ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Звернутися до голови ОТГ просто

Сучасні засоби комунікації відкривають нові можливості в спілкуванні між владою та громадянином. Так, віднедавна на  порталі державних послуг можна оформити електронне звернення до голови Іванівської ОТГ.

У такого звернення є ряд переваг над звичним письмовим: воно не загубиться, хід його виконання контролюється командою волонтерів iGov, і найголовніше — його доставка  миттєва.

Скористатися сервісом ви можете на прикладі цієї публікації:  ми зробили запит щодо наявності в селищній раді звернень від громадян про можливе закриття шкіл у селах Новосеменівка, Воскресенка та Нововасилівка.

Отже, щоб написати електронне звернення на ім’я голови Іванівської ОТГ чи РДА заходите на портал електронних державних послуг iGov:

https://igov.org.ua

На головній сторінці порталу обираєте область та назву органу, до якого пишете звернення.

Нижче обираєте вид послуги. Поки що тут здебільшого перераховано послуги, які доступні для усіх громадян України. Із персональних електронних послуг жителям Іванівської ОТГ чи району доступні звернення  на голову Іванівської громади чи РДА.

 

Після вибору послуги необхідно авторизуватися в системі. Для цього знову обираємо регіон та орган, до якого надсилаємо звернення. У сервісі авторизації обираємо «Банк ID». Із випадаючого меню обираємо «Приват Банк»

Далі проходимо авторизацію за типом входу до системи інтернет-банкінгу «Приват24»

Тепер у нас випадає форма звернення. Тут ми заповнюємо нашу контактну інформацію і сам текст звернення.

У кінці натискаємо кнопку «Отримати послугу».

 

 

Якщо все правильно, то система повідомить про це, а на ваш мобільний телефон надійде смс повідомлення про те, що вашу заявку за визначеним номером зареєстровано та направлено на обробку.

На цьому всі операції закінчуються, і залишається чекати відповіді на свій запит.

Користуйтесь із задоволенням!

Схожі матеріали

 

Коментарі: 20

Додати коментар »

 
 
Аноним
17 марта, 2018 о 06:10 IP автора: 194.50.254.171
 

Роман, и какой ответ ты получил? Закроют школы на юге ОТГ?

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
17 марта, 2018 о 07:48 IP автора: 37.73.215.235
 

Запит тільки вчора відправлено.. Надійде відповідь тоді і глянемо.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Голос народу
17 марта, 2018 о 07:53 IP автора: 46.211.5.48
 

Роман, а що там з проба ми води. Хоча б хай відзвітують.А то людям цікаво.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
Аноним
17 марта, 2018 о 08:02 IP автора: 95.135.139.76
 

Вам наглядно показали как ето делать ,сами задайте вопрос .Сделайте хоть что то сами ато привыкли …

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
Один.
17 марта, 2018 о 11:27 IP автора: 194.50.254.170
 

Задавати питання?який сенс? Бачили дороги? А ремонти бачили у раді а телевізор скільки стоє? Школи хочуть закртвать. Секретар ці авто куплено … в селах нісого взагалі не робиться…кому задавати питання? Депутати взагалі рота не відкриють, чи неграмотні чи бояться чи нерозуміють що і як?кому задавати питання?сидіть мовчки чекайте на європейське життя.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 7

 
Аноним
17 марта, 2018 о 12:19 IP автора: 95.135.139.76
 

Плохо что большинство также думает,и сидят молча.

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 1

 
Татьяна
17 марта, 2018 о 12:39 IP автора: 46.211.5.109
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 17

 
Roman Voronov
17 марта, 2018 о 12:45 IP автора: 37.73.215.235
 

Стосовно води, поки відповіді на запит не надійшло.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Один.
17 марта, 2018 о 14:06 IP автора: 194.50.254.170
 

Татьяна, помилки роблять вони- від яких усім попа. Мої помилки заважають тільки тобі. Різницю бачиш? Тобі мабуть і не дано побачити різницю.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 2

 
Аноним
17 марта, 2018 о 17:37 IP автора: 159.89.3.105
 

Голові треба виходити і спілкуватися з людьми ,як балотувалися іздили по вулицях ,селах зустрічалися з людьми .Треба чути людей ,вміти вислуховувати,жити іхнім життям іхніми проблемами-це важливо!!!!!Депутатам теж іти в люди і цікавитися життям односельчан!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 1

 
Аноним
17 марта, 2018 о 17:58 IP автора: 178.93.53.88
 

Шановна Тетяно! Перед тим, як робити зауваження іншим щодо помилок у правописі, прослідкуйте, будь ласка, за своєю грамотністю: не «прОвила», а «прАвила», не з дієсловами пишемо окремо (а не «неможиш»), не «не можИш», а «не можЕшЬ», а «может» — вставне слово, яке в реченні з обох боків виділяється комою. Так само у Вашому реченні кома потрібна до й після вислову «что попало»)))

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 1

 
---------------6666666--------------
18 марта, 2018 о 12:05 IP автора: 130.180.208.130
 

Рома,тобі не здається, що оце обсиралово треба закінчувати , оці всі аноніми, один, селянин і т.д. можуть привести тебе до великої біди. Вбери всю оцю анонімність , і хай кожен смільчак підписується своїм призвищем. Буде скоро біда , ось побачиш….

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 8

 
Татьяна
18 марта, 2018 о 12:31 IP автора: 78.111.187.5
 

Сказало —————6666666————— !!!!!

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Голос народу
18 марта, 2018 о 13:39 IP автора: 46.211.111.28
 

Роман, велика подяка тобі, що створив такий сайт. А то людям було даже і дізнатися неможливо що відбувається в районі. А залякати людей, що пишуть, неможливо. Не один рік працював сайт, а погрози почали малювати після того як створили ОТГ. Питання виникає саме собою, а кому не подобається те, що пишуть. Треба уміти читати правду, і робити висновки. А псевдонім з 6 дуже вдалий,тільки їх повиннобути 3..Скільки не пиши, нас не напугати.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 2

 
---------------6666666--------------
18 марта, 2018 о 14:03 IP автора: 130.180.211.131
 

Так напиши правдивець сраний своє Прізвище повністю, а не голос народу, на кого реагувати, а ми будем дивитися хто ти і чим дихаєш. І при чому тут ОТГ , обсирали були і до нього. Але знайте , що пише слабий , сильна людина фігнею не страдає.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 5

 
Голос народу
18 марта, 2018 о 14:26 IP автора: 46.211.103.191
 

Обсирали були завжди, але погрози пішли останній час . А призвище тобі навіщо, що дуже важливо знати, а може і не дуже радий будеш коли його дізнався. А пишеться думка не однієї людини, а більшісті, яка обговорюва питання на які даються коментар. Ну спочатку давай виводь виходь з ніку сам, а не ми подивимеся хто пише . А також хочеться сказати, що пишуть не слабкі, а розумні, для того щоб ті, які мають відношення до статей, і зробили правильний висовок.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 1

 
справедливість
18 марта, 2018 о 18:33 IP автора: 107.167.105.63
 

цікаво, разом з подяками ви хоч копійку кинули?)
рома, як, підтримують тебе? чи безкоштовно користуються? ох уже ці люди… ти бачиш для кого ти пишеш?

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
18 марта, 2018 о 23:20 IP автора: 37.73.203.161
 

Я не нав’язуюся. Якщо люди вважають роботу сайту цікавою то можуть підтримати проект гривнею.
На даний час лише одна людина закинула 5 грн. Велика подяка читачу!
Тут нічого дивного. У нас люди не бачать цінності нематеріальної роботи.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Чахлик
18 марта, 2018 о 23:37 IP автора: 46.133.208.80
 

Дулю з маком тобі, пліткарю, а не гривню.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 10

 
Roman Voronov
19 марта, 2018 о 07:42 IP автора: 37.73.207.173
 

Чому тоді читаєте цей сайт раз все так погано?