Депутати Іванівської районної ради порушили питання фінансування ЦНАПу

Сьогодні під час засідання постійних депутатських комісій Іванівської районної ради депутат Олександр Бабуцький порушив питання фінансування Іванівського районного центру надання адміністративних послуг ().

Пан Олександр обурився станом будівлі: пошарпаними стінами, розбитими полами та котлом опалення, установленим на найвиднішому місці біля входу в будівлю, та багато чим іншим.

Зі слів депутата, за послуги ЦНАПа люди сплачують кошти, які потрапляють до бюджету Іванівської селищної ради, і було б непогано, якби об’єднана громада взяла участь в облаштуванні елементарних умов цієї громадської установи.

Там є певні труднощі із будівлею. Вона перебуває в державній власності, відтак практично неможливо спрямувати кошти місцевого бюджету для ремонту. Проте на інші, менші, але не менш необхідні витрати, як то канцелярські прилади тощо, кошти направляти необхідно.

На це начальник управління економічного розвитку Іванівької РДА Наталія Романенко повідомила, що зараз фахівцями ЦНАПу проводяться розрахунки витрат, пов’язаних із функціонуванням служби. Згодом планується розподілити ці витрати пропорційно між сільськими радами району та запропонувати допомогти гривнею центру адмінпослуг.

На це Олександр Бабуцький повідомив, що він мав розмову із деякими сільськими головами району. Ті відверто обурені: гроші від діяльності ЦНАПу йдуть до бюджету Іванівської селищної ради, а їм необхідно буде брати пайову участь в утриманні центру. Це несправедливо.

Окрім того, зі слів депутата, усі поточні витрати ЦНАПу, як то папір, заправки картриджів для принтеру, канцелярські товари лежать на плечах Іванівської райдержадміністрації. У той же час, Іванівська селищна рада не проявляє фінансових ініціатив щодо допомоги центру, хоч і отримує всі прибутки від його діяльності.

На це Наталія Романенко повідомила, що до цього часу між адміністрацією та Іванівською селищною радою існувала усна домовленість про те, що остання буде виділяти кошти на поточні витрати ЦНАПу.

Зараз управлінням економічного розвитку готується лист селищній раді. Там сподіваються, що територіальна громада виділить хоч якісь кошти на заправки картриджів для принтерів та канцелярське приладдя, необхідне для роботи центру адмінпослуг.

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com