У Херсонській області 11 мільйонерів. В Іванівському районі жодного

Цього року на Херсонщині зареєстровано 11 громадян, які прозвітували про отримання доходів на суму, більш як мільйон гривень. Торік таких було на цей час лише 6.


— Загалом у податкових деклараціях про майновий стан і доходи офіційні повідомили про майже 128 мільйонів гривень прибутків, отриманих у 2017 році, — уточнила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Херсонській області Олена Грищук.

— З таких доходів мільйонерам доведеться сплатити до бюджету майже 2 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб та 197 тисяч гривень військового збору.

Свої понадмільйонні статки два декларанти отримали від здійснення операцій з продажу нерухомого або рухомого майна, також двоє — від надання майна в оренду, один — від заробітної плати, а решта — від інших видів доходів.

— Слід також зазначити, що більшість мільйонерів (десятеро) мешкають у Херсоні і лише один — у Скадовському районі, — додала Олена Грищук.

Херсонці. 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 11

Додати коментар »

 
 
Александрович
 

А фермера не декларируют свои миллионы?

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 7

 
 

Та ви що! Фермера то найбідніші люди на селі!

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 8

 
 

А ти Александрович , умієш рахувати тільки те, що заробили інші, а треба починати з себе. А ми підтягнутись не забудемо. А якщо немає, то задумайся , а чому немає .

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 3

 
 

Так фермера багаті не тому що заробили, а тому що податки не платять, а тут з 3000 зарплати вісотків 25 податків щомісяця чесно сплачується і як розбагатіти

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 5

 
 

Взвязку з тим, що зарплати підняли до 3000т.когось, щоб не платити перевели на 0, 75.і виходить 2200. І пробуй проживи.А робота лишилась та сама.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 2

 
 

А ви візьміть і попрацюйте на землі,хто починав як важко!!!!А рахувати всі вміють!!!!Яповажаю людей які працюють на землі!!А податки якби всі чесно сплачували ,то сплатили б і вони.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 7

 
 

Дивна у вас позиція. Інші не платять і ми платити не будемо Почніть з себе. Найбільше тіньових доходів саме в земельній сфері, всі ж ми тут живемо і бачимо доходи цих фермерів, джипи кожен рік міняють.І чому така особлива повагу у вас саме до фермерів. Чи люди інших професій не так працюють. І вони на відміну від фермерів платять всі податки.

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 1

 
 

Це ви гарно підмітили, візьміть нашого …… громади, у себе джип //////// мазда а в декларації що строк що він жодного гектара і трактора не показали. Жодного ояіійного договору а володіють більше тисячі га землі. Ось і питання чому ми повинні щось платити якщо сени жодної копійки не показують

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 0

 
 

А де ж ви бачите фермерів ? Джипи купляють, а працюють на техніці яка віджила свій вік. А чому. ? Та тому , що поки заробляють бабки , не платячи налоги, вони фермери, а якщо платити то вони бідні , працюЮть на старї. Бо в джипі їдуть вони. , а на тракторі прості трудяги. Подивитися на Шотівку , які дороги , що жах.Зате всі фермера на джипах. Не платять налоги, ладно, їх там розкладають, але невже ж тяжко скинутись і зробити щось для села. Я не беру до уваги дрібні селянські господарства де один трактор, а людям і те ж за радість , що мають можливість обробити свою землю.А попробуй забери землю у бідних фер мерів, зїдять.Як же тоді ті що хочуть працювати чесно зможуть почати працювати. ?А ніяк. Все поділено між бідними фермерами.

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 3

 
 

А голова Іванівської ОТГ— об’єднаної територіальної голоти хіба не міліонер?????. Віктор Дебелий не тільки міліонер,-який все частіше і частіше за’являє, що я туту закон!!! Оце вибрали собі ВИ ДОБРІ ЛЮДИ гіморой на свою голову!!!
_______________________________________
Амін:
коментар виправлено

0

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 2

 
 

Він чесний. Мільйони показав би якби не треба було податки платить і оформлять землю яку тихаря обробляє.

0

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com