ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

У центрі смт Іванівка буде новий спортивний майданчик

Іванівська селищна рада планує побудувати в центрі смт Іванівка спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Планується, що майданчик буде розташований в парку Молодіжний.

На цей час розпочато процедуру відведення земельної ділянки для спорудження цього об’єкту.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 35

Додати коментар »

 
 
Святий Миколай
 

Спортивний майданчик на колишньому кладовищі???Вони що з глузду з’їхали.

0

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 10

 
 

Что они все на кучу тулят? Есть места и в парке, где были карусели, или за конторой на ул. Молодежной прекрасное место. Мест масса, нужно только присмотреться

0

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 6

 
 

С начала по сёлах воду свет , нужно сделать , а то обещаний много было.

0

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 1

 
 

Поки що, всі оголошені плани в ОТГ очікувані: Іванівка — столиця….

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 9

 
Костянтин
 

Нормальне місце. В центрі. Поблизу і дитячий майданчик, і тренажери. Є можливість прийти всією сім’єю та побувати скрізь. Кажете, що там кладовище? Давайте загородимо територію, натикаємо крестів, буде краще? Де воно те кладовище? Якщо там і був хтось похований, Матір природа вже давно його забрала, немає ніяких могил. Особисто я підтримую.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 17

 
 

Майданчик може бути і безкоштовний! А на рахунок кладовища, думаю що це бред.Біля бувшоі церкви-можливо і хоронили та коли? В 1933-му іі знесли, а до того-ну може пару священників Іванівка заснована в 1820-му!

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 14

 
 

умные такие, может на месте вашых родственников поставить ? идиот этот мэр, есть стадион — там места — 10 таких можно поставить, и детям и взрослым чего хочешь ставь, а парк, это парк, тем более на месте захоронений это статья

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 9

 
Костянтин
 

Хай на місці моєї могили поставлять, буду тільки радий. Стаття? Надруга над могилою, якої немає, але можливо колись була? Сильно.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 14

 
 

Ви що не розумієте нащо на кладовищі ставити майданчик?Вашого мера не хто не переконає навіть якщо там кладовище буде,майданчик встанавлюють для показухи.Приклад-заїджає в рда депутат або губернатор а тут майданчик,вау.кльово.Їдуть проїздом через Іванівку люди вау,кльово в Іванівці майданчик і нікого не буде турбувати де він збудований,на могилах чи на нефтіпроводі.Ми ж в Європу йдем а там за таке поскудство в тюрму.

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 7

 
 

Ось тобі Романе і тему підкинув, збери історію що було на місці де збираються встановити майданчик, зроби опитування в СН.

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 0

 
 

Я согласен на все 100% с «Костянтин 178.92.203.252» остальные полный бред пишут , клевое место, ето не означает что кладбище весь парк занимает .

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 7

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 11

 
 

Я не місцевий,іванівський. Мені важко судити. Але влаштовувати розваги на кістках — це і не по- християнські, і не по- людськи. А майданчик — дуже потрібний. Ми на ньому будемо влаштовувати змагання дитячих вуличних команд зі всієї ОТГ…

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 7

 
 

Чує не тільки себе ной людей,в нас багато місця де можна збудувати майданчик, стадіон,вул.молодіжна і тад дальше,а вам в голову кладовище пиркає.А чому чудово буде грати на майданчику перед хрестами. з однієї сторони алея загиблим з другої сторони хрести.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 5

 
 

ЛЮДИ просто порадуйтесь !!!!!!!!!!!!!!! Если по вашему судить то и детскую площадку и спорт площадку все нужно убирать.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 3

 
 

Та хто вам сказав, що там було кладовище? Якщо і знайшли одного захороненого т о це не означає, що там цвинтар! Я ніколи ні від батька ні від діда не чув про цвинтар! Там була церква, потім » чебуречна» , трохи центральніше стояв пам»ятник Сталіну, доречі поряд з могилою. Просто там все перерито комунікаціями, а над ними будувати не бажано.Коли на місці старого стадіона рили котлован під школу ( зараз гімназія) то теж наткнулися на кістки, виявилося якогось » фріца»

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 4

 
 

Якщо така дискусія, будуйте в іншому селі ОТГ… А то все тільки про Іванівку і мова, а які плани на далекі села?

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 3

 
 

А кому в далеких селах нужна эта площадка, которая стоит немаленьких денег? Чтоб там «три каликы» в год бегали, а остальное время она пустовала? Однозначно строить надо в Ивановке, ибо в сезон дождей футбольное поле приходит в негодность, и футболистам и детям негде заниматься. И вообще, если у кого-то там идет какое-то «оскорбление чувств верующих», засуньте себе это чувство подальше.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 13

 
 

щось я не чув щоб в іванівці чтокали. для особо одаренних — в селах «далеких» живуть діти ц е по перше. а во вторих прежде чем комуто кудато чтото засунуть засунь його собі розумник і можеш посилиться жить на тому майданчику

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 4

 
 

Спортивний майданчик це дуже добре, але, як там питання з реконструкцією стадіону? Уже який рік районне керівництво тільки обіцяє, але ж команда показала результат в минулому сезоні — та збудуйте хоча б роздягальню для футболістів, не треба шикарні аппартаменти, звичайну роздягальню, про футбольне поле залишається тільки мріяти…(

0

Оцінити коментар Thumb up 22 Палец вниз 0

 
маленький українець
 

Це звісно чудова ідея зі спортивним майданчиком. Спорт в районі потрібно пропагандувати та всіляко розвивати, і, навіть не проблема, що там якогось попа захоронили. Куди не плюнь зараз, то обов’язково хтось помер. Чи ви думаєте, панове, що ви живете в хатах, ходите по вулицях, де ніхто ніколи Богу душу не віддавав?! Майже в кожного в дворі якісь кістки закопані, і питання лише в глибині. То не є така проблема, шановні. Набагато важливіше, як на мене, добудувати центральну площу, бо стоїть собі незавершена уже другий рік.

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 3

 
Доктор Шпак
 

В больших городах, особенно с многовековой историей постоянно находят захоронения или отдельные человеческие кости при строительстве тех или иных объектов. И что? И ничего – строят дальше.
Отношение к костям – вещь относительная. Было время, когда люди хоронили умерших под полом собственного жилища(!) веря, что таким образом их оберегают духи предков. Или же хранили кости в «мешках» доставая несколько раз в год во время важных праздников, тщательно перемывали и прятали обратно.
Наши предки русь и славяне своих конунгов/князей, как и знатных воинов сжигали. Как по мне – самый здравый подход, я тоже за кремацию. Память о моих предках, чьи кости лежат на кладбище, ни в походах раз (три, пять, десять) в год на то самое кладбище. Она в моем сердце, в памяти о их прижизненных деяниях. Да и по христианской традиции, душа покидает бренное тело и начинает свой собственный путь. А что кости..?
Мне всегда была непонятна традиция, когда христиане засушивают и расчленяют трупы уважаемых людей (бесспорно, совершавшими благородные поступки при жизни, но возведенные в ранг святых самими(!) людьми), а потом гастролируют с сушеными кусочками по всей стране и дают верующим эти кусочки трупов целовать.

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 12

 
 

Дело не в костях. дело в том что в Ивановское ОТГ кроме Ивановки входят еще 8 сел.Когда мы услышим что деньги виделили в Щорса,Семеновку ,Васильевку и.т. д.? Ведь Ивановка будет его строить так же и за ихние деньги?

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 1

 
 

И правда стадион обшарпаный, страшный, без раздевалок для ребят, туалет там какой? плиты «ветром»сдуло, вот его бы и облагораживали

Все равно с мнением народа считаться никто не будет…
Уже все решено…

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 2

 
 

И стадіон потрібен , і майданчик не завадить! Це різні споруди. На майданчику можна проводити змагання з міні-футболу( наприклад взимку), з гандболу( руний м»яч), з волейболу, а можна і татамі положити!Як би виглядав турнір з кіокушинкарате на сбіжому повітрі та же й на двух татамі!Цей майданчик був би загружений роботою, я думаю!

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 1

 
 

Віталій ти сказав в точку,молодець,а серіал Віталька не про тебе,досить вже муру ганяти,майданчик потрібен тільки на другому місці

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 8

 
 

Я говорю про майданчик , а не про місце, де його побудують, так , що «муру ганяти» це до тебе,»ДІЗЛАЙК»!

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 1

 
 

Віталій прав что нельзя сказать о ДІЗЛАЙК,просто бесят такие люди. Нормальное место . Огородить захоронения или перезахоронить . Насколько я понимаю там было несколько усопших. Неужели кладбище занимает весь парк?

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
Дядя Федя
 

Подобные спортивные сооружения уже лет 10 стоят почти в каждом районном центре. Тогда под программу развития спорта в регионах можно было без проблем попасть, но бывший Глава отказался от этой идеи. Может хоть сейчас получиться построить. Это многофункциональное сооружение, на котором можно проводить различные соревнования в любые погодные условия. Над вопросом размещения нужно хорошо подумать, важно, что бы это было в центре, а то долго эта площадка не проживёт, её не только построить нужно, но и следить за ней. На мой взгляд, идеальное место «треугольник» возле Центра Занятости, там и так ребята бегают в футбол, место видное, местную власть должно устроить, всё-таки доля популизма в этом есть!

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
Дядя Федя
 

Очень интересная судьба стадиона «Колос». Можете на сайте найти предвыборную программу главы ОТГ, тогда ещё кандидата на пост главы Ивановского сель.совета. Пункт 9, там очень красиво написано про спорт и развитие спортивного духа, а так же чёрным жирным шрифтом о реконструкции стадиона «Колос». Стоит красная печать и написано в процессе. В процессе чего? Снятые плиты можно считать реконструкцией? Объективно за 2,5 года никакого «покращення» нет, он вообще находиться в аварийном состоянии. Можно и дальше говорить людям о многомиллионных проектах и программах, но надо же «не словом а ділом»! Как там говорили, на стадион же ходят 100 человек, а через площадь проходят 1000, в этом и есть вся суть.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 1

 
 

«Дядя Федя», справедливости ради и бывший мер подымал вопрос спортплощадки , во всяком случае он спрашивал мое мнение о месторасположении ее в парке.В наше детское время там была прекрасная площадка ( мы ее называли» ПОЛЯНКА»), но, к сожалению,Центр занятости зацепил немного этой территории.А идея «треугольника «мне нравится.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 

Уже декілька зим підряд футболісти Іванівки чують одну і ту ж «пєсню», що з початком весни на стадіоні «Колос» почнеться реконструкція, але…
можливо цієї весни вона почнеться, адже КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНІЙ команді Іванівки залишилось грати 3-4 роки, немає повноцінної зміни…

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
 

Боюсь ,»Форвард», что , хоть и начнут весной реконструкцию «КОЛОСА», Вам не прийдется насладиться игрой на качественной поляне. Вы сами сказали, что уже возраст, а реконструкция длится не один год , Вы сами это знаете

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
Александр
 

Конечно искусственный стадион не помешал, но нужно сделать до ума «Колос» , пример не далеко Генический «Строитель» или «Затис» Горностаевка. В Сивашском открыли искусственный стадион. Но там есть Хороший футбольный стадион, а у нас ?

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 

Отличная новость,быстрее б.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com