Іванівські школярі відвідали обласну благодійну культурно-мистецьку акцію для дітей сільської місцевості «Різдвяні подорожі для тебе»

5 січня 2018 року учні пільгових категорій відвідали обласну благодійну культурно-мистецьку акцію для дітей сільської місцевості «Різдвяні подорожі для тебе», яка відбулася в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша.

Перед початком новорічного дійства до дітлахів та дорослих із вітальними словами звернулася начальник Департаменту культури, туризму та курортів обласної державної адміністрації Світлана Думинська, яка зазначила, що саме дорослі повинні дарувати дітям святкову казку.

Зі сцени маленьких глядачів вітали казкові герої, Дід Мороз і Снігуронька. Діти з задоволеня переглянули казку  «Це я у царстві тролей».IMG 20180105 122308

По закінченню дійства всі дітлахи отримали збірку «Різдвяні казки Херсонщини», видану за підтримки благодійного фонду голови Херсонської обласної державної адміністрації  Андрія Гордєєва, та солодкі подарунки.IMG 20180105 105131

Іванівська РДА

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com