда», за допомогою тимчасового имейла. Потім проплатіть на цей аккаунт 3 грн і буде вам як і завжди.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
Roman Voronov
19 марта, 2018 о 21:42 IP автора: 37.73.254.210
 

Ще хочу зазначити, що ваша підписка прив’язана до аккаунта. Тобто, якщо на вашому аккаунті є оплвчена підписка, ви можете цим аккаунтом залогінитись на любому компі, або ж смартфоні і отримати повний доступ до сайту.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Віталій
20 марта, 2018 о 08:52 IP автора: 46.201.42.136
 

Олені федоровеі — велике спасибі за десятки років роботи в цьоиу «дурдомі»!!!!Відпочивай , шановна наша подруга та колега!

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 3

 
Татьяна
20 марта, 2018 о 09:47 IP автора: 130.180.209.189
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 19

 
Аноним
20 марта, 2018 о 12:30 IP автора: 95.133.56.197
 

Яка «добра» пані Тетяна! А ви пробували посидіти на пенсії культпрацівника вдома?? Тим більше, якщо є любов до своєї роботи і розум (як в Олени Федорівни)? А скільки нервів і здоров’я втрачається під час підготовки концертів та самих виступів, адже будь-який вихід на сцену — колосальне нервове перевантаження, треба йти не звертаючи увагу на самопочуття, проблеми. Так що правду сказав Віталій Іванович — дурдом…а для когось зі сторони — непильна робота….Скільки приємних емоцій дарували й дарують нам саме вони, старожили нашого Будинку культури, без яких ми зовсім не уявляємо жодного заходу! Робили і роблять від щирого серця, від душі…про яку непильну роботу тут можна взагалі говорити??? так може сказати тільки та людина, яка завжди всім незадоволена, і для якої шматок в чужих руках завджди більший. Хто ж Вам забороняв у свій час оволодіти цією «непильною» роботою і легко йти по життю? Та й величезної черги із молоді на роботу в ДК зараз не спостерігаємо. Так, є Настя Матвєєва, талановита, працьовита, з палким бажанням усе зробити якнайкраще, якій, ми вважаємо, Олена Федорівна може довірити кермо. А так усе тримається на тих, хто все своє життя поклав саме для нас, глядавчів. Дай, Боже, їм ще здоров’я, творчої енергії та наснаги працювати для нас і далі! А Олена Федорівна, хоч і покине свою посаду, але, сподіваємось, від сцени зовсім не відмовиться і буде далі радувати нас своєю творчістю!!!

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
BIZmark
20 марта, 2018 о 15:34 IP автора: 194.50.254.168
 

Дійсно, спасибі Олені Федорівній за те, що не довела РБК до ручки, як це зробили інші «підприємисті» з іншими рай установами…