ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Іванівська ОТГ знову поринула в темряву

Іванівська ОТГ знову залишилася без електропостачання.

Учора ввечорі Іванівський і ЕМ відключив адміністративні будівлі та будинки культури громади за борги.

Загальний борг перед енергетиками склав близько 100 тис грн.

Разом із цим зникло і вуличне освітлення центру Іванівки,  яке живиться від адмінбудівлі громади.

Не зважаючи на борги всі об’єкти соціальної інфраструктури як то дитячі садки та школи ОТГ залишаються із електропостачанням.

Нагадаємо,  це вже друге відключення Іванівської ОТГ від електропостачання.  У попередньому випадку через переоформлення правовстановлюючої документації та інші бюрократичні перепони  ОТГ не могла сплатити за електроенергіїю попри те, що мала на це гроші.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 25

Додати коментар »

 
 
Аноним
02 марта, 2018 о 10:23 IP автора: 194.50.254.169
 

Бездари!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 3

 
/////////
02 марта, 2018 о 10:47 IP автора: 91.124.242.184
 

Просруть все!!!! Це тіки початок. Ото ім і краще всіх розігнать чим утримувать…

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 2

 
/////////
02 марта, 2018 о 10:50 IP автора: 91.124.242.184
 

От вам і ОТГ!!! заманили пряником а тепер батогом батогом.

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 3

 
Roman Voronov
02 марта, 2018 о 11:22 IP автора: 37.73.238.94
 

Люди, не будьте такими злими. Це перехідний період. Звісно тут не без проблем. Через пару місяців поточні справи наладнаються.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 16

 
Аноним
02 марта, 2018 о 11:39 IP автора: 130.180.210.139
 

А куда смотрел глава с главным бухгалтером, они что не знают что за свет нужно платить или у себя дома также ждут отключения а потом деньги платят.

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 6

 
Анлекс
02 марта, 2018 о 12:14 IP автора: 46.133.177.121
 

Люди начинают жалеть что такого голову избрали. А что обещал одно а делает другое. Всех запугивают с секретарем. А в программе било все так красиво, и тут совсем все по другому. Обещали финансировать организации которые частично обслуживают села ОТГ. Рома будем надеяться что это переходящий период. Хотя нам в селе уже нечего терять.

Оцінити коментар Thumb up 43 Палец вниз 3

 
Roman Voronov
02 марта, 2018 о 12:45 IP автора: 37.73.199.188
 

Одне діло платити власні кошти, інше бюджетні.
Длябжетних потрібно проводити тендери, ухвалювати рішення, реєструвати право власності на об’єкти і багато іншого. Це на перший погляд все просто.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 10

 
Олексій
02 марта, 2018 о 13:01 IP автора: 95.135.147.75
 

Роман,ти тендери давно проглядав?

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
Аноним
02 марта, 2018 о 13:21 IP автора: 194.50.254.168
 

Ивановский РЕЗ ЕМ лучше бы напряжение выдавал 220 а не отключал свет бюджетникам (а стоимость электроэнергии вообще заоблачная)

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 3

 
BIZmark
02 марта, 2018 о 13:36 IP автора: 194.50.254.168
 

Цікаво і не зрозуміло: а працівники РЕСу в центрі Іванівки свілом не користуються? Чи все, що зроблено в центрі і не для них було зроблено ? Вони — очевидно — з ліхтариками ходять. Та ні: ХАЗЯЇНУ В ХЕРСОНІ Д..ПУ ЛИЖУТЬ…

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 12

 
Аноним
02 марта, 2018 о 13:57 IP автора: 37.52.156.63
 

BIZmark мне кажется что тебе максимум лет 10. Ну почему ты так тупиш ???

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 6

 
Аноним
02 марта, 2018 о 15:14 IP автора: 130.180.210.139
 

Романе досить вже захищати отг, не надійся не візьмуть тебе на роботу. А якщо і візьмуть то після виборів знову кинуть.

Гон.рова на пенсію. досить вже терпіти цього нездару.

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 6

 
Roman Voronov
02 марта, 2018 о 15:52 IP автора: 37.73.199.188
 

Я не захищаю отг і повертатися туди не планую. Намагаюся бути об’єктивним і дивитися на речі під різними кутами. Про дану ситуацію вважаю, що тут перехідний період, а не системні проблеми.
Зараз проходить одна із наймасштабніших реорганізацій в районі прецедентів якої ще не було. Звісно, що будуть якісь «шероховатости».

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 6

 
Один.
02 марта, 2018 о 15:58 IP автора: 194.50.254.170
 

Коли бралися керувати не думали що і як будуть робити в тепер кругом шероховатості. Далі так само буде бо кеби не вистачає. Деякі вважають себе розумними і начитаними в на справді колхозники звичайні хоч і думають що королеви. Блондинки хоч і темноволосі

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 4

 
NP
02 марта, 2018 о 18:00 IP автора: 178.93.40.42
 

Дело в том, что эти временные трудности, конечно, преодолеют, хоть и так криво, как всегда у нас — виноват бюджет, конец года, тендеры и неожиданная зима в феврале.
Но проблема -то глубже. Сколько можно раздирать село? Оно то единственное, что работает в кризис (откуда он, кстати, взялся?) и дает прибыль и рабочие места стабильно все годы подряд.
И почему фискалом работать выгоднее или инспектором от РЭСА и наводить тень на плетень, чем у нас поднять свое дело?

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 2

 
Анжела
02 марта, 2018 о 18:01 IP автора: 46.211.24.43
 

«Наймаштабніша реорганізація» тіки у нас в районі? Скільки громад в області і в Україні? І всі без світла? Бездарі та і все!

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 2

 
Roman Voronov
02 марта, 2018 о 18:21 IP автора: 37.73.199.188
 

Громад багато, але не всюди є СН, тому і здається, що десь там краще.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 5

 
Один.
02 марта, 2018 о 22:27 IP автора: 194.50.254.170
 

Дуже завищена самооцінки у «керівників» тому так все погано.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 2

 
Roman Voronov
02 марта, 2018 о 22:28 IP автора: 37.73.237.174
 

Давайте без особистих образ.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 4

 
Roman Voronov
03 марта, 2018 о 08:27 IP автора: 37.73.199.188
 

Видалив останній комент за некоректність.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 4

 
Де юре
03 марта, 2018 о 08:52 IP автора: 46.211.24.228
 

Якщо є образа, то видалили правильно. Але не тоді, коли називають публічну особу та осуджують її за дії або бездіяльність. Так можна і корону на голову почепити.
Дякую, Романе, за труд. Я б давно не витримав на Вашому місці.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
Де юре
03 марта, 2018 о 11:17 IP автора: 46.211.159.84
 

Просто подивіться, як люди живуть. Бо громадяни і справжні патріоти, а не тоді коли вигідно.
https://ukrainian.voanews.com/a/things-that-surprise-in-america-/4277606.html

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
АНАРХИЯ 4
03 марта, 2018 о 13:34 IP автора: 194.50.254.168
 

Де юре, я смотрю вы уже в евросоюзе пожили, теперь на штаты замахнулись?)

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
Аноним
04 марта, 2018 о 00:51 IP автора: 194.50.254.169
 

Деюре де факте.поздпавлю с юр.образванием

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
Голос народу
04 марта, 2018 о 08:34 IP автора: 46.211.158.240
 

Навіщо видавати 220 v коли при заниженій напрузі виростає споживання, а потім ростуть добрі цифри в платівках. Всі в шоколаді , купляють джипи, а простий люд платить бо поскаржитись немає куди. Ось на що треба звернутиувагу.