ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ "РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Іванівська селищна рада реформує галузь культури й запрошує до співпраці ініціативних та креативних

Іванівська селищна рада планує кардинально реформувати систему закладів культури в межах громади.

Планується, що всі будинки культури та бібліотеки, які розташовані на території Іванівської селищної ради будуть об’єднані в один комунальний заклад — «Центр культури та дозвілля Іванівської селищної ради».

Новостворена організація займеться

впровадженням якісно нових форм, методів культурного дозвілля відповідно до потреб населення;

здійсненням інформаційно-методичної та організаційно-масової роботи;

підтримкаою соціально-важливих, культурно-творчих, пізнавально-розважальних, художньо-естетичних ініціатив; забезпеченням прав громадян на доступ до інформації, здійснення сервісного обслуговування користувачів шляхом надання широкого спектру бібліотечних, інформаційних послуг;

виявленням, розвитком і підтримкою талантів та обдарувань.

Як зазначається на офіційному сайті селищної ради:

Для досягнення цієї цілі ми шукаємо ІНІЦІАТИВНИХ, АКТИВНИХ, КРЕАТИВНИХ, АМБІЦІЙНИХ людей, яких готові запросити пройти разом із нами цей непростий, але цікавий шлях реалізації нашої мети.

Ми вітаємо ініціативу та креативні ідеї наших працівників. Ми гарантуємо цікаву,  динамічну роботу в команді.

Ми будемо раді запросити Вас для плідної співпраці, втілення креативних ідей та реалізації амбіційних цілей.

Творчість несе радість і задоволення людям, а ми зробимо її доступною!

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
.
29 января, 2018 о 21:01 IP автора: 46.211.4.123
 

Скакуна, Гетала, бабу Лєну давно пора з поняттями на пенсію відправити. Дякуємо Вам за працю, але уступіть місце молодим. Вони тоже хочуть жить. Закодіруйте ще Щасливого і може він ще доробе до пенсії.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 12

 
.
29 января, 2018 о 21:02 IP автора: 46.211.4.123
 

З почестями.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 3

 
Буся
29 января, 2018 о 21:10 IP автора: 46.133.75.210
 

Порадьте кандидатуру керівника Центру. І взагалі кого треба взяти в команду культуртстів?

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
О.В.
29 января, 2018 о 21:51 IP автора: 194.50.254.168
 

Шановні критиканти , ви знаєте — критикувати просто , важче робити. Є аксіома : критикуєш — пропонуй , пропонуєш — роби. Так , що шановні — поле брані велике — дерзайте. Тільки не так все просто . Тільки вийти на сцену — дуже багатого стоїть , а якщо ще потрібно й творити , організовувати , вчити … Так , що не потрібно розкидатись словами , а пропонуйте. А цим людям вдячність і повага , в свій час вони дуже багато зробили для культури в районі. А по друге перш ніж видворяти , потрібно добре подумать , у нас у всьому районі немає музиканта , рівного Геталу. Це людина з унікальним слухом і вмінням грамотно «творить » музику. Створення колективів для участі на обласному і республіканському рівні — це не провести захід » Людина року » … Правильно поставлена назва матеріалу » Запрошуються » … Ал — ло , ми шукаєм таланти. Молоді багато — вперед !

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 3

 
Буся
29 января, 2018 о 22:30 IP автора: 46.133.75.210
 

Думаю, що ніхто не збирається нікого видворяти. Іванівські працівники культури справді заслуговують на пошану за багаторічну працю та великий внесок у розвиток культури в районі. Та не завадить вдихнути свіжої крові, якщо така знайдеться. Буде чудове поєднання — досвіду, таланту і молодого натхнення та запалу. Друзі! Район піднімемо на вуха, будемо такі концерти давати, що Сірогозьці обзаздряться…. Звертайтеся до депутатів, до Анжели Бикової, там адекватні люди, які здатні помітити таланти.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 6

 
.....
30 января, 2018 о 06:20 IP автора: 78.111.185.33
 

Буся! А чому б тобі самому не звернутися до «депутатів, до Анжели БиковоЇ» «не вдихнути свіжої крові»?????????????? «там адекватні люди, помітять твій талант». Тільки я бачу, що поки твій талант заключається в тому щоб обгадити людей, які заслуговують тільки на повагу і вдячність. А на рахунок молодих талантів я думаю що ДК будуть тільки раді. Тільки де вони а-у?

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 4

 
Віталій
30 января, 2018 о 09:26 IP автора: 95.135.184.100
 

Перший раз , коли цю «трійцю» відправляли на пенсію,я був на першому міці , зараз уже на другому-прогрес.дасть Бог і «БУСЯ» все ж таки змилується наді мною і дсть ще попрацювати! Тим більше у нас з»явився ще один перспективний соліст і ще один перспективний колектив «чоловічий квартет»!Друже » О.В.», ВИ правильно говорите -» …обласного і республіканського рівня».

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 2

 
О.В.
30 января, 2018 о 09:56 IP автора: 194.50.254.168
 

Молодці наші новатори ОТГ — підняли таку болючу тему. Талант — це божий дар , та його потрібно розвивати. Та давайте свідомо подивимось на стан справ на місцях : хоча б для себе зробимо аналіз — скільки молодих людей , віком до 30 років , приймають участь в художній самодіяльності , не враховуючи дітей до 10 класу. А ви пробували спілкуватись з підлітками , адже на питання » чому ти не хочеш приймати участь у якомусь заході ? — вони відповідають — «… а що я клоун «. Ось і проблема , яку повинні починать вирішувати працівники відділу освіти . Починать потрібно із дитячого садочка. А критикантам — не писать , що просять ,мовляв , гроші на участь дітей в конкурсі — потрібно підтримувати таланти . Та хоча б взяти шкільні заходи : вони , що багато проводяться за межами школи ?

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
Віталій
30 января, 2018 о 11:22 IP автора: 37.55.199.9
 

Підлітки не тільки говорять «..що, я клоун?» Є такі , що дуже побоюються сцени! Зараз навчається в ІПАЛ дуже талановита дівчина, але чи зможу іі вивести на сцену на найближчому концерті-питання!

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 3

 
Віталій
30 января, 2018 о 13:33 IP автора: 37.55.199.9
 

«О.В.» -«..починати потрібно з дитячого судочку» ЗГОДЕН на всі 100%!!! Приклад цьому Володя Білоус.Він був у групі моєі жінки Вона порадила його мені , дала докладну характеристику і в результаті хлопець став чудовим співаком і чудовою людиною!!!

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
О.В.
30 января, 2018 о 17:50 IP автора: 194.50.254.168
 

Поважаю думку кожного , хто висказався- видно , що це небайдужі люди . Проте , шановна Бусічка , якщо «адекватні » депутати вибиратимуть таланти — то під великим питанням оте «порвем сірогозьців «. Вже нашого глядача одними концертами не візьмеш . Добре сказано , що потрібні креативні люди , а ще ті , хто любить цю справу. А ось жодного з депутатів щось я на сцені РБК не бвчила. А памятаєте кураковщину «всі на сцену «.

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
Святий Миколай
31 января, 2018 о 20:29 IP автора: 194.50.254.171
 

У вівторок були в центрі отг,трішки посміялись,вже як місяць Новий рік пройшов а ялинка в центрі ще в цяцьках.