В Іванівській гімназії повним ходом ідуть ремонтні роботи

В Іванівській гімназії повним ходом ідуть ремонтні роботи.

Зі слів працівників, на цей час у будівлі встановлено більше сотні метало-пластикових вікон та дверей. Наразі робітники роблять відкоси.

Нагадаємо, 26 жовтня 2017 року Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв та начальник Управління освіти ОДА Євген Криницький оголосили про те, що тендер на виконання робіт з модернізації гімназії проведено та визначено підрядника. Окрім того, Євген Криницький детально розповів про те, яку ми побачимо гімназію незабаром.

Детальніше тут

Схожі матеріали

 

Коментарі: 5

Додати коментар »

 
 
 

Це якийсь ужас !!!Як діти навчаються всюди брудно і холодно ,як той рік у світлячку тепер все мокре і цвіль такі роботи роблять влітку , щоб все добре провітрилось і висохло .А ви хвастаєтесь здоровь’я дітей вас не цікавить!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 2

 
 

Анонімне- канікули у дітей, уявляєте! А стосовно пори року, так гроші дали і роблять, бо влітку грошей вже може не бути

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 5

 
 

а раньше каким х…ем думали . можно подождать хоть до весни . Летом самий правильний вариант . Чуть позже плесень вилезет (грибок) от него не избавится , посмтрите , до жопи те грунтовки !

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 2

 
 

За канікули все не зробиться і не треба говорити неправду волога ніде не дінеться дітки будуть дихать ,а за гроші це правда коли дали ,не використаєм не буде просто .Я не проти ремонту за дітей іде мова !!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 1

 
 

Какие же все умные и заботливые…..лиж бы кого обосрать.Можно подумать до ремонта в школе не было не грибка не плесени.Раньше дети учились,и нормально отучились.Вы лутше спасибо бы сказали за то что в школе делают.Не в кождой школе реконструкцию делают,другие только могли бы помечтать.Про нашу гимназию по всей обл.гудят,и в городах интересуються чем это наша школа хороша что в ней такую реконструкцию затеяли….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com