Депутати Іванівської районної ради ухвалили звернення до облради щодо ремонтів доріг

Під час сесії Іванівської районної ради депутати ухвалили звернення до Херсонської обласної ради щодо перерозподілу обласних коштів на ремонти доріг в Іванівському районі.

Таке звернення ініційовано депутатом Олександром Бабуцьким.

Із метою забезпечення першочергових потреб територіальних громад Іванівського району в ремонті та утриманні автомобільних доріг, районна рада просить внести до обласної програми з «Виконання робіт з утримання доріг Херсонської області на 2018 рік» фінансування у 2018 році цих потреб виключно в межах фактично наявного фінансування.

Депутати райради просять облараду внести зміни до цієї програми та розподілити наявні кошти пропорційно до кількості населення, яке проживає у відповідних районах області.

За старою програмою, на район було виділено 3 млн грн на ремонти доріг. Якщо ж фінансування проводитиметься пропорційно до кількості населення районів, як то пропонує Іванівська райрада, то Іванівському дістанеться 7 млн грн.

За ці кошти планується відремонтувати такі :

Агаймани-Нижні торгаї — 2,3 млн грн;

Іванівка- Агаймани — 1, 135 млн грн;

Іванівка-Українське — 1,6 млн грн;

Іванівка- Дружбівка — 2,0 млн грн.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 9

Додати коментар »

 
 
 

интересно когда по ивановке дороги сделают . яма на яме не пройти не проехать. ЕВРОПА….

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
 

А к Трофимовке когда сделают???

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 2

 
Дорог не будет
 

В Трофимовку будет делать сельсовет потому что мы вошли в ОТГ.
Виктор Алексеевич почему я проживаю на вашей родине в с.Шотовка плачу налог на недвижимость уже больше трёх лет, а теже фермера с Трофимовки с меня смеются.Типа плати плати дурачок вот нас не кто не трогает и мы каждый год складище строим и будем строить но платить не будем потому что нас не заставят.Сьездите в Трофимовку и посмотрите на наглых фермеров какие там склады повыстраивали а налог не кто не платит. А ещё дороги хотят.Каждую неделю по пять фур выежает с Трофимовки ламают дороги не кому не чего ненужно.Пускай ваш землестроитель разберётся он же там местный,пускай работает и отрабатывает свою зарплату и наши Шотовские налоги.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 2

 
 

який нафік ремонт, там дороги треба нові строіть, по новим технологіях, як у Білорусіі !!! Учиться у Батька!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 

Трофимовские хоть с людьми нормально расчитываются, не то что наши

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
Дорог не будет
 

Вот они за те деньги что не заплатили налог на недвижимость и дали вам за пай больше,а мы налог заплатили+ аренду вам заплатили вот они и выезжают на этом а Вите на своих по.ер.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
 

Якщо Шотівка Добре платить налоги то де їхня дорога від в’їзду до мосту. Чому не зробили до входу до ОТГ.А то не наша. Автодоровска це отмарка по других селах брали і робили мовчки бо треба.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
 

шановний (дорог не буде) до чого тут землевпорядник який тільки став працювати на цій посаді, а де ви були всі ці роки, склади не сьогодні збудовані, де було р-не керівництво, а може в нас його ніколи і не було, а де ви були коли В.О. був головою с.Шотівки. запитань багато та відповідей нуль.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 2

 
Дорог не будет
 

В той час Шотівка не входила в ОТГ, а тепер получается не стабільність, ми з Трохимівкой в ОТГ ми платим налог а трохимівці хрен там. Ось за що вам писав фермер. А гроші до обьєднання ми давали на призи в школах та дорогу біля школи.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com