ПРОДАМ С/Г Техніку та обладнання. Деталі ТУТ

050-497-10-63

ПРОДАМ А/М "Таврїя" 1992 р.в. у доброму стані, після ремонту. смт Іванівка.

050-788-51-74

фото ТУТ

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

ПРОДАМ Chevrolet AVEO 2008 р.в. Деталі ТУТ та ТУТ

067-99-66-999

Продам Насіння СОНЯШНИКУ (Прометей) 15 грн/кг. ПШЕНИЦЯ (Сталкер) 5 грн/кг

050-957-07-81

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

СТОВ "Терра 2017" реалізує сінаж, сілос по ціні 500 грн.за 1 тону. Дні реалізації вівторок-середа-четверг. Адреса: Іванівський рн. с.Українське , конт.телефон

050-315-61-42

КОБЕЛЬ кавказкой овчарки ищет подругу для вязки (5 лет. Чистокровный).

095-729-24-33

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ Запчастини на А/М Жигулі

(097)980-83-83

Рідна школа назавжди залишається в серці навіть тоді, коли вже проживаєш за кордоном

У мене був сьогодні дуже чудовий день, не тільки була гарна сонячна погода, але й надзвичайно важлива подія — зустріч із моїми вчителями та директором школи Чертковим Віталієм Івановичем.

Я випускниця 1994 року Редколіс Євгенія Володимирівна. Мені дуже приємно, що через 24 роки, заходячи в рідні стіни школи, відчуваєш ту ностальгію і радість водночас, коли бачиш ті ж самі коридори, ті ж самі класи. І тих самих учителів, які віддали своє терпіння та знання. Сьогодні згадувала з усмішкою на устах, як директор школи був трохи суворим, але зараз я розумію, що це було наставно, потрібно і справедливо.

Свого класного керівника Білоус Таїсію Тарасівну, на жаль, сьогодні не могла побачити, але  обіцяю наступного разу з нею зустрітися.

Дорогі мої вчителі, я дуже Вам вдячна за теплий прийом, за гарні слова, емоції переповняли моє серце.

Навіть проживаючи в Нідерландах довгий час, у своєму серці зберігаю згадку про рідну Воскресенську школу.

Із повагою Ваша колишня учениця

Редколіс Євгенія Володимирівна.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 25

Додати коментар »

 
 
mangust
11 февраля, 2018 о 01:35 IP автора: 93.79.231.16
 

зовсім не по темі, але.. Товариші, чому «не забудьте пАм*янути»?!
(цитата з Шевченка)

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 3

 
----------\\\\\\\
11 февраля, 2018 о 08:53 IP автора: 130.180.211.162
 

Ну mangust , ти красава , я і не замітив ! Та ти просто УВАЖНИЙ !!!!

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Аноним
11 февраля, 2018 о 09:33 IP автора: 78.111.187.161
 

Добре, що про школи та вчителів пам ятають наші учні. Але дуже прикро, що наша влада не бачить ні шкіл, які були побудовані за роки влади, яка піклувлася про дітей їх батьків, ні вчителів, яких викинули на вулиці, зачинивши двері перед дітьми і вчителями. Одних повезуть в іншу школу, а інші або за кордон, або тягни корову за хвіст аби вижити. А Віталію Івановичу і його колективу велике спасибі за робоу впродовж життя, здоров я і наснаги.

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
Аноним
11 февраля, 2018 о 15:19 IP автора: 82.196.1.179
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 19

 
mangust
11 февраля, 2018 о 15:46 IP автора: 93.79.231.16
 

Аноним, а може, Ви заздрите тому, що маєте особисті спогади про шкільні часи не такі приємні, як у панянки з публікації?
…я заздрю виключно білою заздрістю. Бо мати бажання поспілкуватися через роки з директором й по-дружньому обійматися — що ж, то має бути справді видатний освітянин та гідна людина

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 0

 
Аноним
11 февраля, 2018 о 15:55 IP автора: 188.166.101.66
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 13

 
@
11 февраля, 2018 о 16:03 IP автора: 77.111.245.11
 

Обращаюсь ко всем! Прежде чем писать негативный комент о ком-то, подумайте, а вы сами-то заслуживаете хороших слов?! Обгадить по-хамски- проще простого, а вот поблагодарить, увидеть хорошее, похвалить от души-это признак воспитанного человека. Радует, что большинство читателей этого издания-воспитанные люди. Хотя «в семье не без …». Просто не будем принимать на себя негатив. Удачи всем!

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 1

 
 

Відвідую сайт майже з дня заснування. Читала дуже багато різноманітних коментарів — брудних, неадекватних. Дуже приємно, що післі бруду, який вилили на вчителів нашого району з’явивися «луч света в царстве темном» — подяка від випускниці, яка роками пам’ятала рідну школу і вдячна вчителям через 20 років за науку і виховання. Тож може робота вчителів оцінюється не в грощовому еквіваленті, а саме такими зустрічами. Звичайно, вчителі теж люди з недоліками та гріхами, але, якщо, хоча б декілька вихованців пам’ятають свою рідну школу та вдячні, то чи не є це найкраще визнання роботи вчителя. А все інше просто суета сует.А на закінчення хочеться побажати всім освітяням ОТГ, району, щоб побільше вдячних випускників писали подяки на сайт, як це зробила Євгенія, тому що впевнена вдячні учні є, і вчительська праця оцінюється саме ними.

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 1

 
Нежданчик.
11 февраля, 2018 о 16:55 IP автора: 192.81.223.221
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 25

 
АНАРХИЯ 4
11 февраля, 2018 о 17:37 IP автора: 194.50.254.168
 

Нежданчик, ты что дурень?Тебя и родители наверное не ждали..неприятная неожиданность.. Чего ты прицепился к учителям?Если у тебя не хватает мозгов работать на больше чем 2500грн, не завидуй тем у кого голова роботает..

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 1

 
Аноним
11 февраля, 2018 о 19:10 IP автора: 178.62.249.210
 

Всім вчителям шана і подяка!!!!!В наш час дуже складно працювати з дітьми ,мало поваги і від батьків.А вам шановні треба все слухати і далі працювати.Бо скажуть не навчила , не знайшлв підхід.Поважайте вчителів!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
Аноним
11 февраля, 2018 о 22:49 IP автора: 194.50.254.169
 

Завидують вчительській зарплаті…А ти ,Нежданчик,чому не не вчився 9 років?Майже більшість вчителів закінчували педагогічні училища,а потім ВУЗи.Треба було попоїздити в автобусах з важезними сумками на навчання,потрястись на екзаменах.А скільки коштів вивезено з дому… В той час,коли ти ,нежданчику,жив собі вільним паном.цілував дівчат та пив пиво…Вчитель здобував освіту,сліпнучи в бібліотеках та читацьких залах.А відлустку дала держава велику не за красиві глазки.Адже ви,шановні,приходите до дому,і сам собі господар…Не так ведеться вчителю..Хоч .щоб не сталося.а на завтра конспекти мають бути написані,уроки підготовленні.От і сидять бідаки до ночі над зошитами та протоколами,а писанини в школі завжди досить.

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 2

 
!!!
12 февраля, 2018 о 06:20 IP автора: 178.62.238.64
 

Нежданчик у меня педстаж больше 20 лет и смогу работать на Водоводе,а вот ты ,я не уверен, смог бы провести 4-5 уроков потом воспитательный час и как сказано выше приготовиться на следуюший день.Да еще с твоим образованием тебя никто и в школу не взял бы.Всем учителям ,как говорят ученики, РЕСПЕКТ,а всем остальным-завидуйте,что есть благородная профессия УЧИТЕЛЬ.

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 1

 
Аноним
12 февраля, 2018 о 19:27 IP автора: 95.134.212.201
 

Это хорошо когда есть что вспомнить о школе и учителях. Значит оно этого стоит!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
Вчительська донька
13 февраля, 2018 о 16:54 IP автора: 176.111.189.243
 

Мої батьки відпрацювали в школі більше 45 років. Вкладаючи свою любов, знання, навики та здоров»я.В дитинстві ми своїх батьків майже не бачили, вони були постійно на роботі, навіть у неділю ми разом ходили на різні заходи популярного тоді
( клубу вихідного дня).Ніколи великого прибутку ми теж не бачили.Дармоїдами вчителів може обізвати лише той, хто зовсім не розуміє цієї роботи.Тому я бажаю( святому миколаю )та іншим доброзичникам міцного здоров»я і все життя жити на зарплату вчителів.Дякую всім вчителям за їх працю ,любов, тепло, що віддають своїм учням.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 3

 
Аноним
13 февраля, 2018 о 22:57 IP автора: 188.226.220.27
 

Вчительська донька, Можливо так і було раніше. Але зараз вони більше часу проводять на базарі а ніж з учнями.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 12

 
Аноним
13 февраля, 2018 о 22:59 IP автора: 188.226.220.27
 

Більше напишу. Раніше вчителі дійсно вкладали душу в виховання дітей. А зараз все зводиться до бездумного викладання шкільної програми.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 12

 
mangust
14 февраля, 2018 о 01:21 IP автора: 130.180.218.156
 

Аноним, Ви, мабуть з тих диваків, хто вважає, що вчитель має ще й любити дітей. Ну-ну.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
Аноним
14 февраля, 2018 о 10:25 IP автора: 46.211.157.98
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 18

 
Аноним
14 февраля, 2018 о 12:11 IP автора: 37.73.228.201
 

Програму не вчителі пишуть якщо батьки бачать що дитина не встигає займаються з репетитором це іхнє право адже все залежить від батьків ,якщо вони цікавляться успіхами своєі дитини, вони будуть працювати разом .А якщо ні вибачайте Майте що маєте.Не виніть вчителів-діти різні!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
Евгения
14 февраля, 2018 о 13:54 IP автора: 93.72.109.144
 

Уважаемый аноним, мне вас жаль.
И моя фамилия по другому произноситься, и я ней горжусь.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
Аноним
14 февраля, 2018 о 16:26 IP автора: 46.211.117.181
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 11

 
Аноним
14 февраля, 2018 о 18:40 IP автора: 194.50.254.169
 

А дівчина ж просто хотіла поділитись радістю від зустрічі з рідною школо…Та ба,знайшлось все-таки бидло,що все спаплюжило.І ніякі тут вчителі не допоможуть,що таке воно вродилось та виросло.Виховання в сімі,приклад батьків-ось основні чинники для нормального розвитку особистості.Вибачте,Лізо,за такий прийом на рідній землі…

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
Аноним
14 февраля, 2018 о 18:47 IP автора: 194.50.254.169
 

вибачте ,Євгеніє

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
Люк Скай Уокер
14 февраля, 2018 о 19:04 IP автора: 194.50.254.171
 

Та его просто жаба душит что девушка в этой жизни чего то добилась и живет за границей!! У самого то не все наверное сложилось(в том числе и с умственными способностями)