ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

ПРОЛАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівській ОТГ відбулась спартакіада

Сьогодні в смт Іванівка відбулася спартакіада Іванівської ОТГ «Краще спортивне селище, село»

До районного центру з’їхалися спортивні представники    всіх сіл, які ввійшли до громади.

Як повідомлялося раніше, учасники змагань вправлятимуться в таких дисциплінах:

  • волейбол (чоловіки),
  • гирьовий (чоловіки),
  • шашки (чоловіки, жінки),
  • шахи (чоловіки, жінки),
  • стрільба (чоловіки, жінки),
  • футзал (чоловіки),
  • теніс настільний (чоловіки, жінки).

Спортивні заходи були розділені за різними локаціями. Стрільба проходила в Іванівській гімназії, футзал у спортзалі аграрного ліцею, настільний теніс — на другому поверсі РБК, шахи та шашки в читальному залі  районної бібліотеки.

Волейбол та гирьовий спорт у спортзалі спортшколи. Тут і пройшло визначення переможців та їх нагородження.

У загальному заліку учасники отримали такі результати:

  • 1-ше місце — команда смт Іванівка;
  • 2-ге місце — команда Воскресенки;
  • 3-тє місце -Новомиколаївка;
  • 4-те місце — Нововасилівка;
  • 5- місце -Благодатне;
  • 6- місце — Шотівка;
  • 7- місце — Балашове;
  • 8 -місце — Трохимівка;
  • 9-місце — Нововсеменівка

Усіх переможців відзначено грамотами та медалями. Команда смт Іванівка отримала переможний кубок.

Більш детально нагородження можна подивитися в нашому відео. Фоторепортаж згорнуто під спойлер під відео. кнопка «Дивитися фоторепортаж»

Щодо самого заходу, то це було справжнє спортивне свято громади! Велика кількість учасників, активні спортивні змагання, численні глядачі й головне — у всіх піднесений настрій та позитивні емоції.

Сподіваємося, що подібні заходи в районі проходитимуть частіше. Велика подяка начальнику відділу культури Іванівсьої ОТГ Анжелі Биковій за дійсно класну організацію спартакіади.

Дивитися фоторепортаж

Фото із ФБ Алла Ніколаєнко:

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 25

Додати коментар »

 
 
Аноним
24 февраля, 2018 о 22:28 IP автора: 168.235.205.212
 

Чужыми рукамы Анжели жар добре хапаты!!!!

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 11

 
Аноним
24 февраля, 2018 о 22:37 IP автора: 46.133.168.195
 

Чому ніхто не говорить про те що іванівска команда в даному змагані за рахунок суддівськоі лояльності перемогла. Взяти будь який вид змагань. Футбол (зірки «петрусівські») не показали грандіозного тріумфу, гирі пятки звичайно можна відривати тільки тоді коли виступає Іванівка, а волейбол то взагалі …. Василівці респект вам, показали зіркам як потрібно грати. А так всі молодці, гарне було дійство.

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 14

 
Xcft
24 февраля, 2018 о 22:39 IP автора: 46.133.168.195
 

Чому ніхто не говорить про те що іванівска команда в даному змагані за рахунок суддівськоі лояльності перемогла. Взяти будь який вид змагань. Футбол (зірки «петрусівські») не показали грандіозного тріумфу, гирі пятки звичайно можна відривати тільки тоді коли виступає Іванівка, а волейбол то взагалі …. Василівці респект вам, показали зіркам як потрібно грати. А так всі молодці, гарне було дійство.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 13

 
Ивановец
24 февраля, 2018 о 23:08 IP автора: 37.52.156.132
 

У кого-то «бомбануло» знатно)

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 2

 
XIII
24 февраля, 2018 о 23:40 IP автора: 37.54.251.104
 

Васильевцы, «респект» Вам, за то что на протяжении 5 лет НЕ берёте участие в чемпионатах и кубках района по футболу, по футзалу и остальных соревнованиях. Вас нужно пеньками заставлять в чем-то учавствовать. И все прекрасно понимают кто заставил все села учавствовать в данной спартакиаде. Получаеться Вы ЗВЕЗДЫ, раз не радуете нас своим присутствием на турнирах. Вы от Ивановки 6 мячей получили, Вам для триумфа мало?

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 8

 
////÷//
25 февраля, 2018 о 01:12 IP автора: 46.101.62.90
 

Молодцы Ивановци. Так держать!

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 9

 
Аноним
25 февраля, 2018 о 06:41 IP автора: 194.50.254.171
 

Роман,ти як завжди з мухи робиш слона,організація на 3+, суддівство на 2-, особливо по волейболу суддя навіть сітки не бачить,поставити дідуся,а підсужували це зовсім позорисько. У більшість сел навіть спортивної форми не має- махновці. Зі сторони як стадо трактористів в колхозі. А за проведення в іванівськой гімназії я зовсім мовчу,в пчтницю там горе стало а ви змагання проводите,не соромне тобі Анжела,кращого місця не знайшла з секретаршой. Воскресенка ЧЕМПІОН!!!

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 17

 
Аноним
25 февраля, 2018 о 06:52 IP автора: 46.133.243.13
 

Коментатори !!!Прошу Вас піти на …! Говорити всі можуть,а вийти і показати ніхто!! Тільки і можете на форумах умничать!

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 5

 
житель Ивановки
25 февраля, 2018 о 07:05 IP автора: 185.188.192.189
 

Где-то я согласен, что в Ивановке жителей больше чем в селах. Надо было проводить среди сельских жителей, а Ивановка вне зачета. Как-то так.

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 7

 
Аноним
25 февраля, 2018 о 07:59 IP автора: 95.134.124.219
 

Лепить отмазки на количество жителей ,на судейство это удел СЛАБЫХ. Побеждают победители . Финал по волейболу был супер впрочем как и в остальных видах.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 8

 
Александрович
25 февраля, 2018 о 09:50 IP автора: 185.26.183.9
 

Молодцы, что все приняли участие в Спартактаде, несмотря на то, есть ли у них форма или нет. Главное спорт, здоровье и участие, а не лежать дома на диване.

Оцінити коментар Thumb up 29 Палец вниз 0

 
Александрович
25 февраля, 2018 о 09:58 IP автора: 185.26.183.35
 

А Викторовна молодец что организовала и провела такие соревнования. Такая Спартакиада у нас первый раз, так держать.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 3

 
Аноним
25 февраля, 2018 о 09:59 IP автора: 95.134.124.219
 

Александрович правильно написал .Видно что человек знает и понимает дело в спорте. Всегда и всех надо поддерживать ,в форме они или нет.

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 3

 
Ольга
25 февраля, 2018 о 11:18 IP автора: 46.211.120.15
 

ТАК, що там і говорити, Бикова великий молодець, що стосується спорту. Вміє запалити і згуртувати навколо себе людей, спортсменів різного віку і просто активних людей. Таку спартакіаду, вперше в ОТГ організувала! Молодець. Показала обличчя Іванівської ОТГ! От тільки Нудьга випендрився з вивіскою Іванівський район. Володимире Івановичу, Ви в складі ОТГ, а не нашим і Вашим! Пам’ятайте це. А Биковій побажання: досягти таких же успіхів і в галузі культури, де на сьогодні, мертві бджоли не гудуть… Так тримати!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 13

 
Аноним
25 февраля, 2018 о 12:12 IP автора: 78.111.189.122
 

Змагання це дуже гарна справа. Ці види змагань показали,що спортсмени в нас і які. Потрібно щоб наших атлетів,тенесистів,волейболистів,футболістів,шахістів,стрільців, також підтримували і так звані старости сіл, а не так щоб галочку поставити. Зробіть хоча би на елементарному рівні, приміщення для тренувань, інвентарь, а там дивіться і молодь підтяниться, бо крім того щоб пиво дудлити буде де зайнятися і спортом, честь села,селища відстояти, ось головне.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
Спортсмен
25 февраля, 2018 о 12:20 IP автора: 46.133.26.111
 

Ага, вдало відмічено про Нудьгу. Мабуть то він привіт посилав, так сказати маякував своїм «начальникам» Людмилі Михайлівні, Каністратенку та ін. Своїм друзям, які хотіли його на голову ОТГ видвинути, що він на зв’язку, лазутчик, що вижидає, коли ініціювати вихід з ОТГ. Для цього він туди і вступив. А змагання класні.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 11

 
олександр
25 февраля, 2018 о 12:37 IP автора: 95.132.134.84
 

Скажіть, а як це??? Іванівська команда з волейболу грає в Іванівці з Іванівським (необ’єктивним) суддійством , а весь зал вболіває за Нововасилівську команду!

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 9

 
Аноним
25 февраля, 2018 о 12:38 IP автора: 194.50.254.171
 

Воскресенка ЧЕМПІОН!!!
Які приміщення,який інвентар,яка підтримка? У нас молодь з села втікає а Ви за спорт розмовляєте. У нас школи закривають а Ви за підтримку. Ось школи закриють і будуть Вам приміщення. В цьому році закриють в нашій Воскресенці і Семенівці. Василівка тажок повинні закрити,Танюша вже масу за своїх тягнути не буде. Проголосувала Василівка проти неї,ось тепер і отримуйте,а то вчора на спартакіаді рано раділи Василівці- Таня Таня не дасть нас закрити,дасть ще як,як Ви до неї так і Вона до Вас.
Олег Л ти по Чіпкам меньше бігай а то коментарі пишеш а нічого не чуєш.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 7

 
Анжела
25 февраля, 2018 о 13:00 IP автора: 194.50.254.170
 

Як це — ви в отг, а не в районі. А отг шо на марсі? Чи їм чокнутим карту України поміняли? Як були Іванівський район так і є. Чи тут своє королівство? Не ну лізуть на голову простим людям. Треба лопатой корони позбивать тим королевам, поки раніше, бо буде горе. Ой буде

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 4

 
Аноним
25 февраля, 2018 о 13:08 IP автора: 95.134.124.219
 

Смеритесь все что Ивановка чемпион !!!!!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 14

 
Один.
25 февраля, 2018 о 13:59 IP автора: 194.50.254.170
 

Нудьга правий.ОТГ знаходиться у Іванівському районі. Як викинути з ОТГ три особи то і громада збільшиться до меж району і діло піде не на мазди а на розвиток. Нудьга бувби гідним керівником громади ( без гейш).

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 8

 
Один.
25 февраля, 2018 о 14:13 IP автора: 194.50.254.170
 

Як можна бути в.о. старости і такій безграмотній як Чулан? Написала у фейсбук ( спортекіада і срельбі) здогадайтеся які це слова?

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 4

 
/////-/////))
25 февраля, 2018 о 16:18 IP автора: 78.111.189.122
 

Хорош чмырить друг друга, время проведено не зря, спорт, соревнования, положительные эмоции вот это да. В любом соревновании есть выигравшие и есть проигравшие. Заезды не звезды какая разница, главное по чаще такие дела организовывать, независимые, нейтральные судьи, честность самых участвующих. А главное это спортивный интерес.

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 1

 
✌✌)))))))|//////
25 февраля, 2018 о 17:35 IP автора: 78.111.186.122
 

Анжела Вікторівна — молодець . Просто в селах таких заходів не проводиться , от і злі люди як собаки ……Надіємось , що це не останній захід .

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 7

 
Admin
25 февраля, 2018 о 20:19 IP автора: 178.93.44.73
 

Согласитесь, Ивановка выехала за счёт Василевских боков, а вы чемпионы-чемпионы, в п…у они чемпионы орать только мастаки, и в конце концов остовте вы Нудьгу в покое. Васильевка молодцы.