Іванівські дороги розчищали із залученням спецтехніки

Негода, яка сталася минулого тижня, стала справжнім випробуванням для Іванівського райавтодору. Рясні снігові замети змусили мобілізувати всі наявні сили в дорожників.

І, правду кажучи, вони витримали випробування. Хоч і не всюди встигли працівники, проте вранці після снігопаду майже всі основні дороги району були розчищенні, а шкільні автобуси без проблем доставили учнів до шкіл.

Не втрачаючи часу, райавтодор кинувся на виручку автотранспорту на заметеній трасі Мелітополь-Одеса (м14). Оперативно була розчищена дорога Лепетиха-Генічеськ (т-2209).

Як розповідають райавтодорівці, працювати довелося цілодобово і без вихідних. Із минулого понеділка і до сьогоднішнього дня вся техніка цього підприємства наводила лад на дорогах.

А для розчищення заметів на зазначеній М14 служба автомобільних доріг у Херсонській області відрядила до Іванівського району спеціалізовану снігоприбиральну машину.

У результаті Іванівський район достойно зустрів негоду.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 3

Додати коментар »

 
 
 

Район може і зустрів, а ось Іванівка розчарувала — такого я вже років 10 не памятаю. Хоча, напевно селищна рада кошти для прибирання вулиць від снігу економить на салюти . . .

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 3

 
 

Чому ж. В Іванівці комунальники працювали не покладаючи рук.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 3

 
 

Воно і видно

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com