В Іванівському центрі зайнятості говорили про проблеми жіночого працевлаштування

Проблеми, що хвилюють жінку, напевно, в усьому світі схожі. Лише в залежності від стабільності, рівня цивілізованості суспільства змінюється їхня ієрархія.


Для української жінки ця «ієрархія проблем» виглядає таким чином: фінансове становище родини (75%), дорожнеча продуктів (45%), власне здоров’я та здоров’я сім’ї (42%), безробіття (39%). Іншими словами, це «проблеми першого рівня».

Високий показник жіночого безробіття пояснюється не лише меншою мобільністю жінки, прагненням знайти роботу якомога ближче до місця проживання, зацікавленістю дружин та матерів у неповному робочому дні, але й значною мірою впливом стереотипів, за якими представниці слабкої статті, на відміну від чоловіків, розглядаються як «менш ціннісна робоча сила».
Для жінок, які перебувають на обліку в Іванівському районному центрі зайнятості, 9 січня 2018 року проведений семінар «Жінка на ринку праці», метою якого обговорити позицію жінки на сучасному ринку праці, отримати допомогу у визначенні професійних планів, побудові стратегії пошуку роботи.

Провідний фахівець з профорієнтації Тетяна Фисун розповіла про стан ринку праці в регіоні, познайомила з актуальними вакансіями, порушила питання кар’єри в житті жінки та побудови плану подальших дій для власної зайнятості. Спеціаліст управління соціального захисту Іванівської районної державної адміністрації Олександр Остапенко ознайомив присутніх із законодавчими аспектами жіночої зайнятості, перевагами працюючої людини та відповів на запитання присутніх про отримання соціальної допомоги й субсидії.

Іванівський

Схожі матеріали

 

Коментарі: 2

Додати коментар »

 
 
 

А практично, що це дало безробітнім жінкам у Іванівці ? Робочих місць — часом — вони не запропонували ? Тільки й знають — знайомлять із законами, а не ВИКОНУЮТЬ ЇХ.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

сделали вид , что сделали дело,,,, как и везде все для галочки,,,

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com