ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

ПРОЛАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

ТРИ ДОБИ БЕЗ МОРГУ: УКРАЇНЦЯМ УСКЛАДНИЛИ ПОХОРОН ПОМЕРЛИХ РОДИЧІВ

Починаючи з 15 березня, українці не зможуть вільно поховати своїх рідних, бо це стане можливим лише після експертизи, яку, згідно з новацією, має призначити суд. Такого рішення доведеться чекати не менш, як три доби, а через перезавантаженість своє рішення Феміда може надати і пізніше, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хаос і колапс передрікають учасники ринку ритуальних послуг. «Чоловік по сто в день будуть збиратися тільки в чергах у судах. Як справляться з цим судді – для мене це незрозуміло. Хто цим буде займатися, чи виділять людей, які будуть виписувати направлення. І як так розумію, це буде виписувати тільки один суд», — каже співзасновник ритуального дому Фелікс Чеховіч.

У судах уже готуються до надмірних навантажень. Що стосується, наприклад, Києва, то слідчі з усіх районів столиці по клопотання та дозволи будуть змушені звертатися лише в один суд, а саме за місцем реєстрації юрособи. Для Києва – це Шевченківський суд. Лише торік там розглянули понад 30 тисяч клопотань кримінального провадження, і це не враховуючи інших цивільних справ, яких було майже стільки ж. До цього переліку додається видача ще дозволів на експертизи померлих. «Почнуть відбуватися такі зміни щодо захисту справ та справедливого судового розгляду кожного громадянина. Маленької справи для кожної особи не існує, а вона вимушена буде чекати», — каже суддя Ірина Фролова.

На рішення про проведення експертизи доведеться чекати не менш, як три доби, а то й більше, а без документа морги тіло не прийматимуть. «Якщо померла вдома, тоді родичам потрібно знаходити якийсь вихід, щоб перебувало тіло протягом цих 72 годн», — констатує завідувач відділення паталогоанатомії Київської міської лікарні №1 Олег Садовий. Таким виходом можуть бути лише приватні холодильні камери, доба утримання тіла в котрих коштуватиме від 280 до 350 гривень. Але можливості приватників обмежені, і місць вистачить не всім.

Автор цих новацій – депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий. Журналісти намагалися довідатись, що спонукало нардепа вдатись до таких змін, однак телефон народного обранця постійно вимкнений. Натомість на своїй сторінці у Facebook новатор пише, що пишається цією поправкою.

ТСН

Схожі матеріали

 

Коментарі: 15

Додати коментар »

 
 
Самойленко. И.
13 марта, 2018 о 20:01 IP автора: 104.236.74.212
 

А в селе как будет все происходить куда покойника девать в какой холодильник!!!

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
***
13 марта, 2018 о 20:10 IP автора: 77.111.244.58
 

в приватний… а в селах куди? і в такому районі як наший ,де не має приватних?! у побутовий?…. що це за маразм такий?… просто поховати тіло і то не можливо без якихось заморочок…

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
Аноним
13 марта, 2018 о 20:12 IP автора: 178.93.15.222
 

Уже от власти и мертвым нет покоя. Сделали Украину ХЗ чем и для кого.. сдохнуть — это навредить родным.
Может топиться сразу поглубже ? без вести.
Зато Рошены добавляются.

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 0

 
Аноним
13 марта, 2018 о 20:19 IP автора: 77.111.244.17
 

В этой стране родиться дорого, жить дорого, умереть дорого и куча проблем для родных после смерти.

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 0

 
Я
13 марта, 2018 о 20:36 IP автора: 178.94.252.155
 

НАШИХ ПРАВИТЕЛЕЙ СУЧИХ ВЫБИТЬ И ЧТО-БЫ НА НИХ ХОЛОДИЛЬНИКОВ НЕ ХВАТИЛО КОЗЛЫ КОНЧЕНЫЕ

Оцінити коментар Thumb up 45 Палец вниз 0

 
Антирадикал
13 марта, 2018 о 20:37 IP автора: 46.211.2.220
 

Кращого Радикал придумають не міг, напевне свій морг має.

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 0

 
Малебольдже
13 марта, 2018 о 23:52 IP автора: 92.112.183.224
 

А там ще, мабуть, і судові внески сплати, за експертизу сплати, за поховання. Я вже не знаю, що в нашій країні залишилось, за що платити не треба, якщо вже й померти безкоштовно не можеш!
Бачу, ті КОЗЛИ у ВР взагалі зажерлись, сволоти (вибачте, але у мене вже не залишилось пристойних слів) вирішили на горі людей наживатись.

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 0

 
Малебольдже
14 марта, 2018 о 00:03 IP автора: 92.112.183.224
 

А ні! Ще залишився кисень, який, чомусь безкоштовний!
Та це, мабуть, не надовго. За «шматами» не заржавіє.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
Малебольдже
14 марта, 2018 о 00:07 IP автора: 92.112.183.224
 

Ні і ось така новини, може ще хто нє в курсє!

«Кодирование спутникового сигнала телеканалов, входящих в состав четырёх крупнейших медиагрупп Украины, состоится не ранее ноября 2018 года. Такую информацию в интервью изданию «Дело» озвучил Ярослав Пахольчук, исполнительный и финансовый директор «1+1 медиа».

По его словам за последнее время было достигнуто взаимопонимание между четырьмя медиагруппами (1+1 Медиа, Медиа Группа Украина, StarLightMedia, Inter Media Group) и регулятором в лице Национального совета Украины по вопросам телерадиовещания.

Вместе с тем, по словам Пахольчука, медиагруппы уже нашли партнёров, которые обеспечат в Украину поставку партии специальных сет-топ-боксов для приёма и декодирования зашифрованного спутникового сигнала их телеканалов. Ожидается, что первая партия таких приставок прибудет в страну уже в июне, а сеть их распространения будет максимально широкой: от специализированных магазинов до рынков и небольших базарчиков. Производиться они будут на заводах Китайской Народной Республики.

Ярослав Пахольчук также сообщил, что в июле на телеканалах медиагрупп стартует информационная кампания, направленная на осведомление зрителей о начале кодирования. Продлится она от трёх до шести месяцев.

Он также озвучил приблизительную стоимость, которую зрителям придётся оплачивать за доступ к программам украинских каналов со спутника. По его оценке сумма будет варьироваться в пределах 60-70 гривен/месяц за доступ к десяткам телеканалов, включая 20 программ производства ведущих медиагрупп. Отметим, ранее господин Пахольчук называл цену в 45-55 грн за месяц.

Напомним, осенью прошлого года стало известно, что медиагруппы планируют провести кодирование спутникового сигнала весной 2018 года. Однако, как видим, данный процесс снова перенесён на более поздний срок».

Від себе додам, чомсь вони цю статтю змінили від першої публікації, в якій вказувалось, що приблизна ціна сет-топ-боксов буде становити 25 американських гривень.

Ось так, панове! Живімо!

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
Малебольдже
14 марта, 2018 о 00:08 IP автора: 92.112.183.224
 

Анонім 77.111.244.17, ти забув додати, «…навчатись дорого, працювати безкоштовно!»

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
!!!
14 марта, 2018 о 06:37 IP автора: 178.62.221.111
 

Наши закодируют спутниковые каналы, а руССкие добавят еще 20 каналов не кодированных. И будут говорить, что Украина опять проигрывает инфовойну -Что же это твориться,за выгодой забывают про свой народ или как это можно назвать.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 5

 
Аноним
14 марта, 2018 о 10:11 IP автора: 46.133.116.165
 

Ти француз сраний при каком х….ю твои частоти к умершим ?

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 10

 
Олексій
14 марта, 2018 о 13:31 IP автора: 178.94.252.67
 

Щодо фейку про «заборону поховання без суду»:

«ПОХОВАННЯ БЕЗ ЗМІН
Розповсюджується інформація, що з 15.03.2018 поховати померлих можна буде лише після дозволу суду.
Це не зовсім відповідає дійсності.
За новелами кримінально-процесуального кодексу України будь-яку експертизу, в тому числі судово-медичну, з 15.03.2018 призначатиме слідчий суддя.
Але ж не забувайте, що експертиза проводиться лише в межах кримінального провадження!
А тепер задайте собі питання: невже всі трупи «кримінальні»? Ні.
Експертиза потрібна буде у випадках насильницької смерті, а проводитиметься під час досудового розслідування лише після реєстрації повідомлення про кримінальне правопорушення! Також саме експерт видає лікарське свідоцтво про смерть, якщо вона настала внаслідок травми, отруєння, струму чи інших зовнішніх факторів; штучного аборту, який зроблено не в медзакладі; раптово у дітей віком до 1 року; якщо особа померлого не встановлена.
Тому зберігайте спокій, шановні читачі! Якщо людина померла природньою смертю, її близькі і родичі не відчують на собі дію нововведень кримінально-процесуального законодавства!
Правила поховання в Україні не змінились!»
Олександра Жуковська — Суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області
(https://goo.gl/8qZpqJ)

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 1

 
Доктор Шпак
14 марта, 2018 о 14:42 IP автора: 37.54.154.4
 

Олексій +

Я якраз зайшов, щоб розмістити цю інформацію ))

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 5

 
Доктор Шпак
14 марта, 2018 о 15:21 IP автора: 37.54.154.4
 

Малебольдже, Вы забыли упомянуть владельцев медиа-групп решивших ̶с̶р̶у̶б̶и̶т̶ь̶ ̶б̶а̶б̶л̶а̶ закодировать свои каналы:
1+1 Медиа — Игорь Коломойский.
Медиа Группа Украина — Ринат Ахметов.
StarLightMedia — Виктор Пинчук.
Inter Media Group — Дмитрий Фирташ, Сергей Левочкин и Валерий Хорошковский.
Вот, теперь сразу видно кто «заботится» о информационной безопасности страны.