ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

Продається будинок: смт Іванівка. вул. Соборна, 198,

тел. 097-363-83-53

Продам пшеницю 2-кл -120 т. та пшеницю 3кл. 430 т

тел 050-497-10-63

Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Гроші та Товар в кредит від Смарт Фінанс. Адреса відділення: смт Іванівка вул Соборна,2. маг. "Меблі та килими"

050-414-97-18

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

Виконаю будь-які будівельні та ремонтні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Іванівський районний будинок культури щедрував у військових (відео)

Сьогодні працівники Іванівського районного будинку культури у веселому вертепі завітали в гості до військовослужбовців, які дислокуються на території Іванівського району.

Веселі колядки, щедрівки, побажання успіхів і головне — Миру  та достатку в Україні! Із цим іванівські працівники культури гостювали у військових.

Разом із театралізованою виставою колядники співали професійно поставлені щедрівки та пісні. Усе це разом створило незрівнянну атмосферу свята.

Хоча що там казати, якщо все це можна побачити у нашому відео.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
Зоя
13 января, 2018 о 13:59 IP автора: 130.180.219.134
 

Огромное спасибо коллективу дома культуры! Вы подарили ощущение праздника и прекрасное исполнение щедривок.И вам хорошего удачного года, благополучия и достатка, здоровья и самое главное — мира!!! С Новым годом!!!

Оцінити коментар Thumb up 21 Палец вниз 0

 
Леся
13 января, 2018 о 19:23 IP автора: 178.94.60.253
 

Дорогі іванівці, давайте цінить та повать цих чудових, талановитих людей, іх залишилося так мало, як приемно чуть талановитий, професійний спів, я затамувала подих слухаючи їх. Дякую вам шановні працівники РБК, щастя вам, здоров’я ще на довгі роки .

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 1

 
Вася
14 января, 2018 о 06:48 IP автора: 5.254.65.115
 

Хорошие профессионалы оставляют после себя массу хороших учеников, а вы говорите что их осталось так мало! Может они просто хорошие певцы, а не мастера своего дела?

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 14

 
Тиха
14 января, 2018 о 09:12 IP автора: 178.93.1.235
 

А я згодна з Василем, за 20 років п`ять талантів? Не мало для Іванівки?

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 11

 
1111
14 января, 2018 о 09:40 IP автора: 37.55.184.92
 

Спасибо коллективу культуры! Пусть Бог вас благословит! Молодцы! Такой слаженный коллектив! Такие прекрасные голоса!

Оцінити коментар Thumb up 20 Палец вниз 0

 
Пользователь
14 января, 2018 о 11:02 IP автора: 178.93.35.201
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 16

 
1111
14 января, 2018 о 11:31 IP автора: 37.55.184.92
 

Пусть твоя Аня немного подправить свои селикованые губы! А то одна больше чем другая

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 7

 
Сергій
14 января, 2018 о 12:31 IP автора: 5.254.65.83
 

Люди добрі, та скільки ж ви будете лити бруд та гниль? Ніто небездоганий в цьому світі, але трохи конкретики. Невже хтось сумнівається в профсіоналізмі Віталія Гетало? Та це музикант(клавіши) якого не те що в Іванівці а і за її межами не знайдеш. Якщо ви маєте якийсь талант ідіть в РБК він не тільки «Таврію» витягне а іще 5 колективів запросто! Єдиний недостаток Віталія так це те що його самого не видно на сцені, а як нам не хватає інструментальних композицій. Віталій прийми за увагу як, якщо на 8 березня композиція на тему жінки, було б класно!
Тепер, Щасливий, забули скільки школярів пройшло через його руки в дитячому вокальному ансамблі? С. Балдовський клавішник, О. Кошка — басгітарист. Дивно звучить? Да, фантастика чути що у нас є справжні музиканти, якщо люди не знають що таке жива музика, то що тут говорити. Настя Матвеєва — професійний хореограф, да для наставника 4 роки це мізерний час щоб показати на що здатний, але їй, мені здаєть трішки можливостей, грошей на костюми, тепло в зимку в танцвальному залі і я думаю її колективи не раз порадують Іванівців своїми виступами. Та багато можна розповідати про цих людей. Ви не лийте бруд а якщо є у вас хоча б який талант то ідіть до них і співайте. танцйте грайте разом ними о це конструктив! Наснаги вам РБК!

Оцінити коментар Thumb up 25 Палец вниз 0

 
1111
14 января, 2018 о 13:11 IP автора: 37.55.184.92
 

Поддерживаю Сергей

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
...
14 января, 2018 о 13:42 IP автора: 37.54.156.112
 

а білявкі в мєхах треба вже задуматись про пластику,мімика обличчя вражає,дуже старається,переігрує

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 11

 
Віталій
16 января, 2018 о 08:54 IP автора: 46.200.58.180
 

Дякуємо, друзі, за підтримку і теплі слова!У нас двері для всіх талановитих відкриті.А «білявці» ми вже скинулись , пока на губи….

Оцінити коментар Thumb up 18 Палец вниз 3

 
Віталій
16 января, 2018 о 10:23 IP автора: 46.200.58.180
 

Пані » Тиха»! Про яких п»ять талантів Ви говорите? І чому Ваш період- 20 -ть років? Вже забули Вову Білоуса, Віроніку Перепелко,Катю Бойкову , Віку Болотову, Руслана Конончука ,Ельвіру Умудову , Оксану Сабадаш, а по академічному хору під керівництвом Гарія Івановича , взагалі ідентифіцирували Іванівський район, зараз гурт «ТАВРІЯ» неодноразовий переможець різних заходів. Цей перелік можна продовжувати і продовжувати!