Обласна влада планує встановити межі природно-заповідного об’єкту в Іванівському районі

Херсонська ОДА візьметься за встановлення меж об’єктів природно-заповідного фонду Херсонської області, серед яких і в Іванівському районі.

Про це йдеться в розпорядженні голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва «Про проект плану заходів з реалізації у 2018 — 2020 роках Стратегії розвитку Херсонської області на період до 2020 року»

Зокрема у розділі документу «Встановлення в натурі (на місцевості) меж територій та об’єктів природно-заповідного фонду області» зазначено плани обласної влади щодо розроблення та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) територій та об’єктів природно-заповідного фонду в межах Горностаївського, Іванівського, Каланчацького, Нововоронцовського та Скадовського районів. Винесення межі в натурі та нанесення на планово-картографічні матеріали.

За інформацією нашого видання, єдиним об’єктом ПЗФ Іванівського районує «Агайманське урочище» площею 25 га, розташоване на території Агайманського поду.

«Агайманське» заповідне урочище площею 25 га розташоване на віддалі 1км південніше с. Фрунзе Іванівського району. Це залишок центральної частини Агайманського поду. В зниженні водойма штучно поглиблена. Рослинність болотно-лучна. Тут у водно-болотних угіддях гніздяться та перебувають на прольоті птахи багатьох видів, в тому числі і рідкісних.

Єдиний раз, коли високі чини згадували про цей об’єкт, був у 2009 році, коли до Іванівського району приїздив тодішній начальник держуправління навколишнього природного середовища в Херсонській області А. Панченко, інформація стосовно цього опублікована на сайті цієї установи:
Виїзний консультативний пункт в Іванівському районі Херсонської області

19.08.09р. групою фахівців на чолі з заступником начальника держуправління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області А. Панченко  здійснено виїзд в Іванівський район , де було проведено спілкування з місцевими жителями з питань, що їх турбує. За результатами розповідей в основному місцеві жителі скаржаться на якість питної води, паління стерні. Спеціалістами держуправління обстежено природно — заповідний об’єкт місцевого значення в межах Іванівського району с. Фрунзе заповідне урочище «Агайманське», загальною площею   25,0 га. після чого відбулась підсумкова нарада, участь в якої взяли голова району Романенко Д.І., начальник відділу містобудування архітектури та ЖКХ Литвинов А.О., начальник управління агропромислового розвитку РДА Шарча В.В., начальник управління економіки РДА Бутенко А.Ю., представники громадськості та фахівці держуправління. На нараді піднімались і обговорювались гострі екологічні питання, як якість питної води в районі, очисні споруди (проблема фінансування), стихійні смітєзвалища, горіння сухої рослинності, непридатні до використання ХЗЗР. По закінченню наради було вирішено Іванівській райдержадміністрації надати проблемні питання з причинами гальмування у письмовому вигляді держуправлінню охорони навколишнього природного середовища в Херсонській

 

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com