Негода пройшла спокійно Іванівським районом

Учорашня негода не спричинила зайвих проблем комунальному господарству Іванівського району.

За інформацією керівників оперативних служб, у районі все обійшлося без зайвих проблем.

За Інформацією Іванівського райавтодору, основні автошляхи району М14 (Одеса-Мелітополь) та Т-2209 (Лпетиха-Генічесь) були вчасно розчищені, і складнощів із рухом автотранспорту тут не спостерігалося

На ранок сьогоднішнього дня працівники комунального господарства Іванівської селищної ради та працівники установ райцентру оперативно розчистили найжвавіші місця смт Іванівка.

Під час негоди не обійшлося і без неординарного випадку.

Житель села Захарівка в останню мить згадав, що немає вугілля для опалення житла. Чоловік поїхав на вугільний склад до смт Нижні Сірогози, де придбав паливо, а ось дорога назад виявилася проблематичною.

На відрізку шляху від дороги М14 до села Захарівка на той момент уже були серйозні замети. Захарівець зрозумів, що не подужає дорогу легковим автомобілем, завантаженим вугіллям, і звернувся за допомогою до рятувальників.

Останні запропонували чоловіку об’їхати цю ділянку дороги із сторони смт Іванівка, на що він не погодився, оскільки це дорого по бензину.

Усе ж таки захарівець поїхав коротшою дорогою і, на щастя, прорвався до села.

Добре, що все завершилося добре, і житель села Захарівка благополучно дістався додому разом зі своїми малолітніми дітьми, яких він взяв із собою у поїздку по вугілля. Проте якби машина застрягла, то чоловік наразив би на небезпеку себе та своїх дітей.

Іванівський сектор Державної рятувальної служби закликає жителів району бути більш обачними. Не кидатися в останній момент робити ті справи, які можна було зробити раніше. А якщо вже так трапилося, то під час негоди користуватися основними дорогами, де більш жвавий рух. Вони раніше розчищаються, а якщо трапиться неприємна ситуація, то там швидше допоможуть інші люди.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

А після 2 антициклону, з дощем, як справилися ?

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 2

 
 

Яке спокійно, за Іванівкой жодної техніки не має, в Іванівці ожеледиця машини зносе з дороги,де райду? де іванівське отг? Кофе пьють в селищній раді в теплій комнатушці. Вчора на М-14 перевернулась хлібовозка з Мелітополя.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 5

 
 

Одне цікаво чого працівники культури чистять сніг, а чому працівники Отг не чистять-це якась неповага всі так всі!!!!!Скільки приізжаю в Іванівку все вони то траву рвуть на плитах — подумайте керівництво над цим!!!!Зробіть суботник для всіх -це буде правильно!Не гоже дивитись на Лену Федорівну з черпаком -це якось неприємно!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 3

 
 

Якщо ці лютневі негоди «спокійно пройшли» районом, то що тоді «не спокійна негода» ?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com