В Іванівському районі перевізники накатують старі-нові маршрути

Віднедавна територією Іванівського району відновлено рух декількох приміських маршрутів автобусного сполучення.

Починаючи з 13 лютого, щовівторка та щоп’ятниці жителі сіл Українське, Новосеменівка, Нововасилівка матимуть змогу дістатися до районного центру. Вартість проїзду від села Українське до Іванівки складає 30 грн, Новосеменівки-20 грн, Новасилівки 10 грн.

Для порівняння, найняти машину з Українського до Іванівки коштує 300 грн.

Разом із цим маршрутом з’явився аналогічний — від Любимівки, через Воскресенку та Нововасилівку. Робляться спроби запровадити ще один маршрут через село Новомиколаївку.

Як розповіли нашому виданню перевізники, які працюють на цих маршрутах, наразі йде накатка та прорахунки рентабельності. Поки перевізники не бачать економічної доцільності у стабільному автобусному русі, хоча, ще зарано робити висновки. працює лише декілька днів. Це вже по проходженню місяця-двох можна буде говорити про якусь рентабельність чи збитковість.  Але на жаль, водії констатують факт: люди їздять дуже мало.

Неодноразово на численних нарадах та інших публічних заходах обговорювалося те, що приміські автобуси в Іванівському районі будуть збиткові. Деякі політики відверто заявляли про готовність компенсувати частину збитків автоперевізників в угоду стабільного руху автобусу як соціально значущої послуги для населення.

Зі слів перевізників, поки що від представників районної та місцевої влади до них не надходило жодних пропозиції щодо відшкодуванню частки збитковості рейсів.

Ось такими от чином курсують автобуси убитими в хлам іванівськими дорогами чисто з приватної ініціативи. Як довго вони їздитимуть, поки невідомо. Проте в цій ситуації, якщо не все, то багато залежить від самих пасажирів.

Користуйтеся автобусами приміського сполучення в обох напрямах (як до Іванівки, так і у зворотньому напрямку), і все буде добре.

Адже як відомо, головними гарантами благополуччя суспільства є приватна ініціатива та власне саме суспільство, здатне мислити й робити правильні висновки.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 5

Додати коментар »

 
 
 

Слава богу что Ходят уже. Алексеевич обещал что в каждое село будет ездить.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
 

Олексійович тільки розробляє проект Іванівського автопідприємства. На наступній сесії депутати будуть тільки голосувати за його створення.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

Спасибо за информацию!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Цікаво: Трохимівку (про інші села не згадую і я, і влада вже років з 20) знову «припишуть» до гайманського автобуса ?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Рома а почему ты неуказал что перевозчики нелегалы и на кого они работают сами на себя а налоги как

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com