ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Рідна школа назавжди залишається в серці навіть тоді, коли вже проживаєш за кордоном

У мене був сьогодні дуже чудовий день, не тільки була гарна сонячна погода, але й надзвичайно важлива подія — зустріч із моїми вчителями та директором школи Чертковим Віталієм Івановичем.

Я випускниця 1994 року Редколіс Євгенія Володимирівна. Мені дуже приємно, що через 24 роки, заходячи в рідні стіни школи, відчуваєш ту ностальгію і радість водночас, коли бачиш ті ж самі коридори, ті ж самі класи. І тих самих учителів, які віддали своє терпіння та знання. Сьогодні згадувала з усмішкою на устах, як директор школи був трохи суворим, але зараз я розумію, що це було наставно, потрібно і справедливо.

Свого класного керівника Білоус Таїсію Тарасівну, на жаль, сьогодні не могла побачити, але  обіцяю наступного разу з нею зустрітися.

Дорогі мої вчителі, я дуже Вам вдячна за теплий прийом, за гарні слова, емоції переповняли моє серце.

Навіть проживаючи в Нідерландах довгий час, у своєму серці зберігаю згадку про рідну Воскресенську школу.

Із повагою Ваша колишня учениця

Редколіс Євгенія Володимирівна.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 25

Додати коментар »

 
 
 

зовсім не по темі, але.. Товариші, чому «не забудьте пАм*янути»?!
(цитата з Шевченка)

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 3

 
 

Ну mangust , ти красава , я і не замітив ! Та ти просто УВАЖНИЙ !!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Добре, що про школи та вчителів пам ятають наші учні. Але дуже прикро, що наша влада не бачить ні шкіл, які були побудовані за роки влади, яка піклувлася про дітей їх батьків, ні вчителів, яких викинули на вулиці, зачинивши двері перед дітьми і вчителями. Одних повезуть в іншу школу, а інші або за кордон, або тягни корову за хвіст аби вижити. А Віталію Івановичу і його колективу велике спасибі за робоу впродовж життя, здоров я і наснаги.

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 19

 
 

Аноним, а може, Ви заздрите тому, що маєте особисті спогади про шкільні часи не такі приємні, як у панянки з публікації?
…я заздрю виключно білою заздрістю. Бо мати бажання поспілкуватися через роки з директором й по-дружньому обійматися — що ж, то має бути справді видатний освітянин та гідна людина

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 0

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 13

 
 

Обращаюсь ко всем! Прежде чем писать негативный комент о ком-то, подумайте, а вы сами-то заслуживаете хороших слов?! Обгадить по-хамски- проще простого, а вот поблагодарить, увидеть хорошее, похвалить от души-это признак воспитанного человека. Радует, что большинство читателей этого издания-воспитанные люди. Хотя «в семье не без …». Просто не будем принимать на себя негатив. Удачи всем!

0

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 1

 
 

Відвідую сайт майже з дня заснування. Читала дуже багато різноманітних коментарів — брудних, неадекватних. Дуже приємно, що післі бруду, який вилили на вчителів нашого району з’явивися «луч света в царстве темном» — подяка від випускниці, яка роками пам’ятала рідну школу і вдячна вчителям через 20 років за науку і виховання. Тож може робота вчителів оцінюється не в грощовому еквіваленті, а саме такими зустрічами. Звичайно, вчителі теж люди з недоліками та гріхами, але, якщо, хоча б декілька вихованців пам’ятають свою рідну школу та вдячні, то чи не є це найкраще визнання роботи вчителя. А все інше просто суета сует.А на закінчення хочеться побажати всім освітяням ОТГ, району, щоб побільше вдячних випускників писали подяки на сайт, як це зробила Євгенія, тому що впевнена вдячні учні є, і вчительська праця оцінюється саме ними.

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 1

 
Нежданчик.
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 25

 
 

Нежданчик, ты что дурень?Тебя и родители наверное не ждали..неприятная неожиданность.. Чего ты прицепился к учителям?Если у тебя не хватает мозгов работать на больше чем 2500грн, не завидуй тем у кого голова роботает..

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 1

 
 

Всім вчителям шана і подяка!!!!!В наш час дуже складно працювати з дітьми ,мало поваги і від батьків.А вам шановні треба все слухати і далі працювати.Бо скажуть не навчила , не знайшлв підхід.Поважайте вчителів!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
 

Завидують вчительській зарплаті…А ти ,Нежданчик,чому не не вчився 9 років?Майже більшість вчителів закінчували педагогічні училища,а потім ВУЗи.Треба було попоїздити в автобусах з важезними сумками на навчання,потрястись на екзаменах.А скільки коштів вивезено з дому… В той час,коли ти ,нежданчику,жив собі вільним паном.цілував дівчат та пив пиво…Вчитель здобував освіту,сліпнучи в бібліотеках та читацьких залах.А відлустку дала держава велику не за красиві глазки.Адже ви,шановні,приходите до дому,і сам собі господар…Не так ведеться вчителю..Хоч .щоб не сталося.а на завтра конспекти мають бути написані,уроки підготовленні.От і сидять бідаки до ночі над зошитами та протоколами,а писанини в школі завжди досить.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 2

 
 

Нежданчик у меня педстаж больше 20 лет и смогу работать на Водоводе,а вот ты ,я не уверен, смог бы провести 4-5 уроков потом воспитательный час и как сказано выше приготовиться на следуюший день.Да еще с твоим образованием тебя никто и в школу не взял бы.Всем учителям ,как говорят ученики, РЕСПЕКТ,а всем остальным-завидуйте,что есть благородная профессия УЧИТЕЛЬ.

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 1

 
 

Это хорошо когда есть что вспомнить о школе и учителях. Значит оно этого стоит!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
Вчительська донька
 

Мої батьки відпрацювали в школі більше 45 років. Вкладаючи свою любов, знання, навики та здоров»я.В дитинстві ми своїх батьків майже не бачили, вони були постійно на роботі, навіть у неділю ми разом ходили на різні заходи популярного тоді
( клубу вихідного дня).Ніколи великого прибутку ми теж не бачили.Дармоїдами вчителів може обізвати лише той, хто зовсім не розуміє цієї роботи.Тому я бажаю( святому миколаю )та іншим доброзичникам міцного здоров»я і все життя жити на зарплату вчителів.Дякую всім вчителям за їх працю ,любов, тепло, що віддають своїм учням.

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 3

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 13

 
 

Більше напишу. Раніше вчителі дійсно вкладали душу в виховання дітей. А зараз все зводиться до бездумного викладання шкільної програми.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 12

 
 

Аноним, Ви, мабуть з тих диваків, хто вважає, що вчитель має ще й любити дітей. Ну-ну.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 18

 
 

Програму не вчителі пишуть якщо батьки бачать що дитина не встигає займаються з репетитором це іхнє право адже все залежить від батьків ,якщо вони цікавляться успіхами своєі дитини, вони будуть працювати разом .А якщо ні вибачайте Майте що маєте.Не виніть вчителів-діти різні!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
 

Уважаемый аноним, мне вас жаль.
И моя фамилия по другому произноситься, и я ней горжусь.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 11

 
 

А дівчина ж просто хотіла поділитись радістю від зустрічі з рідною школо…Та ба,знайшлось все-таки бидло,що все спаплюжило.І ніякі тут вчителі не допоможуть,що таке воно вродилось та виросло.Виховання в сімі,приклад батьків-ось основні чинники для нормального розвитку особистості.Вибачте,Лізо,за такий прийом на рідній землі…

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
 

вибачте ,Євгеніє

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
Люк Скай Уокер
 

Та его просто жаба душит что девушка в этой жизни чего то добилась и живет за границей!! У самого то не все наверное сложилось(в том числе и с умственными способностями)

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com