ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Що гальмує реформу децентралізації на Херсонщині?

Сьогодні в Херсоні, в кризовому медіа-центрі відбувся круглий стіл на тему «Що гальмує реформу Децентралізації на Херсонщині?»

Цим питанням задалися фахівці організацій, політики, журналісти, експерти та громадські активісти Херсонщини.

Основна загроза реформі наразі надходить від однієї із центральних політичних партій  і основне завдання це захист реформи від агресивної політики цієї політ сили — зійшлися експерти.

Спікер Олександр Мошнягул розповів про ризики децентралізації. На думку експерта — не дивлячись на те, що поняття децентралізації дуже широке, в Херсонщині воно в першу чергу стосується об’єднання громад.

Із ризиків Мошнягул виділяє політичні (спекуляції одними політичними силами -геноцид села і т.п.), недостатнє інформування населення громад і ризики від влади (при об’єднанні громад будуть перевибори, політики можуть втратити свої кресла).

Експерт Андрій Должиков вважає, що всі процеси, які проходять в громадах, повинні проходити по вже розробленим, грамотним методикам. Самим же громадам необхідно допомогти, в першу чергу знаннями. Матеріальна допомога теж необхідна, але в вигляді додаткового фінансування.

Як приклад була представлена програма DOBRE.

Експерти висловили необхідність збереження об’єднаних громад від політичного тиску, не дозволяти опускати їх соціально-економічні показники.

Так же експерт звертає увагу на те, що ситуація висить у повітрі, та має певний скепсис з приводупродовження реформи.

Щоб боротися із популізмом деяких політичних сил, експерти рекомендують вплотну працювати з місцевими елітами і просвіщати жителів громад.

Наталія Возаловська пояснює визначення поняття добровільності громад. Зі слів радника, принцип добровільності полягає у самостійному вибору формату об’єднання. Уникнути реформи громадам не вийде.

Наталія Возаловська говорить, що такими лазівками  користуються певні політичні сили і з її слів, людей буквально зіштовхують лобами.

Експерт Дементій Бєлий порівнює ситуацію з громадами з 1917 роком. Зі слів експерта, люди на селі юридично не грамотні, що йде на користь місцевим керуючим «феодалам».  Так же, Дементій вважає, що необхідні революційні зміни в наших законах, але навряд народні депутати до цього готові.

Під час обговорення  в колі експертів гостро встала проблема «феодалізму» і емоціональної складової об’єднання.

Експерти підкреслили, що на даний момент є одна діюча — Кочубеївська і у них немає проблем ні з землею, ні зі школами.

В завершення заходу, гості круглого столу підписалися під Меморандумом по формуванню робочої групи для допомоги об’єднаним громадам Херсонщини.

По матеріалам пабліка «Політична Херсонщина» у фейсбук.

Нагадаємо, проблема політизації реформи місцевого самоврядування гостро стала в Іванівському районі.  Через бюрократичну тяганину та конфлікти інтересів політиків реформа стрімко рухається у глухий кут.

 

ара

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 11

Додати коментар »

 
 
 

Тут я погоджуся з експертами. Основний камінь спотикання в реформі це необізнаність населення. І навіть більше того — тотальна зневіра у будь-яку ініціативу з боку держави. Народ звик що всі зміни тільки на гірше.

Проте, ця реформа це шанс для району!

Але ж як це пояснити людям? Як пояснити від народження сліпому як виглядає небо? Які добрати слова щоб описати всю красу і велич моря, щоб незрячій з народження мене зрозумів?

Як приклад я наводжу цей сайт.

Ще як тільки він існував в моїй уяві, я розповідав знайомим про цю ідею. Мене просто не розуміли. Це виглядало як чисте безумство. Мовляв «Не чуди! Про що тут писати? Тут ніколи нічого не відбувається».
Тільки фахівці схилялися до того, що це можливо і досить цікаво. (я скоро напишу історію створення цього сайту).
Проте для більшості знайомих це було щось із світу фантастики.
Ну от поверніться подумки у рік так 2014 і уявіть, що в приватній розмові я вам розповідаю про приватну газету/сайт. Як би ви оцінили такі ідеї?

Проте зараз, коли ця ідея реалізувалася, вона показала, що варта свого місця під сонцем. Багатьом людям прийшлося довподоби такий ресурс.
Зараз, існування такого ресурсу вже сприймається як щось «що було завжди».

Так от можливо і з громадою буде те ж?

Зараз ми не бачимо, та навіть не хочемо бачити позитиву. А ось вкуси всі «ніштяки», ми б назад не захотіли.
Проїдься ви один раз гарною дорогою від Іванівки до Генічеська, такою дорогою як зараз ви б уже не захотіли їхати.
А у випадку створення громади ремонт цієї дороги стає повністю реальним.
Проте як це донести людям? Як їм донести, що ті страхи які їм навіюють, це всього лише спроби маніпуляції політиками з метою викрутити собі персональних вигод?

От мене просто убивають аргументи буцім то буде гірше.
В районі, де цілодобове водопостачання лише в трьох селах, а в інших 3 години на добу, де немає кілометра нормального асфальту, де смертність в два рази перевищує народжуваність, де школи закриваються тому що там нікому навчатися, де більша частина працездатного населення їде деінде щоб заробити, де окрім сільських барів із самогоном немає місця де культурно відпочити… народ боїться щось втратити.

Люди, відкрийте очі! Об’єднуйтесь і починайте думати як вилазити із того самого місця. Інакше все!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 

А что, если не будет сельских советов, рождаемость повысится или круглосуточно будет вода или школ станет больше? Я не против реформы, просто объясните, ЧЕМ СТАНЕТ ЛУЧШЕ ???

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

А разве оптимизация школ это не часть децентрализации? Властям нужно заниматься просветительской деятельностью и разкладывать все по полочкам, а не тупо ( так будет лучше), народ не знает ничего о реформе кроме громкого названия, может действительно будет лучше, но расскажите поподробнее, напишите на сайтах, введите в массовость. Никто из народа не знает лучше две громады или одна, где лучше будет селам Благодатное, Новодмит ровке в Агайманах или Ивановке, каким образом и в каком объеме в гривнах. Давайте не будем делать децентрализацию очередной галочкой мнимых реформ нашей страны, как судебная, громкая налоговая и т.д. которые ничем хорошим не заканчивались, кроме как повышением налогов и рядом очередных сокращений.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Товарищи, а может не стоит придумывать велосипед, а просто перестать воровать, и тогда и деньги появятся и все будет хорошо. В нашей стране новая власть приходит и начинает что-то придумывать, проводить новые реформы, менять названия, таблицы на ОГВ, но так ничего не меняется, а сами воруют, что аж дым стоит, а сами занимаются очкозамыливанием под видом реформ. Может это что-то очередное и как всегда не эффективное?

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Друзі, сьогодні була сесія районної ради. Новин купа і дуже цікавих. Але в силу сімейних обставин я їх сьогодні не зможу написати.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А что там может быть интересного? Наверняка что-то продают, например здание, от чего-то избавляются, лишь бы не было проблем, ну и клоуна Б. Наверняка слушали, его вой за креслом мера, в которое его народ не пустил… Готов поспорить на 100 зеленых! Опять против Алексеевича нашего интриги плетут с подачи екс горе-головы рда Б………ого. Давай, Ромчик видео в студию!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 

А что на карла-маркса будет? Побелено все и порядки там навели, и мост весь вылизали? Такая чистота, аж душу радует. Спасибо тому кто это сделал. А то раньше нашу улицу никто не замечал.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Завтра свято вулици буде. Вси готуються. Сьодни наши дивчата з вулици вместе з депутатом прибирали та билили. Плов варить завтра будем. Приходите и ви к нам. Яке обьеднаня? Нам и так не плохо. Ну смотря з ким.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Я бачу я что неделю убирают,ложечки ставят и от мне вновь не спитсч (спасибо,кто это сделал)(спасибо,дядь Вит)(спасибо В .А.)(спасибо Витьку),а то я немогу днем спасибо и многие ,кто говорит спасибо не спят с 22 часов.и (спасибо)неспящим что сразу же отвечают.СПАСИБО ВСЕМ!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 

admin, «Ну от поверніться подумки у рік так 2014 і уявіть, що в приватній розмові я вам розповідаю про приватну газету/сайт. Як би ви оцінили такі ідеї?..» — ну, подумали б, що Вам хочеться влади. Якщо не реальної, то хоча б… «четвертої»:):)

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Поживемо то побачимо як то воно буде, але важливо одне не дати розікрасти те що залишилось . А підозри на то є бо по селах залишились керівництвом ті хто там керував і мало чого для того села зробив. Бо землі то велика сила їх

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com