ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

В Іванівці з’явилося фекальне озерце

Без перебільшення, у смт Іванівка з’явилося своє фекальне озерце. Із такими скаргами в редакцію СН звертаються жителі вулиці Соборної та Горького.

Люди нарікають, що в заглибленні рельєфу, де проходить магістральний каналізаційний колектор у сторону ставка-накопичувача, між вулицями Соборною та Горького, стався порив трубопроводу, і  це заглиблення наповнилося каналізаційними стоками.

Іванівці переймаються цим, адже з настанням теплої погоди на цих двох вулицях райцентру просто буде нічим дихати.

Цю ситуацію нашому виданню прокометував начальник іванівського КП «Добробут-5″Олександр Тараненко, яке займається експлуатацією каналізаційної мережі селища.

Зі слів начальника підприємства, їм добре відома ця ситуація. Зараз ними придбано всі необхідні матеріали для ремонту трубопроводу, проте робити його будуть лише коли стане на погоду. Через особливості ґрунту, рельєфу та того, що зараз ідуть рясні опади, на місце пориву неможливо загнати трактор. Окрім того, роботи передбачають великий об’єм перекачування води та копки ґрунту.

У свою чергу Олександр Георгійович поспішив заспокоїти іванівців. Хоч робитиметься не відразу, проте до настання спеки порив буде ліквідовано, а жителі селища не відчують жодного дискомфорту.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 13

Додати коментар »

 
 
 

А видео с высоты птичьего полета будет?))))))

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 0

 
 

Гм….Судячи з масштабів, подібний феномен формувався не один місяць. Бідні люди

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 0

 
 

канализацию не латать надо а менять ей уже 50 лет там нету ничего живого.

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 2

 
 

Нюхайте

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 4

 
 

Это ещё повезёт если в жару ветер не в сторону улиц , это т запах в дома попадает . Да и что это т ставок не забывайте что эти 2 улицы не далеко от канала отходов тот что возле горы с мусором . Ото как подует можно петь (Запахло весной )

0

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 1

 
 

ти что рома, первый день в ивановке живёшь? это застояная вода ещё с весны в каръере . все лето и осень коров поили этой( канализацией). причем здесь тараненко? шапку носи…………

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 6

 
 

Аноніме, якщо змішати ложку лайна і діжку меду то отримаєш діжку лайна.
Розумію, що там було озеро талої води, але з того часу як туди стала протікати каналізація це вже стало озеро як написано у заголовку.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

Ну по-перше це вже не озерце, а ціле озеро розміри якого 50мх20м і глибиною до двох метрів. Для довідки, це не якесь природне заглиблення, а сторий глиняний кар’єр, за час його існувааня там утопилося двоє людей- дорослий чоловік і школяр. По- друге я дивуюсь терплячості людей які проживають на вулицях Горького та Соборній/ Щорса/, адже з настанням тепла випаровування каналізаційних нечистот вітер буде нести зловоння у їхні домівки.Треба зважити і на те, що в тих каналізаційних стоках є відходи з лікарні де знаходяться хворі люди і на туберкульоз , і на рак і т.д. І всі ці випаровування разом з інфекцією,мікробами будуть вітати у повітрі, А Тараненко проживає далеко від цього розсадника хвороб, а Вітя Дебелий і ще дальше, так що їм начхати на екологічну катастрофу, на здоров’я людей. Пориви водопроводу роблять не дивлячись на грязюку, чи дощ, а в цьому випадку хай терплять.Може досить знущатися з людей?? Де наша доблесна пркуратура, чого жде?? Ждете епідемії?? Люди, звертайтеся до обласного керівництва не чекайте біди.

0

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 1

 
 

А де ж депутати об’єднаної територіальної громади- Кривчик Юля Павлівна, Федюк Таня Миколаївна ,Павленко Володимир Вікторович, чому не захищаєте інтереси своїх виборців, здоров’я виборців та їх дітей, чи ви боїтеся сказати слово Дебелому???

0

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 0

 
 

Ще раз переконався у «мудрості» більшості. Хоть хтось із вас практичні ідеї написав? Треба лайна побільше на людей вилити. Замінити всю каналізацію, — була подана ідея. Скільки на це піде коштів, і які після цього будуть наслідки для вулиць селища? Треба будувати аеротанки (здається так воно називається), — ємності схожі на колодязі, але більші та герметичні. На дно поміщується активний мул (одноклітинні форми життя) і виливається туди каналізація. Одноклітинні одночасно розмножуються та поїдають фекалії. Через певний проміжок часу відносно чиста вода зливається на поля фільтрації. Таких аеротанків треба мінімум два, насоси для їхньої роботи, та активний мул. Наскільки мені відомо, такі ідеї вже були, і щось там розроблялось. Роман, Ви теж були в курсі цих подій, чим воно закінчилось? Вартість проектів, дозволів та іншої бюрократичної фігні перевищила здоровий глузд?

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 4

 
 

это озерко уже не первый год воняет,это я вам говорю как бывший житель ул. Щорса.уТром окна открывать нельзя-задохнешься

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

До відома РЕВІЗОРА, рак не є інфекційним захворюванням і не передається від людини до людини ніякими шляхами передачі, по друге — лікарняні стоки хлоруються деззасобами із хлораторної, яка розташована на території лікарні, перед тим як потрапити до загальної каналізаційної мережі….

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 

ГОЛОВНЕ те,що після публікації статті «фекальне озерце» пройшло 11 днів!!!, а в Іванівській ОТГ і пальцем не поворухнули,щоб усунути порив на каналізаційному колекторі!!ФЕКАЛІЇ продовжують наповнювати карє’р.Жителям вулиць Соборна /Щорса/ та Горького гарантовані «аромоти» на все майбутнє літо. А депутатам Іванівської ОТГ начхати на проблеми та здоров’я своїх виборців та їх дітей!!Відносно ракових захворювань, так на превеликий жаль світовій наукі достаменно до цих пір не відома первопричина онкологічних захворювань. Як би це було відомо,то давно б уже винайшли ліки для боротьби з цим страшним недугом, як-то з чумою чи холерою, чи віспою іт.д. А що стосується хлорування, так це передбачено техногологією та про те це не робиться!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com