На крилах весна свято принесла

Із березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Свято найкрасивішої, найдобрішої, найніжнішої половини населення. Одним соловом, свято жінок, свято наших мам, бабусь, сестричок, тіток та подружок. Стало доброю традицією на початку весни відзначати жіноче свято. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати їх.

6 та 7 березня цікаво, тепло, весело і піднесено пройшли свята в ясла-садку «Світлячок». Діти з нетерпінням чекали на свято, щоб привітати своїх мам, бабусь, тому старанно готували подарунки, зроблені власними руками, дарували найщиріші побажання для найрідніших людей, веселі таночки, пісні, які пронизували своєю чутливістю кожного присутнього. Із Весною водили хороводи, грали в ігри,  Царівну — Несміяну розважали цікавими інсценівки та творчими музичними  номерами.

Батьки також не залишились осторонь, допомагали у виготовленні костюмів, а під час свят разом із дітьми грали в ігри, танцювали та брали участь у конкурсах та вікторинах. Мами, бабусі та всі присутні в залі були щиро вражені талановитими дитячими виступами, що залишили в їхніх душах незабутні спогади про свято.

Дорогі жінки,  нехай весна живе у вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій нехай вам забезпечують ті, хто поряд, хто любить вас і кого любите ви.

Інна Малихіна музичний керівник я/с «Світлячок»

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

О, и мои казявки засветились) =****

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com