В Іванівці феєрично відзначили свято Хрещення Господнього

Сьогодні в смт Іванівка на центральному ставку пройшло феєричне святкування Хрещення Господнього, або ж у простонароді — Водохреща.

Водохреща — одне з великих річних свят. У цей день закінчувалися Святки, відбувалося освячення водойм, люди зходилися для купання в ополонках, після свят починали готуватися до зимового весільного сезону.

Цього дня в Іванівському Храмі Іоанна Богослова відбулася урочиста служба з традиційним освяченням води.

Згодом урочиста процесія під керівництвом настоятеля храму протоієреєя отця Василя перемістилася на узбережжя центрального ставка смт Іванівка, де була освячена водойма, а всі бажаючі могли зробити ритуальне занурення в крижану воду, яка, за народними повір’ями, цього дня особливо цілюща.

Подивитися, як усе проходило, можна в наших фото та відеорепортажах. Кількість фотографій більша 100, тому вони приховані під спойлер. Для їх перегляду натисніть на кнопку «Дивитися фоторепортаж» під відеозаписами.

 

Дивитися фоторепортаж

 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 11

Додати коментар »

 
 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 14

 
 

А феєрія в тому, що Божа благодать окропила всІх присутнІх дощем Божим та святою снІговою крупою.

0

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 4

 
 

Да, при Дебелому Іванівка ожила, ніби від сну потихеньку прокидається. Та і є що на сайті писати. Ото він як почав керувати в Іванівці, коли мітинг проти курдського свавілля організував, так і досі людей масами збирає. Видно Іванівці його ще тоді обрали… І не помилилися.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 6

 
 

Что за митинг, можно подробнее?

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

https://youtu.be/-hs9POXnx6c

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 

Зробили ШОУ . Це нормально ?

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 2

 
Місцева жителька
 

це все дуже похвально, що люди намагаються слідувати народним традиціям. Але дуже прикро, що так звані, православні, не зовсім розуміють в якому вигляді потрібно проводити цей обряд. Дуже неприємно споглядати голі телеса жінок, які демонструвалися на весь божий світ. На майбутнє- шановні православні, одягніть на себе довгу сорочку або, жіночки, спідницю простеньку довгу..це ж,дійсно, не шоу, і не демонстрація вашого купальника і спідньої білизни…це ваша домовленість в цей день з Творцем.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
Доктор Шпак
 

«…це ваша домовленість в цей день з Творцем.»

Тут я щось не зрозумів. Домовленність в моєму розумінні це певна згода деяких сторін за певними питаннями. Поясніть, будь ласка, що ви маєте на увазі під словами: «домовленість з Творцем». Можливо Ви хотіли сказати єдність, солідарність абищо?

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Молодцы, что окунулись в святую воду. Респект. А пусть смотрят и завидуют те, кто реально пришёл посмотреть шоу.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

Свята Вода в цей буває лише в Іордані. А в нас проводять обряд освячення води (важається, що вона стає святою), а не Хрещення водою. А щодо того, хто погружався у воду — це вже яке в кого здоров»я….

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Докторе ! Все ви добре зрозуміли: при прийнятті Хрещенської Купелі душа черговий раз підтверджує свою Любов до Творця і сподівається на його Прощення гріхів. А взагалі то Таїнство обрядів та їх РЕАЛЬНА СУТЬ нам не підвласні: роби, що повинен і будь-що буде, як задумав Творець. Він не помиляється….

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com