В Іванівці з’явиться сучасна амбулаторія

У ході медичної реформи в смт Іванівка з’явиться сучасна медична амбулаторія.

Таку інформацію оприлюднив на сесії Іванівської ОТГ голова об’єднаної громади Віктор Дебелий.

Планується, що повністю за державні кошти буде зведено «Будинок сімейного лікаря». У залежності від кількості населення, цей комплекс може бути розрахований на 1,2,3 сімейних лікарів. Зважаючи на те, що один сімейний лікар може обслуговувати до 2-х тисяч населення, то в Іванівському районі таких лікарів може бути до семи.

Разом з амбулаторією держава збудує квартири сімейним лікарям, гаражі, надасть автотранспорт.

Зараз провадиться вибір земельної ділянки під будівництво. Ділянка повинна бути в центрі селища і мати всі комунікації: каналізацію, воду, електроенергію тощо. Мати розмір не менше 0,5 га.

Поки в селищній раді розглядають два варіанти: одна — позаду Іванівської автостанції, інша  — позаду будівлі колишньої санстанції.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 38

Додати коментар »

 
 
Голос народу
 

Роман де ділась інформація за 23 число, що мабуть замовкнути заставили.Правда приємною небува, але процес пішов і видаленнямає тут не відбулося.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Щось не можу зрозуміти що воно буде. На поийом до лікаря йтимемо в амбулаторію, а здавати аналізи доведеться йти до ЦРБ, а потім з результатом знову до амбулаторії чи як? Мені здається, що старенькі люди не дуже набігаються. Поясніть будь ласка!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 0

 
 

Голос народу
Про яку інформацію йдеться?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Не буде ніякої ЦРБ. Буде амбулаторія в Іванівці і окружна лікарня у Генічеську. А Іванівську ЦРЛ розберуть на цеглу.

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 9

 
 

і кому така дурня в голову прийшла? а в Генічеськ як добиратись?Дебелий возитеме,чи Маск свою «чудо трубу з трамваєм» побудує?

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
 

Їм що, гроші дівати нікуди? В лікарні купа порожніх приміщень.

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 1

 
 

А що буде з людьми, які працюють у лікарні? На біржу чи на поле?

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
 

Слава Громаді. Слава Україні. Школи позакривали, бібліотеки і лікарня на черзі, молоко другого сорту… вимирайте люди…та скоріш.

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 0

 
 

Громада тут не при чому. Це державна політика.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 16

 
 

Нащо будувати амбулаторію якщо у нас велика лікарня,там і зробіть на одном з етажів кімнати для лікарів.Ні,потрібно списати гроші. Доречі, два способи спи.дити гроші- ямковий ремонт і будівництво. Перше і друге в нас в отг практикується.

0

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 1

 
 

А як же обіцянки стосовно робочих місць? Чи Дебелий мав на увазі поля фермерів?там місця всім вистачить? Вчителі, бібліотекарі та медики будуть батрачити на пана. А ще потім кажете, що молодь виєжає до міста, а багато учнів шкіл взагалі не матимуть змогу поступити кудись навчатися, бо батьки скоро не те що не зможуть за навчання заплатити, а навіть не прогодують дітей.

0

Оцінити коментар Thumb up 30 Палец вниз 1

 
 

Государственная политика?Та ну!А почему же в соседнем Н-Серогозк.р-не местная власть делает всё что бы больница была и будет,помогают даже бизнесмены.А у нас?А у нас ж…а!Это тупо строить здание,если оно уже есть!Давайте откроем в больнице бар,бордель,там уже есть салоны красоты,а для пмсд места нет?!))Лучше аппарат для роддома купите.Развал медицины,образования и т.д.Позор!

0

Оцінити коментар Thumb up 42 Палец вниз 1

 
 

Потрібно відкрити психлікарню. Пацієнтів буде… почати перевірку з керівників. Здається багато хто приховує свою хворобу.

0

Оцінити коментар Thumb up 39 Палец вниз 0

 
 

Що буде з працівниками лікарні? адже в амбулаторії будуть працювати ті, що зараз в пмсд, з яких 4 пенсіонерки.

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 1

 
Голос народу
 

Роман та інформація про розподіл коштів, яка набрала більше ніж 90 коментарів. Просто за 23 число. .

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
Голос народу
 

Будувати нічого не треба, є будівля ЦРБ там і робіть місце сімейного лікаря . Щодо тих лікарів то кваліфікованих фахівців можна перерахувати на пальцях однієї руки. А сталося так через виїдання молодих спеціалістів які показали себе як гарні специ. І їдуть наші люди до Сірогоз бо даже з дорогою виходить дешевше. І наші люди підтримають Сірогозьку лікарню.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 1

 
 

Да в н-серогозской больнице и обслуживание получше чем в нашей!

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 3

 
 

Публікація про розподіл коштів так і залишилася. Нікуди вона не дівалася.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

Правильно депутат говорил — когда выбыраете одних и тех же бепутатов не в ж#пы им заглядуйте, а выбирайте зубастых. Чтоб потом не ходить на митинги.
Да вы и митинг не соберете, только анонимно пар в гудок.
Слабо выйти отстоять больницу?

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
 

Що не день, то нова інформація, і одна «краще» іншої…. як серпом по яйцям…

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
 

Відповідно до медичної реформи на 1 сімейного лікаря повинно бути 2000 пацієнтів… якщо взяти населення району в 14 тисяч чоловік, то повинно бути 7 сімейних лікарів… із трьома сімейними лікарями люди вже заключають договора на лікування (Трегуб М.М., Трегуб Л.О., Фіщенко Т.М.)…. двоє мають своє власне житло, молода лікарка живе у відомчій квартирі лікарні… а чи не дешевше купити ще чотири квартири в Іванівці….та розмістити амбулаторію у приміщеннях лікарні….. чи побудувати нову будівлю з необхідною документацією, проектами, будматеріалами і т.п. вигідніше для когось?……А яка ж доля центральної районної лікарні?…….

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
 

Та на території нашої лікарні вистачить місця всим і ПМСД, і амбулаторії, і стаціонарам, і психдиспансеру, і герунтологічному відділенню…..

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 0

 
 

Тепер зрозуміло для чого на території лікарні хочуть зробити будинок для людей поважного віку та малоімущи….., це місця для тим, хто залишиться на селі і на мізерну пенсію не зможе придбати дорогезне вугілля, ліки, продукти харчування…. залишки сел розгорнуть грейдерами, заставлять селян продати землю за копійки (хоча вони і самі продадуть, щоб за щось можна було існувати), і буде купка багатіїв засівати землі…….

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 2

 
 

В кожного малоімущого і по важного віку є земельгий пай або будинок який він не може отопити і йому Вітя поставе условіє — віддавай землю і будинок а ми тебе будем кормити і койку дамо.А це все за наші кошти а землю забере собі,ось і логіка.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 2

 
 

Або в лікарні або в ДОСААФІ зробити амбулатория це буде правільніше.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 2

 
 

тобто, щоб пройти звичайний медогляд треба пертися до Генічеську, по тій «шикарній дорозі»? ви що, смієтеся? хоча навіщо вже той медогляд якщо роботи не буде….. боже, керівництво ОТГ і держави, де ваш здоровий глузд???? люди вимруть швидше ніж думають!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 32 Палец вниз 1

 
 

а чим зможе допомогти сімейний лікар??? проконсультувати? виписати пігулку від голови та від шмарклів? капєц допомога!!! люди не хворійте, бо не викарабкаємся!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 0

 
 

Якщо врахувати, що через тотальне безробіття люди будуть шукати кращої долі, із 14 тисяч залишиться принаймі половина, то і лікарів потрібно 3-4, для чого тоді будувати квартири для сімейників?

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
 

А якщо в планах не буде районної лікарні, то для чого будувати амбулаторію? якщо залишиться скільки вільних приміщень….

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
 

На Мазду назбирали, тепер збираєм на квартиру у місті…

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 1

 
 

«Чого бідні — бо дурні, а дурні — бо бідні….»

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 0

 
Житель Ивановки
 

Каждая власть приходя проводит реформы, а когда людям дадут нормально жить. Я прекрасно понимаю, что нет денег содержат медицину, вот и проводят разные реформы. Может уже хватит над людьми издеватся. ОТГ это как раньше в колхозы заганяли, а людей Вам не жалко.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 0

 
 

Звісно не жалко, бо ми вже не люди, а так фантики від цукерок які потрібно швидко знищити, бо землю України вже давно продано, кредити ви думали Україні за красиві очі давали? Петя за тиждень 50 міліонів витратив на Мальдівах, а у нас закриваються лікарні, школи і все останнє, бо економія, головне щоб призеденту було добре! та щоб ти так жив як ми…

0

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 0

 
 

ПОки рак свисне… Може й двома терапевтами обійдемося ??? Бо скільки нас залишиться через років з 5 в ОТГ ? Дай Бог щоб хоть для існування самого ОТГ вистачило осіб…

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
 

Полный бред….есть огромное здание…на хрена тратить деньги в никуда…

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
Владимир Падалко
 

Имеет место дежа вю.Совсем недавно построен шикарный Центр занятости…

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Ви згадайта стару лікарню!Які були лікарі, а скільки обслуговували населення! Про обласну лікарню рідко коли йшла мова, всі послуги надавали свої лікарі. А які були кабінети, хіба можна зрівняти з теперішніми. А тепер , коли все є, ще чогось хочеться. А чи спитали ви у людей, чого вони хочуть? Чи задумуються наші мужі на які статки вони живуть, віддавши свої кращі роки і своє здоров я ,коли будували Іванівську ЦРБ -1986, Українську СШ -1987, Трохимівську СШ 1985, Балашовську СШ 1984, Ноавомиколаївську СШ і цей перелік можна продовжити. На цих новобудовах працювали всі жителі району. А тепер просто страшно дивитися на руйнацію всього цього народного багатства.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
 

харо

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com