ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

В Іванівській ОТГ виходять на нову якість харчування в школах

Віднедавна кардинально змінено підхід до дітей В Іванівській школі №2. Там з’явилися сніданки, розширився асортимент страв, у складі раціону побільшало м’яса.

Про це нашому виданню розповів директор школи № 2 Віктор Могила.

Буквально вчора діти школи вперше за тривалий час отримали сніданок. Куштували булочку з повидлом та чай.

Завдяки нещодавній купівлі Іванівською районною радою духової шафи, тепер у школи є можливість власними силами виготовляти такі продукти, як булочки. За собівартістю вона вийшла близько 2,20 грн штука. Для прикладу, на ринку аналогічні кулінарні вироби продають по 7-8 грн за штуку. Таким чином, із виділених Іванівською ОТГ 14 грн на харчування однієї дитини в школі для організації обіду залишається більше 11 грн на день.

Як підкреслив Віктор Анатолійович, завдяки новому підходу керівництва Іванівської селищної ради вдалося значно розширити асортимент страв для харчування дітей. Так, кожного дня діти отримують щось м’ясне: чи то сарделька, чи котлета тощо. Побільшало свіжих овочів, масла та молочних продуктів. Тепер тут і оладки зі сметаною, різні види каш, м’ясо та ковбасні вироби в асортименті, хлібобулочні вироби високої якості, у тому числі й власного виробництва, яйця, масло, сири та інші молочні продукти, різного роду рибні страви тощо.

Окрім того, раз на два тижні в столовій влаштовується «солодкий день» та «рибні»дні. І найголовніше — усе це повністю безкоштовно для батьків учнів, адже селищна рада повністю покриває всі видатки на харчування.

Окрім налагодження харчування, новацією в школі стало організація опалення в столовій. Віднині там облаштовано обігрівачі і пообідати можна без шапок, курток та іншого.

Як розповіли нашому виданню депутати Іванівської селищної ради, Іванівська школа №2 є таким собі «тестовим полігоном». Зараз там відпрацьовуються найкращі практики організації харчування та побуту столових, які згодом будуть перенесені на всі школи громади без винятків.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 47

Додати коментар »

 
 
Святий Миколай
 

///////?

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
 

А у гимназии поваров поменятьинадо.эти продукты уже не стесняясь по домам возят.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 3

 
 

хоча б по одній салфетці положили б , хоч сугубо для фотки. Де ж культурно -гігієнічні навики

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 3

 
 

Хлібець зазвичай подають на загальній тарілці, яку ставлять на кожен стіл, кухарі ви не знали??…

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 3

 
 

Та вже більшого сказочника-пустомелі немає, ніж ти, Миколай, зі своєю дійсно показною «святістю» та брехливими обіцянками! Ми, читачі сайту, мали можливість в цьому переконатися.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 2

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 17

 
 

Кому то наверное мешает директор. Ко всему найдете причину что бы его унизить. то в столовой питается то меню не подписал что еще ждать в его сторону.

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
 

Цілком згоден з Наталією. В попередніх статтях про освіту вже скільки лайна вилили на школи взагалі і на ЗОШ №2 та її директора зокрема, що просто дивуюсь, як в таких «паршивих» школах, з такими «відсталими» вчителями, діти займають призові місця в обласних та всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, змаганнях. Таке відчуття, що ці коменти пишуть колишні двієчники з комплексом неповноцінності. Сказати щось в очі їм бракує сміливості, от і гавкають як шавки з-за забору.

0

Оцінити коментар Thumb up 35 Палец вниз 2

 
 

Серйозна заявка на щиру вдячнісь владі ОТГ. Молодці. А салфетки, меню не затверджене і ще якісь прибамбаси — це тільки КОНТРОЛЕРИ пишуть, їм все одно не вгодиш.: то чому мясо говяже а не свинне, то- напаки. Головне — і діти ситі і задоволені, ібатькам не накладно (окрім хіба тих, що і в дома харчуються із сірогозьких ресторанів ).

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 4

 
 

да салфетки полний бред.а вот вази для хлеба желательно приобрести.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 1

 
 

Дуже цікаво, адже кухарі залишилися ті ж самі, директори шкіл та завідуючі дитячими садочками також залишилися на своїх місяцях, а харчуваання так різко покращилося? Вони, тобто кухарі,завідуючі та директори і раніше давали зая’вки на продукти і від них і тільки від них залежить асортимент і якість бляюд?? Діти і раніше їли фрукти та овочі, блини та м»ясні блюда. це просто самореклама Вікторії Сергіївни—так званої Іванівської «ІМПЕРЕАТРИЦІ», адже цього у неї не відбереш. А от щодо вартості харчування так тут є поле діяльності для прокуратури. Якщо в інших школах вартість харчування становить 11,0 гривень А в ОТГ-14,0 гривень, тобто на 3 гривні більше , або на 25%. То цю торгову накрутку кладуть собі у карман Павлеко Володимир , та Галушко Наташа, які доставляють продукти до шкіл та дитсадків у багажниках своїх авто і являються посередниками між оптовою базою та споживачем, що заборонено ЗАКОНОМ!! Який забороняє мати посередників між оптовою базою та школою, чи дитячими садочками.А якщо взяти до уваги, що річний бюджет харчування в ОТГ складає майже 1 млн.гривень, то прості підрахунки говорять про те ,що посередники на наших дітях зароблять десь 250 тисяч гривень.Як то кажуть нашим салом платників податів та по шкурі наших діткй. ОЦЕ пане ДЕБЕЛИ І КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ.

0

Оцінити коментар Thumb up 49 Палец вниз 3

 
Святий Миколай
 

Ось тобі корупційна схема,нажаль що прокуратура як завжди впаде на мороз,наша хата в сірогозах ми нічого не знаєм.Якогось селюка так вони тільки в ладоши хлопати будуть.Дякуємо ревізору,потрібно в столицю писати.А то на місцях друг другу шапку мажуть.Ох і Павленко з Галушкой такі правильні аж в душу лізуть.

0

Оцінити коментар Thumb up 37 Палец вниз 3

 
 

Молодець РЕВІЗОР гарно напмсано- «Дуже цікаво, адже кухарі залишилися ті ж самі, директори шкіл та завідуючі дитячими садочками також залишилися на своїх місяцях, а харчуваання так різко покращилося? Вони, тобто кухарі,завідуючі та директори і раніше давали зая’вки на продукти і від них і тільки від них залежить асортимент і якість бляюд?? Діти і раніше їли фрукти та овочі, блини та м»ясні блюда. це просто самореклама Вікторії Сергіївни—так званої Іванівської «ІМПЕРЕАТРИЦІ», адже цього у неї не відбереш. А от щодо вартості харчування так тут є поле діяльності для прокуратури. Якщо в інших школах вартість харчування становить 11,0 гривень А в ОТГ-14,0 гривень, тобто на 3 гривні більше , або на 25%. То цю торгову накрутку кладуть собі у карман Павлеко Володимир , та Галушко Наташа, які доставляють продукти до шкіл та дитсадків у багажниках своїх авто і являються посередниками між оптовою базою та споживачем, що заборонено ЗАКОНОМ!! Який забороняє мати посередників між оптовою базою та школою, чи дитячими садочками.А якщо взяти до уваги, що річний бюджет харчування в ОТГ складає майже 1 млн.гривень, то прості підрахунки говорять про те ,що посередники на наших дітях зароблять десь 250 тисяч гривень.Як то кажуть нашим салом платників податів та по шкурі наших діткй. ОЦЕ пане ДЕБЕЛИ І КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ.»

0

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 2

 
 

Ці мілкі злодюжки обкрадають нас і наших дітей. Прикидаються добродіями. Ганьба їм! Руки б вам повсихали. Коли нажретеся?

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
 

Читаю коментарии и удивляюсь, все видят,все знают,кто сколько ворует ,обо всех корупционных схемах ну так пишите заявление в выше стоящие органы пусть они разбираются. А если это просто пустой звук,так не засоряйте пространство своим негативом.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 3

 
продовольчий ринок
 

Ревізор трішки ясності в товї коментарі — Вікто.я Серг…на ІМПЕРАТРИЦІЯ ДРУГА, ІМПЕРАТРИЦІЯ ПЕРША була Нат..і Жажи.а

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 2

 
 

У цих імпертатриць в головах пусто, а в//////////////////

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 2

 
 

Ох ты Бульдозер и ///////////////////////

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 4

 
Святий Миколай
 

Вікторія Сергіївна поздоровляєм вас всім нашим селом Воскресенка з придбанням авто- МАЗДОЮ, тепер Ви будете частіше їздити в наші села.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 4

 
 

Авто співзаучне з органом заробітку.

0

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 1

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 18

 
 

Для якої громади? Доки секретутки лізтимуть керувати доти й житемо у злиднях і нічого не зміниться. Де платять стільки щоб заробити таким….. на машину? Органам саме час перевірити декларацію про доходи.

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 4

 
 

анонім, якщо клас, то я можу показать де можна нас…ти.😂😂😂 а-ха-ха-ха))))

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
Святий Миколай
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 18

 
 

та вже взяла. тільки не дурне і не в голову.
Романе, ти закриваєш сайт? чого нема новин?

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 3

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 20

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 23

 
 

Роман, дати тобі купу бабла від платників податків, то навіть дурень зможе так керувати і собі в карман не гріх покласти, особливо поки немає контролю за грошима, бо завтра виберуть іншого мера, то і сектретутка вилетить. Щодо колективу то головне щоб «імператрицю» ні хто не образив, бо на цибулю швидко вигоне!

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 1

 
 

Права на авто у неё имеются,мы вмести заканчивали УПК на водителя, и на новой машине начала заежать нам в село к маме,всегда ездина на джипе а теперь на другой иномарке и сама за рулём.

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
 

Сегодня мой дедушка приехал постричься бесплатно как пенсионер,так эму сказали что по поручению главы отг можем стричь только пенсионеров которые входят в отг. Дедушка пошол в платную парикмахерскую не пожалел 40 грн, вот только одно не понимаю к чему такая злоба к пенсионерам.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
 

Да,наша Новодмитровка не вошла в отг, и теперь этим поступком ещё раз понимаю что правильно сделали

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
 

Чапаятам. Огромная просьба-озвучьте дату приезда и примерное время обращения дедушки к парикмахеру соц.службы.Будем поднимать вопрос на другом уровне, а то чувствую заиграемся мы в «царьков» и «холопов».

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
 

Шо це за царьки такі? Це ті що для людей працюють?

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
 

Чапаята подавайте заяву і оцих голів спучтять з небес.

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
 

Отг жодного закону не знає. І Хоч би й читали невторопають нічого.

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
 

Сайт закривається чи ні?

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Ну ты Святой Николай ( Нудьга Владимир Иванович) маскируешься, только мы тебя быстро вычислили. Ку-ку

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 1

 
 

Те що під ніком Святий Миколай ховається Нудьга знали всі. І керівництво ОТГ теж.

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
 

Напевно так само знають хто ховається під ніком «Роман». Не важко здогадатись, особливо по останньому комменту:))

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Ох…ть! Староста села, жителі якого свого часу обирали головою, виступає за закриття школи в ньому. А її вчителів образливо називає дармоїдами. Як говориться в такому випадку — без коментарів…

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
Святий Миколай
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 18

 
 

Володимир. Іванович, не звітуйте за голову ОТГ. ВІн ще, наскільки мені відомо, з цього приводу офіційну думку ніде не висловлював. І взагалі не говоріть гоп…життя воно таке непередбачуване. Тільки Господу відомо, що буде завтра.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 5

 
 

Нудьга людина Каністратенка і Корнієнко. На об’єднання погодився, бо мав іти балотуватися на голову ОТГ. А потім зрозумів, що не потягне, переможе Дебелий, а потім просто знищить його. От і вся казочка. А тепер сидить і гадості штампує у себе в сільській раді. Та от біда! ВИКРИЛИ!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 2

 
 

Щойно мав розмову із Володимиром Івановичем. Він обурений коментарями, які начебто пишуть від його імені. Він запевняє, що жодних коментарів у цій темі не пише.
Також якщо у користувача «Святий Миколай» є якісь до нього питання то він запрошує його на зустріч, в понеділок у приміщенні сільської ради.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 9

 
Святий Миколай
 

З Сергієм ми були і на даний час в гарних стосунках.На голову отг не мав навіть балотуватися,адже знав що на той час перемогти було неможливо. Кожний староста буде пригинатись під голову отг або це Вітя або Віталій адже головне залишитись мені при владі. Із Романом я не спілкувався.Дякую. Це останній мій коментар.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Святий Миколай
 

Воскресенці були проти об’єднання але завдяки наполегливой » лапши» Леонідовича та Олексійовича ми проголосували ЗА

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

побажання директору.поминяти свого завхоза.и буде у вас порядок.налагодиться харчовий блок и будуть вази для хлиба.тому що деректор за всим невслиде…..

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com