ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

ПРОДАМ Chevrolet AVEO 2008 р.в. Деталі ТУТ та ТУТ

067-99-66-999

Продам Насіння СОНЯШНИКУ (Прометей) 15 грн/кг. ПШЕНИЦЯ (Сталкер) 5 грн/кг

050-957-07-81

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

СТОВ "Терра 2017" реалізує сінаж, сілос по ціні 500 грн.за 1 тону. Дні реалізації вівторок-середа-четверг. Адреса: Іванівський рн. с.Українське , конт.телефон

050-315-61-42

ЗНІМУ квартиру або будинок

097-470-67-38

Продам теличку (7 Днів)

097-633-74-88

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Зверніть увагу! На сайті працює форум.flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0015

В Іванівці засипали будівельними відходами ями на асфальті

Сьогодні в Іванівці латали ями в асфальті.

Працівники з благоустрою Іванівської селищної ради латали «найкричащі» ями в асфальтовому покритті вуличної мережі смт Іванівка.

Цього разу закрито вибоїни в провулку між вулицями Таврійська та Соборна (у сторону вулиці Горького).

Більш детально в наших фото.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 22

Додати коментар »

 
 
10Ивановская
10 января, 2018 о 19:10 IP автора: 192.81.223.221
 

Мой первий коментарий,лайк за ето!!!!!:)

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 10

 
777
10 января, 2018 о 19:44 IP автора: 95.132.135.27
 

а навозом не пробували?

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 2

 
жора
10 января, 2018 о 20:04 IP автора: 178.92.200.18
 

Классно асфальт супер спасибо Виктория А ..

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 3

 
Святий Миколай
10 января, 2018 о 20:37 IP автора: 194.50.254.171
 

Слава отг!!!
Йдемо в ЄВРОПУ.
Цікаво скільки грошей списали на сміттєвий ремонт???
Вже обласні смі зробили публікації,завтра буде вся область з європейської іванівка сміятись.
До Воскресенки також будити сміттям ямки закидати

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 2

 
Аноним
11 января, 2018 о 00:52 IP автора: 95.85.33.177
 

То вам брущатку кладуть, буде як на майдані )))

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 2

 
BIZmark
11 января, 2018 о 08:47 IP автора: 194.50.254.168
 

Ну не сміттям, а камінням з буд відходів. А це — як говорять в Одесі- дві різні речі. А що, краще було б асфальта півмашини кинути на голу землю в ямі ??? А не спец по асфальту, проконсультуйте …

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 6

 
Аноним
11 января, 2018 о 13:06 IP автора: 78.111.187.105
 

Краще було не премії собі кожного місяця виписувати а зробити дорогу, з бензину акциз отримують так давайте і дороги робіть.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
BIZmark
12 января, 2018 о 08:17 IP автора: 194.50.254.168
 

Да, а потім би «писаки» написали, що дурні у дощ та на мокру землю асфальт стелять. І так не так, і так не сяк. По моєму, краще вже камінням закласти, ніж так, як Генічеському районі.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 5

 
Аноним
12 января, 2018 о 09:34 IP автора: 37.53.187.253
 

БИЗМАРК — ТЫ ОПЯТЬ ЛИЖЕШЬ ВЛАСТИ, ПЕРЕСТАНЬ, А ТО ТАК ВСЮ СЛИЖЕШЬ, КТО Ж ПРАВИТЬ БУДЕТ?

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 2

 
АНАРХИЯ 4
12 января, 2018 о 12:36 IP автора: 194.50.254.168
 

Бисмарк прав!Уж лучше строительный мусор, чем НИЧЕГО!И лучше каховского асфальта..

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 6

 
Неуважний
12 января, 2018 о 17:21 IP автора: 178.92.225.36
 

Бісмарк правий .!!! Краще » УЖАСНИЙ КОНЕЦ, ЧЕМ УЖАС БЕЗ КОНЦА !» Та й всьому світу відомо , що Україна , це єдина країна в світі , де АВТОМОБІЛІСТИ ОБ;ЇЗЖАЮТЬ АСФАЛЬТ ПО ОБОЧИНІ ..А так не повинно бути !

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 4

 
АНАРХИЯ 4
12 января, 2018 о 18:36 IP автора: 194.50.254.168
 

А кто может сказать, по закону куда идут деньги с дор.сбора с бензина?По месту расположения заправки или по месту регистрации фирмы-владельца?Где зарегистрированы фирмы “ивановских АЗС“?

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
BIZmark
13 января, 2018 о 09:01 IP автора: 194.50.254.168
 

Я не «лижу владу»: просто, реально оцінюю те, що вона робить для нас. Навіть, якщо робить на половину — все одно для нас. На весні засиплять цю злополучну яму асфальтом та закатають і все буде ОК. Фінансову проблему цього всього я, поки що, не занючи цифр, не чіпаю…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 4

 
Святий Миколай
13 января, 2018 о 12:20 IP автора: 194.50.254.171
 

Бізмарк,а я реально оцінюю те що зробили в Іванівці,що п’ятниці ми в селищі на азс заправляюсь більше ніж на 800 грн,ще знайомим беру бензин а на 1000 грн.Мій кум фермер кожний рік приводить дизельного пального на велику суму, акциз з гсм іде в бюджет отг і сміттям закидали ями це просто плювок в автомобилістів плювок в жителів,як бардюри біля свого синочка і лампочки дочки так ваш голова отг нові устанавлює а як ями для жителів так сміттям закидує,так що досить Бізмарку лиж лиж робити

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Аноним
13 января, 2018 о 17:01 IP автора: 194.50.254.169
 

По месту расположения заправки в местный бюджет.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Аноним
13 января, 2018 о 17:10 IP автора: 77.111.244.63
 

Святому Миколаю : Она не дочь его.Она бывшая невестка.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BIZmark
13 января, 2018 о 18:29 IP автора: 194.50.254.168
 

Добре, хай буде по Вашому: ПРОСТО ЯМА… І нумо всі кидати каміння в Дебелого В.О. Пам»ятаєте притчу Ісуса по кидання каміня ?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 5

 
Святий Миколай
13 января, 2018 о 18:53 IP автора: 194.50.254.171
 

В 2017 році ваша селищна рада виділела більше 700 тис. грн. своїм працівникам на премії,так що Бізмарку киньте в мене цю суму наша сім’я буде тільки ЗА.

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Святий Миколай
13 января, 2018 о 18:59 IP автора: 194.50.254.171
 

В 2017 році ваша селищна рада виділела більше 700 тис. грн. своїм працівникам на премії,так що Бізмарку киньте в мене цю суму наша сім’я буде тільки……

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
BIZmark
14 января, 2018 о 13:46 IP автора: 194.50.254.168
 

А, так Ви тільки про свою сімю і печетеся.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 2

 
Святий Миколай
14 января, 2018 о 14:57 IP автора: 194.50.254.171
 

Це ж ти Бізмарку каміння в людей бросаєш-))).І селищній цьому цьому робиш. Я мав на увазі що за ці 700 тис. можна було дорогу у вашій іванівці зробити,а ти напевне теж премії отримував з ціх грошенят що так піддержуєш свого патрона