Іванівський відділ поліції виходить на новий рівень комунікації

Поліція Херсонської області запровадила централізовану систему обробки звернень громадян на екстрений номер телефону 102.

Віднедавна всі дзвінки на цей номер із мобільних та стаціонарних телефонів направляються на централізований call-центр у місті Херсоні.

У свою чергу, після обробки звернення, оператор формує картку виклику та направляє її на робочі планшети співробітників поліції.

У картці зазначається особа, яка здійснила виклик, суть повідомлення громадянина та інші параметри. На підставі цих даних поліцейські здійснюють свою частину роботи, кожен крок якої фіксують у спеціалізованій програмі планшета.

Таким чином комунікація між поліцією та громадянами стає більш оперативною і контрольованою, адже за допомогою планшета контролюється повний цикл обробки звернення від часу виїзду бригади на місце до рішення, яке приймає уповноважений співробітник у ході роботи.

Нагадаємо, до недавнього часу дзвінки громадян на екстрений номер 102 маршрутувався за принципом територіальності. Якщо ви робите виклик із Іванівського району, то він направлявся у Іванівське відділення поліції. Це було досить зручно, коли ви телефонуєте із стаціонарного телефону, але якщо з мобільного, то тут ряд проблем. Якщо ваш телефон з’єднується із базовою станцією іншого району, то дзвінок йшов на відповідний райвідділ. Потім поки інформація передавалася внутрішнім каналам, втрачався дорогоцінний час. Нерідкі випадки, коли громадяни зі своїх мобільних додзвонились до Нижньосірогозького, Якимівського чи Генічеських райвідділів, у залежності від того, до якого сусіднього району наближене те чи інше село.

Відтепер такі моменти не матимуть значення, адже оператор оперативно направить ваш виклик найближчому відділенню поліції.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

Казав сліпий: побачимо, як це вплине на боротьбу зі злочинністю в районі. Заяв завжди було багато, за те, мало по них є ефективних результатів…

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com