ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

ПРОЛАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

У Херсонській області 11 мільйонерів. В Іванівському районі жодного

Цього року на Херсонщині зареєстровано 11 громадян, які прозвітували про отримання доходів на суму, більш як мільйон гривень. Торік таких було на цей час лише 6.


— Загалом у податкових деклараціях про майновий стан і доходи офіційні повідомили про майже 128 мільйонів гривень прибутків, отриманих у 2017 році, — уточнила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Херсонській області Олена Грищук.

— З таких доходів мільйонерам доведеться сплатити до бюджету майже 2 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб та 197 тисяч гривень військового збору.

Свої понадмільйонні статки два декларанти отримали від здійснення операцій з продажу нерухомого або рухомого майна, також двоє — від надання майна в оренду, один — від заробітної плати, а решта — від інших видів доходів.

— Слід також зазначити, що більшість мільйонерів (десятеро) мешкають у Херсоні і лише один — у Скадовському районі, — додала Олена Грищук.

Херсонці. 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 11

Додати коментар »

 
 
Александрович
10 марта, 2018 о 00:34 IP автора: 107.167.105.130
 

А фермера не декларируют свои миллионы?

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 7

 
Аноним
10 марта, 2018 о 07:30 IP автора: 66.102.9.15
 

Та ви що! Фермера то найбідніші люди на селі!

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 8

 
ФЕРМЕР
10 марта, 2018 о 07:44 IP автора: 46.211.105.8
 

А ти Александрович , умієш рахувати тільки те, що заробили інші, а треба починати з себе. А ми підтягнутись не забудемо. А якщо немає, то задумайся , а чому немає .

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 3

 
Аноним
10 марта, 2018 о 08:58 IP автора: 46.133.164.182
 

Так фермера багаті не тому що заробили, а тому що податки не платять, а тут з 3000 зарплати вісотків 25 податків щомісяця чесно сплачується і як розбагатіти

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 5

 
Аноним
10 марта, 2018 о 10:12 IP автора: 46.211.96.76
 

Взвязку з тим, що зарплати підняли до 3000т.когось, щоб не платити перевели на 0, 75.і виходить 2200. І пробуй проживи.А робота лишилась та сама.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 2

 
Аноним
10 марта, 2018 о 10:18 IP автора: 37.73.254.82
 

А ви візьміть і попрацюйте на землі,хто починав як важко!!!!А рахувати всі вміють!!!!Яповажаю людей які працюють на землі!!А податки якби всі чесно сплачували ,то сплатили б і вони.

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 7

 
WWW
10 марта, 2018 о 12:27 IP автора: 130.180.208.22
 

Дивна у вас позиція. Інші не платять і ми платити не будемо Почніть з себе. Найбільше тіньових доходів саме в земельній сфері, всі ж ми тут живемо і бачимо доходи цих фермерів, джипи кожен рік міняють.І чому така особлива повагу у вас саме до фермерів. Чи люди інших професій не так працюють. І вони на відміну від фермерів платять всі податки.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 1

 
Аноним
10 марта, 2018 о 12:45 IP автора: 46.211.24.220
 

Це ви гарно підмітили, візьміть нашого …… громади, у себе джип //////// мазда а в декларації що строк що він жодного гектара і трактора не показали. Жодного ояіійного договору а володіють більше тисячі га землі. Ось і питання чому ми повинні щось платити якщо сени жодної копійки не показують

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 0

 
люди
10 марта, 2018 о 14:43 IP автора: 46.211.103.73
 

А де ж ви бачите фермерів ? Джипи купляють, а працюють на техніці яка віджила свій вік. А чому. ? Та тому , що поки заробляють бабки , не платячи налоги, вони фермери, а якщо платити то вони бідні , працюЮть на старї. Бо в джипі їдуть вони. , а на тракторі прості трудяги. Подивитися на Шотівку , які дороги , що жах.Зате всі фермера на джипах. Не платять налоги, ладно, їх там розкладають, але невже ж тяжко скинутись і зробити щось для села. Я не беру до уваги дрібні селянські господарства де один трактор, а людям і те ж за радість , що мають можливість обробити свою землю.А попробуй забери землю у бідних фер мерів, зїдять.Як же тоді ті що хочуть працювати чесно зможуть почати працювати. ?А ніяк. Все поділено між бідними фермерами.

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 3

 
РЕВІЗОР
10 марта, 2018 о 17:40 IP автора: 130.180.217.13
 

А голова Іванівської ОТГ— об’єднаної територіальної голоти хіба не міліонер?????. Віктор Дебелий не тільки міліонер,-який все частіше і частіше за’являє, що я туту закон!!! Оце вибрали собі ВИ ДОБРІ ЛЮДИ гіморой на свою голову!!!
_______________________________________
Амін:
коментар виправлено

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 2

 
Один.
10 марта, 2018 о 21:56 IP автора: 194.50.254.170
 

Він чесний. Мільйони показав би якби не треба було податки платить і оформлять землю яку тихаря обробляє.