Іванівський ринок відреагував на свято Міжнародного жіночого дня

Завтра Іванівський район разом з усією Україною відзначить свято Міжнародного жіночого дня. На цю подію жваво відреагували підприємці іванівського ринку.

Посеред туману, слякоти та калюж на ринку все рясно уставлено квітами. Таким чином підприємці намагаються задовольнити попит іванівців на квіткову продукцію.

Ціни на квіти варіюються у межах 30 -80 грн за одиницю.

Так, класичний тюльпан продають по ціні 30 грн голандського виробництва та по 25 грн вітчизняного.

Троянди обійдуться покупцям у 45-80 грн штука, хризантема 55 грн/шт, гвоздика — 13 грн/шт, хризантема -60 грн/букет із 5 шт, ірис-25 грн/шт,

Живі квіти у вазах 80-120 грн/шт.

Також на ринку продаються букети власного креативного дизайну іванівських майстрів. Букет квітів, акуратно оправлений в імпровізований кошик із цукерок «snigers», обійдеться в 200 грн, букетик із цукерками «Рафаелло» 120 грн/шт.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 25

Додати коментар »

 
 
 

Зате. села селищной рады залышылысь без увагы взагали ГАНЬБА

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 6

 
 

Зато ср пледы носыла та шампаньске попывалы а мы им и н…й нада сильськи работники С сел

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 3

 
 

Чиєї уваги?

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Селищной увагы!

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

Ананист Катя тобі шо робити більше нічого, без уваги ти осталася ,значить добра зараза ,раз без уваги . В усіх селах привітали жінок, концерти пройшли, не одна жінка в районі без уваги не залишилася. В селищній раді жінок вітали чоловіки , як і у всіх організаціях. а не селищна. Як же Вам усім завісникам хочеться укусути людей. Зуби поламаєте. І заспокойся , ато серцевий напад отримаєш.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 2

 
 

Ананист Катя тобі шо робити більше нічого, без уваги ти осталася ,значить добра зараза ,раз без уваги . В усіх селах привітали жінок, концерти пройшли, не одна жінка в районі без уваги не залишилася. В селищній раді жінок вітали чоловіки , як і у всіх організаціях. а не селищна. Як же Вам усім завісникам хочеться укусути людей. Зуби поламаєте. І заспокойся , ато серцевий напад отримаєш.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 7

 
 

Одна катя без внимания осталась…………..никому ненужная

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 6

 
 

Боже а уже в такый святковый день та не ображайте один одного могли инечого печать зи святом

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 2

 
 

Боже а уже в такый святковый день та не ображайте один одного могли инечого песать зи святом

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Не надо брехати , не у всіх селах були концерти

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 2

 
 

а де наприклад небуло….

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 2

 
 

В Балашово. Чи це вже не село .

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 3

 
 

Надо было сделать концерт

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

До чого тут селищна увага коли мова йде про підприємців

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 

Все что то ждут ,возьмите и проявите свою активность ,подойдите к зав клуба и предложите что то провести совместно . И я согласен с Аноним46.133.109.219

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 3

 
 

Квіти, квіти….Я ж в очікуванні історично-вільного есе з підвивертом від Доктора Шпака на тему шевченкіани. Або ж жіночого руху в Україні. Або ж викриття феномену Рози Люксембург…. Зі святом усіх!

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 3

 
 

А ніхто і не чекає, просто ситуація склалася так, що стара завклубом звільнилася. , а нову взяти неможливо через процес переходу до ОТГ.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Шановні , чому ми стали такими злими ? Навіть сьогодні , в святковий день , один негатив. Із 15 коментарів лише один дописувач так , між іншим , привітав зі святом. Дорогі жінки всього району — зі святом нас. Здоров’я Вам , добра , щастя , любові , сонячних посмішок , весняного тепла і миру.
А що до вітань , так винні , мабуть , ми самі , а чи багато нас ходить до сільського БК ? Проте прикро одне по ОТГ — зрозуміло , що можливо селищний голова і не зміг би відвідати всі сільські заходи , проте є депутати чоловічої статі , які могли б завітати до клубу принаймні на 10 хв. і привітати жінок. Та це не критика , а просто побажання : більше уваги сільському населенню.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
 

Змушений розчарувати Вас, mangust. Навіть в думках не було нічого подібного. Слухайте, а чому б Вам самому не спробувати щось написати? Гадаю, було б цікаво.

Та декілька цікавинок таки наведу. Саме 8 березня 1908 року у Нью-Йорці близько 15 тисяч жінок провели марш за зрівняння прав з чоловіками. Після цього ідею жіночого дня продвигали американські соціалісти, а потім німецькі комуністи. Дата спочатку кочувала по різним місяцям від лютого до травня, до самого 1921 року, коли у РРФСР закріпили саме 8 березня як свято жінок. Вихідним днем він став аж з 1965 року.
Після роспаду СРСР, окрім пострадянських країн, 8 березня залишилося вихідним днем тільки у Північній Кореї, Анголі, Гвінея-Бісау, Замбії, Камбоджі, Кенії, Мадагаскарі, Монголії, Уганді та Еритреї. Цікаво, що у Лаосі та Китаї цей день вихідний тільки для жінок.
Зі святом, любі жінки!

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
телеграф
 

Доктор Шпак,писати треба у Нью-Йорку,а не у «Нью-Йорці».А ще «доктор».

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 3

 
 

Романе,а де поділася новина про підприємця,який частував жінок безкоштовною кавою?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Там де і була. зайдіть на сайт через головну сторінку stepnews.ks.ua

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А чим обіжене сільське населення , старости всіх привітали, вам що тільки Дебелий потрібен, Вас що раніше голова райдержадміністрації приїздив поздоровляв чи що, ох і балувана наша Галя.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
Доктор Шпак
 

Дякую, телеграфе, я раніше вважав, що можна писати і так і так: «в Іраку — в Іраці» и т.і.
Ні, я не доктор, не історик і не філолог. Звичайна людина зі звичайними людськими вадами…

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
Малебольдже
 

8 березня відмічають Міждународний жіночий день, день весни… Але мало хто знає історію цього дня, є дуже багато різних версій.

В цьому пості розглянемо 3 основні версії:

Історія 8 березня – версія перша, офіційна: День солідарності трудящих жінок

Хоч ця версія створення свята 8 березня в часи СРСР і була визнана офіційною (і більше жодних версій не розглядали), вона має кілька «помилок».
Отже, за офіційною версією, свято пов’язане із «маршем порожніх каструль», який відбувся 8 березня 1857 року в Нью-Йорку. Тоді жінки, які працювали на текстильних фабриках, протестували проти поганих умов праці та низьких зарплат. Під час маршу вони били в ці самі каструлі, вимагаючи надати їм 10-годинний робочий день замість 16-годинного, рівну з чоловіками заробітну плату і виборче право.
Ця ж версія говорить і про відому німецьку комуністку – Клару Цеткін. Саме її часто називають жінкою, яка заснувала свято 8 березня. У 1910 році на форумі жінок в Копенгагені Цеткін закликала світ заснувати Міжнародний жіночий день 8 березня. Вона мала на увазі, що в цей день жінки будуть влаштовувати мітинги і демонстрації, і тим самим звертати увагу громадськості на свої проблеми.
Тут ще варто нагадати й про неоднозначний заклик Цеткін. Вона була заядлою комуністкою, а отже була готова на все заради власних переконань. В 1920 році, під час війни Польщі і Радянської Росії, Цеткін заявила з трибуни Рейхстагу таке:
«Жоден вагон зі зброєю для польських військ, з верстатами для військових заводів, побудованих в Польщі капіталістами Антанти, не повинен перетнути кордон Німеччини».
Для цього Цеткін закликала мобілізуватися всім «свідомим пролетарським жінкам», які повинні пропонувати свою любов будь-якому «свідомому» робітникові, що відмовляється брати участь у виконанні військових замовлень.
До тодішньої Російської імперії це свято потрапило через подругу Цеткін – полум’яну революціонерку Олександру Колонтай. Ту саму, яка підкорила Радянський Союз «великою фразою»:
«Віддаватися першому зустрічному чоловікові треба так само легко, як випити склянку води».
8 березня 1917 року відбулась жіноча демонстрація в Петрограді. У той час як два мільйони солдатів загинули під час війни, жінки вийшли з вимогами «хліба і миру». Ця історична неділя припадає на 23 лютого за юліанським календарем, або 8 березня за григоріанським – на початку російської революції.
Чотири дні потому цар зрікся престолу і тимчасовий уряд надав право голосу жінкам. 8 березня стало офіційним святом в СРСР в 1921 році.

Версія друга: протести повій, а не робітниць фабрик

Ця версія походження свята, мабуть, найскандальніша і найнеприємніша для всіх представниць прекрасної статі, які з трепетом очікують Міжнародного жіночого дня.
У 1857 році в Нью-Йорку жінки справді протестували (як ми писали вище), але були це не текстильниці, а повії. Вони вимагали виплатити зарплату матросам, адже ті користалися їхніми послугами та не мали грошей заплатити.
Ще пізніше – 8 березня 1894 року – у Парижі відбулася ще одна демонстрація повій. Цього разу вони вимагали визнати їхні права нарівні з тими працівницями сфери послуг, які шиють одяг чи печуть хліб, і заснувати і спеціальні профспілки.
Схожі акції відбулися в 1895 році в Чикаго, а в 1896 – в Нью-Йорку. Ці протести й стали передумовою пам’ятного з’їзду суфражисток (від англійського слова suffrage – «виборче право») в 1910 році, де і було вирішено оголосити 8 березня день жіночим і міжнародним, як це запропонувала Цеткін.
До слова, сама ж Клара Цеткін також брала участь у подібних акціях. В 1910 році разом зі своєю подругою Розою Люксембург вона вивела на вулиці німецьких міст повій з вимогою припинити безчинства поліції. Ось тільки в радянській версії «повій» замінили на «трудящих жінок».

Версія третя: вшанування іудейської цариці

Існує версія, що Цеткін народилася в сім’ї єврея-шевця, а саме тому вона пов’язала 8 березня з єврейським святом Пурим.

Згідно з легендою, кохана перського царя Ксеркса, Естер, врятувала іудейський народ від винищення, скориставшись своїми чарами. Ксеркс хотів винищити всіх євреїв, але Естер переконала його не тільки не вбивати євреїв, а навпаки – знищити всіх єврейських ворогів, включаючи самих персів. Сталося це в день 13 Арда за єврейським календарем (цей місяць припадає на кінець лютого – початок березня). Вшановуючи Естер, євреї стали святкувати Пурим. Дата святкування була «плаваючою», але в 1910 році вона припала саме на 8 березня.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 3

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com