ПРОДАМ С/Г Техніку та обладнання. Деталі ТУТ

050-497-10-63

ПРОДАМ А/М "Таврїя" 1992 р.в. у доброму стані, після ремонту. смт Іванівка.

050-788-51-74

фото ТУТ

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

ПРОДАМ Chevrolet AVEO 2008 р.в. Деталі ТУТ та ТУТ

067-99-66-999

Продам Насіння СОНЯШНИКУ (Прометей) 15 грн/кг. ПШЕНИЦЯ (Сталкер) 5 грн/кг

050-957-07-81

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

СТОВ "Терра 2017" реалізує сінаж, сілос по ціні 500 грн.за 1 тону. Дні реалізації вівторок-середа-четверг. Адреса: Іванівський рн. с.Українське , конт.телефон

050-315-61-42

КОБЕЛЬ кавказкой овчарки ищет подругу для вязки (5 лет. Чистокровный).

095-729-24-33

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ Запчастини на А/М Жигулі

(097)980-83-83

Начальник держгеокадастру в Херсонській області їздить до Іванівки інкогніто

Доброю традицією для чиновників стало ховатися від простого народу. Не став винятком у цьому плані і начальник держгеокадастру в Херсонській області Ігор Шапран.

Як стало відомо нашому виданню, сьогодні, 6 лютого 2018 року, приблизно об 11 годині голова земельної служби області провів особистий прийом громадян у будівлі Іванівського відділення держгеокадастру.

Про що він говорив із людьми та які питання вирішував, для громадськості Іванівського району залишилося загадкою. Та чи були ті люди взагалі -питання відкрите.

Сам візит посадовця  окутаний таємницею. Ні на сайті Головного управління держгеокадастру в Херсонській області, а ні в місцевій газеті ми не знайшли оголошення про візит посадовця такого рангу до Іванівки.

І дуже шкода, що обласні посадовці соромляться спілкуватися з пересічними українцями, адже в іванівців є маса питань, які б вони із задоволенням поставили керівнику цієї служби. Дуже вже люди хотіли б поспілкуватися стосовно пасовищ у Новодмитрівці Другій, конкурсів на землю в Агайманах, відведення земель для селянського господарства в Трохимівці, надання ділянок учасникам АТО і т.д. Питань дуже багато.

Проте змушені констатувати факт:  обласна влада не хоче чути іванівців.

На фото автівка Ігоря Шапрана в Іванівці

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 26

Додати коментар »

 
 
Святий Миколай
06 февраля, 2018 о 12:41 IP автора: 194.50.254.171
 

Питання також є в Воскресенки,всі пасовище виставленні на аукціон,завдяти нашому в.о. старости і даного начальника нам через два місяця не буде де корів пасти

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 20

 
Люк Скай Уокер
06 февраля, 2018 о 13:13 IP автора: 193.106.163.233
 

Николай вы прежде чем подымать кипиш разберитесь в законодательстве!сколько сейчас стоит аренда пода и как проходит процедура его аукциона! Собирайте деньги и арендуйте! на себя оформляйте раз так волнуетесь!а выпасать скот там всегда было и будет не бесплатно!против закона не попрешь!

Оцінити коментар Thumb up 28 Палец вниз 7

 
Тойота
06 февраля, 2018 о 14:41 IP автора: 130.180.208.223
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 20

 
.,,,
06 февраля, 2018 о 14:45 IP автора: 77.111.246.13
 

Земельная банда, по другому не скажеш, больше чем уверен высматрюют где ещё не востребуваные паи ,скоко уже людей кинули.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 17

 
Тойота
06 февраля, 2018 о 15:19 IP автора: 130.180.208.223
 

Зрозуміло чому інкогніто,провести ще один ДЕРЕБАН.

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 16

 
 

Шановний пане Романе!
Доводимо до Вашого відома, що на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру, у розділі «Громадська приймальня» , на офіційному веб-сайті Херсонської облдержадміністрації у розділі «Територіальні органи влади» щомісяця публікується графік особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом управління. Про публікацію кожного нового графіка окремо повідомляється у розділі «Новини» на нашому сайті. Є такі графіки також на інформаційних стендах і в Головному управлінні, і в районних відділах. Досі цього було достатньо. Громадяни, які виявляли бажання прийти на прийом, приходили. Тож дуже прикрими для нас є Ваші слова про традицію ховатися від народу.
Що ж до сьогоднішнього прийому в Іванівці, то він тривав з 11.30 до 15.00. З начальником Головного управління поспілкувалися 5 відвідувачів (можемо надати фото з прийому), серед яких був навіть голова місцевої РДА.
Що ж до окремого оголошення про прийом, то на майбутнє ми обов»язково врахуємо Ваше зауваження.

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 30

 
Інна
06 февраля, 2018 о 16:08 IP автора: 46.133.70.112
 

Масштаби земельних проблем в районі потребують оголошення про такий візит в усіх місцевих ЗМІ. Тому, або ця посадова особа, на вашу думку, не компетентна, або у вирішенні такого роду питань ви не зацікавлені. Звичайне повідомлення для простого мешканця в рази дієвіше, ніж посилання на сайт

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 15

 
NP
06 февраля, 2018 о 17:06 IP автора: 178.94.59.253
 

Кто там из народа читает областные сайты? людям в селе работать надо, чтоб обеспечить семью. А работа на земле совсем не то, что в теплом кабинете и видится отсюда все немного иначе.

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 14

 
член ОТГ
06 февраля, 2018 о 17:17 IP автора: 130.180.211.99
 

////////// , ще ті мафіозі. Шкода що в нашій країні відмінили смертну кару. Може чиновників які беруть взятку, грабують Україну та людей, просто з….ти., бо закони на їх стороні або вони на них плюють, а нам шлють відписки про відмову. А більш всього «пахан» приїхав до «синка» узнати скільки земель буде передано в громаду , яку вони не встигли раздеребанити на свою руку.

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 14

 
......
06 февраля, 2018 о 17:17 IP автора: 130.180.220.37
 

А у нас уже стало традицією приїжджати інкогніто: то народний депутат Хлань «навідався» а потім порозсилав листівки про «пророблену» роботу тепер приїхав Шапран всетаки пять чоловік прийняв це ого-го (якщо не рахувати що з них один — голова РДА та ще чотири співробітники земельних ресурсів). А що хіба це не всі жителі Іванівського району??????????

Оцінити коментар Thumb up 31 Палец вниз 16

 
.,,,
06 февраля, 2018 о 18:10 IP автора: 77.111.244.59
 

Просьба обратить внимания ГОДА., На молодого руководителя если у него сейчас такое отношение к жителям района ,то таких руководителей нужно гнать и ставить тех которые могут работать с людьми.

Оцінити коментар Thumb up 27 Палец вниз 15

 
.,,,
06 февраля, 2018 о 18:27 IP автора: 77.111.244.59
 

Приезжает только чтобы его угощали как царька.

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 15

 
Ностродамус обычный
06 февраля, 2018 о 20:41 IP автора: 46.133.73.124
 

Эта тойота начальника земельников, а не тингиза. Учитесь селяне как на вашей земле надо деньги зарабатывать, раз у самих не получается! Шапран обидется и больше не приедет:)

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 14

 
жора
06 февраля, 2018 о 22:19 IP автора: 178.95.78.173
 

Дебилы закон надо знать ????

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 10

 
222
06 февраля, 2018 о 22:20 IP автора: 178.95.78.173
 

Только хаить можете больше не хера…

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 9

 
222
06 февраля, 2018 о 23:28 IP автора: 178.95.78.173
 

Тойота из за таких как ты х…о другие страдают за спиной п…еь царь а как выйти что камуто сказать ????

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 1

 
Небайдужі
07 февраля, 2018 о 11:11 IP автора: 46.211.103.16
 

Навіщо їздити нехай халепи двнизу везуть самі , а то приїхав лишень засвітився і набрался негативних відгуків

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 12

 
ВАВИЛОН
08 февраля, 2018 о 17:07 IP автора: 130.180.217.97
 

Судя по тачкам на фото наш начальник круче обласного жывет.Молодец Жека воровать умееш!

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 14

 
666
08 февраля, 2018 о 21:39 IP автора: 178.92.200.177
 

Вавилон найди себе тащу и тестя будешь ездить тоже на тоёте и не гони на людей..

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 4

 
(((((
08 февраля, 2018 о 21:43 IP автора: 178.92.200.177
 

.,,, ты казляра иди стань и работай только пиздеть можешь …

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
О.С.
08 февраля, 2018 о 21:54 IP автора: 130.180.210.64
 

жора ,666 ,((((( , не придурюйтеся наче ви не знаєте яка такса щоб оформити щось через жеку як ви його назвали, а ми в курсі бо пройшли через це.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 12

 
...........................
08 февраля, 2018 о 22:00 IP автора: 130.180.212.12
 

Я думав шо він жінку собі найшов , а оказується , шо тещу і тестя …. Молодець чувак

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 2

 
BIZmark
09 февраля, 2018 о 14:38 IP автора: 194.50.254.168
 

Приїхав — інкогніто, зустрівся — таємно і від»їхав по -шахрайськи. Бандюк, одне слово.

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 15

 
BIZmark
09 февраля, 2018 о 14:41 IP автора: 194.50.254.168
 

Вибачаюсь, зараз це називається «смотрящий»…

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 14

 
Небайдужі
15 февраля, 2018 о 11:13 IP автора: 46.211.124.16
 

Земля завжди годує , але нажаль зараз не тіх що на ній працює.а тіх хто контролює.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 7

 
555
15 февраля, 2018 о 12:04 IP автора: 107.167.109.180
 

вікторіє олексіївно!!! вітаємо вас з новим подарунком!! як що з головою станеться, хоть такуватимете)))