Не той поворот

Водії двох вантажівок із причепами, доверху набитих зерном, опинилися в заручниках автонавігатора, який завів автомобілі в глухий кут у самому центрі Іванівки.

Нічого не підозрюючи, колона вантажівок, рухаючися від села Українське через Іванівку на Мелітополь, пропустила поворот на вулицю Дружби, яка веде потік великовагового автотранспорту на об’їзну дорогу, і поїхала в , прямісінько до будівлі Іванівської селищної ради.

Розуміння того, що водії звернули не туди, прийшло занадто пізно, машини вже звернули вздовж церкви і трохи не виїхали на грунтовку зі сторони подвір’я «Нової пошти».

І тут проблема: розвернути вантажівки з причепами просто неможливо, оскільки в цьому місці ніде розвернутися і їхати заднім ходом теж не виходить, заважає причеп. Їхати вперед нікуди.

Із горем пополам одна вантажівка розвернулася, а ось друга застрягла всерйоз і надовго. На момент зйомки матеріалу водії безуспішно намагалися  маневрувати між туями поруч селищної ради, зеленою зоною поруч будинку культури та шлагбаума, який перегороджує в’їзд у центр.

От така історія про те, що не завжди можна довіряти бездушному автонавігатору, який не знає, що центр смт Іванівка перекритий, а хоч би і був відкритий, то ці вантажівки навряд там проїхали б.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

соромно було признатись що самі пртупили, тому звкрнули все на GPS. Зупинись та в живої людини спитай в крайньому випадку. А тепер кукуватиме до весни.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 2

 
 

А може навпаки, звернули на GPS, щоб ніхто не дізнався, що їх розвели 🙂

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Александр
 

Вместо того, чтоб просто снимать, надо было полицию вызывать или транспортников. Там явно больше 40 тон, а потом жалуетесь, что у вас дороги никто не ремонтирует.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
40 тонн и выше
 

Дані машини проїджали по нашій вулиці Горького і зупинились біля жінки та їм показала два шляхи поворот перед піщеком в балку або їдьте прямо.перед піщіком вони не повернули стояв знак ваговому транспорту зуськ ось вони і поїхали прямо.Дякувачи жінці яки їх просто розвела хлопці попали в тупік.Ось такі у нас жителі вулиці Горького.А вантажівки були перегружені адже вони як рушали аж скрипіли

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com