ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

Продається будинок: смт Іванівка. вул. Соборна, 198,

тел. 097-363-83-53

Продам пшеницю 2-кл -120 т. та пшеницю 3кл. 430 т

тел 050-497-10-63

Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Гроші та Товар в кредит від Смарт Фінанс. Адреса відділення: смт Іванівка вул Соборна,2. маг. "Меблі та килими"

050-414-97-18

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

Виконаю будь-які будівельні та ремонтні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівці встановлять дошки оголошень

Іванівська встановлює дошки оголошень по території селища Іванівка.

Сьогодні, встановлено першу із них. Розташована вона на перетині вулиці Дружби (К.Маркса) і об’їзної дороги на Першотравневе (р-н інкубатора.).

Загалом заплановано встановлення 12 таких дошок оголошень.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 15

Додати коментар »

 
 
Михайловна
28 сентября, 2016 о 19:48 IP автора: 46.201.42.66
 

Не пройшло й півроку (з дати перерахунку коштів за них всім відомому ПП)….!!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
смешно
28 сентября, 2016 о 20:05 IP автора: 194.50.254.171
 

Смешно,а говорят что ещё ЧП Д…. Т.И. деньги торчат,оказывается всё наоборот.Смешно,Рома какая стоимость досток???И кому они нужны?деньги списали и на это всё.Смешно

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гость
28 сентября, 2016 о 20:40 IP автора: 178.93.11.150
 

Вартість дощок оголошень не мало і не багато а всього лиш 24000 гривень які згідно даних на Є-дата були перераховані Т І ще в лютому чи березні місяці Дійсно не пройшло і пів-року Цікаво з чого зроблені дошки якщо вартість однієіі складає 2000 гривень

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
николаевна
28 сентября, 2016 о 20:53 IP автора: 194.50.254.171
 

Хай бох милує,ви що там з глузду зїхали,в мене пенсія в два рази менше чим ваша доска стоє,ось де гроші отмивають,нашо вони нам потрібні.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
admin
28 сентября, 2016 о 21:10 IP автора: 78.111.187.227
 

Тут усіх як послухати так в Іванівці взагалі нічого не потрібно.
Площа не потрібна, фонтан не потрібен, дошки не потрібні, покошена трава не потрібна, ремонт водомережі не потрібен, ставок не потрібен…

А що потрібно Іванівці?

Стосовно цін, я не знаю. Але ось зараз мені пічник перекладав грубу в будинку. Тільки його робота мені обійшлася в 4000 грн. Плюс матеріали.
Так що питання дорого — відносне. Хто не зіштовхувався з будівництвом тому важко зрозуміти сучасні ціни на роботи та матеріали.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гость
28 сентября, 2016 о 21:43 IP автора: 178.93.11.150
 

Стосовно печі я не фахівець А от як за просту дошку то 2000 гривень то є забагатоДійсно в основноі маси пенсіонерів Іванівки пенсія складає суму в 2 рази меншу ніж ті горезвісні дошки Робити Романе потрібно Але в деяких питаннях мабуть вартоВ О не тещо з простими громадянами селища а хоча б з депутатами совітуватися Адже бюджетні кошти вони мають здатність закінчуватися Я не думаю що бюджет селищноі ради аж такий вже завеликий що ним можна розкидатися наліво і направо І таки да Ромчику Чому немає відповіді на багато раз задане запитання По якому праву «избранные» іздили на Океан ельзи за кошти громади

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
admin
28 сентября, 2016 о 21:55 IP автора: 78.111.187.227
 

Наскільки мені відомо то люди скидувалися на автобус на О.Е.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гость
28 сентября, 2016 о 22:12 IP автора: 178.93.11.150
 

А наскільки мені відомо то на О Е іздили безкоштовно Інформація достовірна

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
квіточка
29 сентября, 2016 о 09:13 IP автора: 178.93.56.155
 

На День міста до Херсону їздила не тільки селищна рада. Працівники казначейства, фінуправління, соц.захисту та просто жителі Іванівки і, навіть інших сіл Іванівського району. Нічого кримінального в цьому немає, адже усі нормальні керівники намагалися вивезти свої колективи, які дійсно багато працюють і заслуговують на таку приємність, на безкоштовний концерт відомої групи Океан Ельзи. Це група, яка ввійшла в історію, як голос майдану, група, яка своїми піснями, налаштовує людей бути патріотами, любити Україну. Повезли людей — це дуже добре, дякуємо організаторам!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гiсть
29 сентября, 2016 о 10:38 IP автора: 46.211.5.133
 

Яких людей повезло?бiлих ?а рiзноробочi були

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Гість
29 сентября, 2016 о 10:42 IP автора: 178.93.56.155
 

Виноват лиш только в том ты что хочется мне кушать…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гость
29 сентября, 2016 о 15:35 IP автора: 178.93.76.16
 

Посмотрю я на этот фестиваль разоблачителей и аж смешно. Прекрасно видно кто тут стоит за этими комментариями.
Так вот господа хорошие. Дела у вас очень даже не хорошие. Мы прекрасно видим ваши мутки с арендой имущества. Думаю что скоро Ивановка сможет по-достоинству оценить самых честных людей.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
гость
29 сентября, 2016 о 15:37 IP автора: 178.93.76.16
 

Как правило, громче всех держи вора кричит сам вор.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
квіточка
29 сентября, 2016 о 16:48 IP автора: 178.93.76.16
 

Приятно слышать умных, наблюдательных людей.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Гость TWO
29 сентября, 2016 о 19:11 IP автора: 46.201.42.66
 

Это ты о Мотылеве?

Мы прекрасно видим ваши мутки с арендой имущества