Генічеське медичне училище можуть закрити

Херсонська обласна рада робить спробу «оптимізації» навчального медичного закладу Генічеське медичне училище.

Про це повідомляє генічеське інтернет-видання «Новий візит»

1 березня на засіданні постійної комунальної депутатської комісії облради було прийнято рішення про злиття Генічеського медучилища та Бериславського медичного коледжу.

Таке необдумане рішення в навчальному закладі розцінюють як початок ліквідації Генічеського медичного училища.

Адміністрація, колектив і профспілковий комітет медучилища категорично проти злиття і звертаються за допомогою до громадськості та в різні органи влади.

 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 13

Додати коментар »

 
 
 

Все правильно. Медиков у нас в избытке. Не хватит своих медработников, подтянутся поляки и чехи. На наши зарплаты любой клюнет.

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
Самойленко. И.
 

В Геническе очень хорошее медучилище, очень практика хорошая сколько у нас в Агайманах выпускников хорошие фельдшера, и на практику в Ивановку приезжали масажисты не нарадуются ними.

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
 

А чему удивляться если обязанности министра у нас исполняет медсестра из штатов, на смерть похожая)

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 2

 
 

А що з того, що до Супрун міністри були «медичні та гінекологічні світила» ? Що вони зробили, окрім повальної корупції в лікарнях та захманих цін на ліки та операції ? Міністр повинен бути менеджером медичної галузі: знати що потрібно і можливо, чого хочеш і як цього досягти…

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 8

 
АНАРХИЯ 4
 

Бисмарк, не говорите глупости!Министр прежде всего должен быть специалистом в своей отрасли.. А корупция у нас во всех сферах и даже самый хороший менеджер не победит ее!А Супрун тем более не менеджер..и не специалист в медицине.. Складывается впечатление, что все эти заезжие темные лошадки тут лишь для того, чтобы помочь нашим бездарям скорее разрушить государство..

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 3

 
 

Парламентская фракция «Оппозиционный блок» зарегистрировала в Верховной Раде проект постановления об увольнении и.о. министра здравоохранения Ульяны Супрун. Об этом на согласительном совете ВР в понедельник рассказал председатель фракции Юрий Бойко.
https://vesti-ukr.com/politika/281027-v-rade-khotjat-uvolit-suprun

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 2

 
 

Да, Юрій Бойко — ще той Бойко, що з на торгівлі ліками (разом із Богатирьовою і К) свій перший бізнес робив. Потім, на «вишках Бойко» ще більше розбагатів. І чомусь попередні міністри охороні здоров»я = всі в золоті та от Версачі = не викликали у нього бажання їх змінити. А як відрубали доступ до ліків = зразу став «народним захисником медицини». І коли Ви вже навчитеся «відрізняти зерно від плевел» ??

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 5

 
 

А що, десь хтось зерна побачив?

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
 

Шановний Вадиме ! Це повинен робити кожен самостійно: наші очки, навіть якщо ми думаємо, що вини «правильні» — сліпим ене допоможуть…

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
 

«Так, предлагаю Геническу немного расслабится и передохнуть, первая проблема решена — медучилище закрывать не будут.»

https://www.facebook.com/groups/404566269733807/permalink/787326171457813/

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
 

И скажите причем здесь МОЗ и «медсестра из штатов» ?
Реорганизовывать медучилище собиралась Облрада(!), а само учебное заведение находится в подчинении Минобразования, если я не ошибаюсь. Думать когда начнем?

А это пример того, как можно организовать медицину у себя в районе https://izbirkom.org.ua/news/detsentralizatsiia-25/2017/baltska-otg-medichna-reforma-v-diyi-12236/

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 4

 
Неуважний
 

Ніколи Юрій Бойко торгівлею ліками не займався і ніякого відношення до тих злощасних вишок не мав. І історія з вишками робилася Сашею Януковичем і Арбузовим для того , щоб скомпрометувати тодішнього Міністра палива і енергетики України, яким і був Бойко, і який разом з Азаровим намагався не допустити монополізації влади в руках Саши Я. і його оточення. Про повну непричетність Бойка до цих вишок , до речі , тиждень тому офіційно заявив і Генеральний прокурор України Ю. Луценко , відомство якого розслідувало цю справу.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 

Азаров ти???? Прям сам купував ті вишки — так розписав

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 4

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com