ПРОДАМ С/Г Техніку та обладнання. Деталі ТУТ

050-497-10-63

ПРОДАМ А/М "Таврїя" 1992 р.в. у доброму стані, після ремонту. смт Іванівка.

050-788-51-74

фото ТУТ

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

ПРОДАМ Chevrolet AVEO 2008 р.в. Деталі ТУТ та ТУТ

067-99-66-999

Продам Насіння СОНЯШНИКУ (Прометей) 15 грн/кг. ПШЕНИЦЯ (Сталкер) 5 грн/кг

050-957-07-81

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

СТОВ "Терра 2017" реалізує сінаж, сілос по ціні 500 грн.за 1 тону. Дні реалізації вівторок-середа-четверг. Адреса: Іванівський рн. с.Українське , конт.телефон

050-315-61-42

КОБЕЛЬ кавказкой овчарки ищет подругу для вязки (5 лет. Чистокровный).

095-729-24-33

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ Запчастини на А/М Жигулі

(097)980-83-83

ОТГ поринає в темряву

Усі об’єкти соціальної інфраструктури Іванівської поступово відключають від електропостачання.

Сьогодні дроти роз’єднано в Шотівці. Без світла залишилися дитячий садочок, будівля колишньої сільської ради, місцевий будинок культури.

Слідом за Шотівкою така доля спіткає всі інші села Іванівської громади. Зокрема, за інформацією жителів села Новомиколаївка, їх уже попередили, що наступні три дні в селі можливо не буде води.

Як повідомили нашому виданню в Іванівському РЕЗ і ЕМ, в Іванівської ОТГ виникла заборгованість за  електроенергію більше 100 тис грн, що і стало причиною відключення.

Це питання стало об’єктом розгляду на позачерговій сесії Іванівської селищної ради, яка відбулася вчора.

Там було озвучено, що борги за електроенергію дісталися ОТГ у спадок від колишніх сільських рад. На етапі переоформлення правовстановлюючих документів із сільських рад на ОТГ виникли проблеми, відтак нарахування за електроенергію прийшли на сільські ради, які припинили своє існування, а не на ОТГ.

Під час сесії депутати ухвалили рішення щодо виділення коштів на погашення заборгованості перед енергетиками, проте як видно таке рішення ухвалено не зовсім вчасно.

Більш детально в аудіозапису сесії Іванівської селищної ради.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 20

Додати коментар »

 
 
Аноним
02 февраля, 2018 о 19:14 IP автора: 194.50.254.171
 

Какая старая задолженность? ОТГ начало работать с 1 ноября а сейчас 2 февраля.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 0

 
.
02 февраля, 2018 о 19:34 IP автора: 77.111.244.56
 

Старая песня — «виноваты попередники».

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 1

 
Ольга
02 февраля, 2018 о 20:23 IP автора: 46.211.108.232
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 23

 
Roman Voronov
02 февраля, 2018 о 20:26 IP автора: 78.111.187.142
 

Не зрозумів до чого це було написано?
Просто хочеться укусити?
Я не ставив за мету робити сенсації інакше по іншому подав би цей матеріал.

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 3

 
член ОТГ
02 февраля, 2018 о 20:40 IP автора: 130.180.210.156
 

просто в ОТГ керування взяла на себе » особа» яка не розуміється на цих питаннях, сільські ради станом на 01. 01.2018 рік розрахувалися по всіх рахунках . Так що «особа» не вали з хворої голови на здорову. Я думаю не довго ще чекати коли в членів громади ( особливо у віддалених селах) закінчиться терпіння тому що говорили що це все робиться для блага людей, а вийшло що все проти.Побажання «особі» секретарці , займайся своїми обовязками , а організацію роботи ОТГ призначте професіоналів.

Оцінити коментар Thumb up 34 Палец вниз 1

 
аноним
02 февраля, 2018 о 20:41 IP автора: 77.111.244.27
 

Что не понятного? По ОТГ еще вчера отключили свет Щорса,Семеновка, Васильевка,Бахтурова, Шотовка .Трофимовка,Балашово,Благодатное старосты заплатили с своего кармана только для того чтобы людям не отключили скважены,чтобы люди остались с водой.

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 0

 
Святий Миколай
02 февраля, 2018 о 21:00 IP автора: 194.50.254.171
 

Вже пройшло три сесії а вони тільки почали гроші за електроенергію переселити,а ми селяни без води залишились,дитячі садки без тепла.За що ви там в отг заробітну плату отримаєте?

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 2

 
АНАРХИЯ 4
02 февраля, 2018 о 21:21 IP автора: 194.50.254.168
 

Это только начало ваших проблем.. Через год взвоете что нужно было не вступать в эту чудо-громаду..но поздно уже будет репу чесать)

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 4

 
иван ивановыч
02 февраля, 2018 о 23:28 IP автора: 168.235.205.212
 

Николы нечитав зате знаю що одна в.о.старости Трохымивки взяла и поихала за свои гроши платыть а ти …вси седилы…. Балашово Благ………… Так высновок трох.молодець!!!!!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 10

 
ВАВИЛОН
03 февраля, 2018 о 00:02 IP автора: 130.180.218.170
 

А платила наверное с тех денег которые ее сын за аренду неучтенных земель дал………..

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 2

 
ВАВИЛОН
03 февраля, 2018 о 00:04 IP автора: 130.180.218.170
 

пролдорпапро

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
ВАВИЛОН
03 февраля, 2018 о 00:06 IP автора: 130.180.218.170
 

чукайша из своих земель заплатила………….

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 5

 
Аноним
03 февраля, 2018 о 13:26 IP автора: 46.133.251.161
 

І це тільки початок кінця . . .

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 1

 
Святий Миколай
03 февраля, 2018 о 14:16 IP автора: 194.50.254.171
 

Романе мені тут шепнули що в тебе сьогодні День Народження,зі святом тебе від всіх читачів СН

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 0

 
mangust
03 февраля, 2018 о 16:12 IP автора: 78.111.190.47
 

Святий Миколай,
Плюсуюсь.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Медвідь
04 февраля, 2018 о 08:28 IP автора: 46.211.99.157
 

Друзі багато цікаких коментарів. Судити можна. Робота по переорієнтації робиться не так швидко, є прорахування,просто в РЕСІ надо відірвати голову той тварині яка дала наказ відключити воду людям.ПЕРЕЖИВАЮЧИ ЗА СВОЄ МІСЦЕ ТВОРИТИ ЛЮДЯМ КРАХ , знаючи що люди живуть по селах з продежі молока, даже перед БОГОМ було б соромно.Кричати що нова влада зовсім нічого не робить ще зарано , перші кроки завжди були тяжкі .Потрібно згуртуватися всім навколо мети , а не кричати що все погано бо мене немає в тому креслі.Пройде рік все побачимо.Що стосуватися Степ НЮЗ кого не влаштовує зробіть свій сайт будемо раді також почитати

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 8

 
Андрій
04 февраля, 2018 о 12:17 IP автора: 46.133.182.69
 

Якщо я правильно зрозумів, то кошти пішли наша рахунки сільських рад які вже не існував? І тут різко на сесії прийнято рішення про виділення дод. Коштів на погашення заборгованості))) жесть!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 0

 
Бульдозер
05 февраля, 2018 о 17:03 IP автора: 46.211.159.44
 

Вибрали керівників як завжди думаючи не тим місцем.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
аноним
13 февраля, 2018 о 12:18 IP автора: 107.167.107.159
 

все пишут»надо подождать» только люди живут сегодня и есть хотят тоже сегодня. а школи опять хотят закрывать- ОТГ не потянет. а куда людям идти? даже коров негде выпасать. Всё запахано.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
)))_житель района. )))))))
13 февраля, 2018 о 14:35 IP автора: 130.180.208.69
 

Если мало детей в школе селыщна рада не виновата . Жалко конечное такие школы как в Воскресенке , Трофимовке . Очень много сделано в этих школах ,с любовью . Повышайте рождаемость …………..