ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

ПРОЛАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Порив водомережі в центрі смт Іванівка паралізував водопостачання районного центру

Учора ввечері по вулиці Іванівській, неподалік будівлі районного суду, стався порив водомережі.

У зв’язку з цим орієнтовно з 21.00 години було обмежено подачу води у смт Іванівка. Сьогодні зранку подачу води було відновлено, але порив виявився настільки серйозним, що утворилася загроза підтоплення приватного домоволодіння неподалік.

Занепокоєні власники будинку «підняли на вуха» всі екстрені служби Іванівського району, через що приблизно з 11.00 водопостачання смт Іванівка знову було вимкнено.

Не зважаючи на вихідні дні, близько 12.00 на місце прибула ремонтна бригада КП «Добробут-5».

Як розповів нашому виданню директор комунального підприємства Олександр Тараненко, через насичення ґрунтів водою збільшилася маса землі, яка тисне на магістральний водопровід. Через це лопнула азбестова труба діаметром 130 мм, яка, як раз у цьому місці з’єднана з пластиковою трубою.

Станом на 14.00 місце пориву розчищено, комунальники почали ліквідацію несправності труби.

Ближче до вечора очікується відновлення водопостачання смт Іванівка.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 13

Додати коментар »

 
 
ВАВИЛОН
10 марта, 2018 о 15:37 IP автора: 130.180.218.178
 

Да пацанам работка предстоит…………….

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
GALA
10 марта, 2018 о 15:42 IP автора: 77.111.244.28
 

прошлой весной там евроремонт был и опять все сначала,,,,,,,,,,,,,,

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
Правда
10 марта, 2018 о 19:50 IP автора: 128.199.33.160
 

GALA.///////////. Одни и теже порыва, в год по два раза делают. Сделайте вконец концов группу по проверке правильности проделанной роботы. А то как в мультике «и так сойдет»

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 1

 
Анна
10 марта, 2018 о 21:54 IP автора: 95.132.135.107
 

Газета «Правда» пойди поработай покажи как надо.а то со стороны все недостатки видно. Ты думаешь тот пацан в «варенье» ковыряется. И тебе никто не давал право называть тупые. Дал инициативу сделай группу и проверяй помеси это «варенье».

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 8

 
Правда
10 марта, 2018 о 21:58 IP автора: 178.62.208.24
 

Анна, ну тогда не нойте. Пейте канализационную воду молча!! Скажу одно нет ума пусть не берутся! Можно нанять профессионалов, приедут сделают да еще и гарантию дадут!!!

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 4

 
1111
11 марта, 2018 о 08:07 IP автора: 94.179.153.108
 

Просто сейчас нужно все силы и средства бросить на ремонт водоснабжения, не латать латки и сделать его раз и навсегда! А без феерверков можно пока обойтись!

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 3

 
Аноним
11 марта, 2018 о 08:42 IP автора: 168.235.205.212
 

Правельно а мы приз афр 3500.00а помима тел кресла и т……

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 4

 
люди
11 марта, 2018 о 13:38 IP автора: 46.211.112.221
 

Проблема ваша в тому, що воду подаєте за графіком, а принципи гідроудару ніхто не відміняв. Дадуть воду постійно, небуде поривів. Тільки з’явитися друга проблема, а як же бути з оплатою. Платити не хочемо, а воду хочемо чисту не каналізаціону . А сварщик тут не причому, бо латає трухлядь..Замкнуте коло.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
1111
11 марта, 2018 о 19:04 IP автора: 94.179.153.108
 

Если я трачу в месяц 7 кубов, то я буду их тратить хоть целый день вода,хоть по часам будут ее давать

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
люди
11 марта, 2018 о 20:34 IP автора: 46.211.27.76
 

Тратти можно і 1 куб, річ не в тому, а в тому, що під час того коли вода не податься з мережі її витягують насосами, а мережа заповнюється повітрям, . Коли ж подачу відновлюють і виникає той самий удар. А коли система повна цих проблем немає, тому що на місце відібраної, натікає нова і завозрушення відсутнє. Ось у чому справа. ., а не від того скільки використанно води.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
ВАВИЛОН
11 марта, 2018 о 23:13 IP автора: 130.180.218.178
 

В некоторых селах ОПГ график подачи воды намного лучше чем в Ивановке и ето радует……………….

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
Аноним
12 марта, 2018 о 06:47 IP автора: 46.211.98.25
 

А в маленькому селі Балашово вода податься цілодобово.

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
РЕВІЗОР
12 марта, 2018 о 23:14 IP автора: 130.180.219.224
 

Скільки про цю проблему водозабезпечення селища Іванівка сказано-пересказано, скільки разів обговорювалося про водопостачання іванівців на різних рівнях і форумах, в тому числі і на одній із сесій новоствореної ОТГ, на якій звітував начальник комунгоспу » ДОБРОБУТ-5″ Тараненко Олександр і кожного разу одні і тіж самі пропозиції і рекомендації—замініть непрацюючі засувки /задвижки/ на нові, поставте додаткові «вантуси» для запобігання гідроударам. Але на всі пропозиції і рекомендації тільки одні обіцянки!!!! А тариф на воду підняли майже у 2 рази!!! А покращень водозабезпечення ніяких????. Пора прокуратурі вникнути, куда діваються гроші, які конкретно сплачує кожна сім’я додатково в розмірі 1,2 гривні за кожен спожитий куб води і які повинні бути спрямовані на якісний ремонт водогону. Згідно звіту Тараненко О. та простих підрахунків на рахунки » ДОБРОБУТУ-5″ повинно надійти в межах 150 тисяч гривень!!!! А покращень ніяких??? ХТО відповість за кошти платників податків??? ЗА НАШІ ГРОШІ???