Засідання клубу за інтересами «Горлиця».

20 січня  зібралися учасники шотівського клубу за інтересами «Горлиця» під керівництвом П`ятницької Ольги Василівни на своє чергове засідання. Воно було присвячене новорічним та різдвяним святам під назвою «Різдвяний барвограй».

Спочатку Ольга Василівна розповіла присутнім про давні традиції святкування цих свят. А потім розіграли тематичну вікторину «Різдво Христове», де кожен бажаючий міг розповісти, як вони святкують це Велике свято, які страви повинні стояти на столі та ін.

Але головним на цьому засіданні була зустріч учасників клубу з Головою ОТГ Дебелим В.О. та зі своїми депутатами Дебелим О.В та Хураскіним Д.А. Адже свята закінчуються, і всім цікаво, якими будуть будні прийдешнього року. Розмова була дуже цікава і конструктивна, за це велика подяка гостям, які, до речі, прийшли не з порожніми руками, а почастували присутніх солодкими гостинцями.

Приємно вразила обізнаність молодих депутатів та їх позиція щодо вирішення нагальних проблем. Залишається тільки побажати їм плідної праці і щоб в нашому житті все змінювалося на краще.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
Святий Миколай
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 13

 
 

Це дуже гарна новина ,що Селищний голова не цурається людей ,а дороги теж актуально.Писати треба про все ,а то тільки погане вишуковуєте.Ми вдячні Вам що ви знами.А дороги хай зачекають,в нас же немає машин!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 6

 
Святий Миколай
 

Для цього його і обрали щоб він людей дослухався а не свою секретар шу Олексіївну

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 1

 
 

Шановні , так неприємно читати бруд , який виливається на сторінках СН. Чому так , що і з хорошої справи можна вишукати , вибачайте за грубість , каку. Ми , в колективі , зібрали людей , які багато зробили в своєму житті. Вони доїли корів , вирощували овочі , вчили дітей , лікували людей несли добро і тепер вони мають право на отримання бодай якоїсь радості в спілкуванні. Не кожен з них має змогу користуватись інтернетом , а інформації обмаль — от і організовуються такі зустрічі . А для вас -це «чи й не подія »
Ви якось іронічно говорили про історію сіл і тієї ж Шотівки — так ось ці люди і є історія , доречі шотівці історію свого села знають , жалко тільки , що до її написання не приклали руки ті , хто про це багато говорить.

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 2

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com