В Іванівці підбили підсумки комплексної перевірки

Сьогодні, 29 вересня, в приміщенні Іванівської РДА підбивали підсумки комплексної перевірки установ та служб району по готовності до захисту населення у випадку надзвичайних ситуацій.

В цілому, представники обласного управління державної служби з надзвичайних ситуацій відзначили загальну готовність служб району до боротьби із стихійними і техногенними катастрофами.

Документи напрацьовані, евакокомісії є, подворові списки евакуації зроблені, карти небезпечних чинників є, люди ситуацією володіють… — повідомили перевіряючі

Основні проблеми району, що були встановлені в ході перевірки:

  • Недостатня кількість засобів звукового оповіщення населення (сирени). Їх виявилося всього дві штуки на весь район. Вони не охоплюють ту площу і населення, що потенційно потрапляє у зону ураження небезпечних чинників.
  • Проблема це недостатня кількість пожежних гідрантів в районі.
  • Недостатня робота з навчанням населення, що проживає в зоні дії хімічнонебезпечних об’єктів.
  • Населення недостатньо забезпечено засобами захисту органів дихання від шкідливих речовин, що можуть потрапити у повітря від хімічно небезпечних об’єктів

Зі слів перевіряючих, інші зауваження, що були виявлені в ході перевірки, відразу ж були усунуті.

На сам кінець, представники облуправління відзначили сприяння як керівництва району так сільських і селищних рад у проведенні перевірки за що їм і подякували.

В свою чергу, перший заступник голови Іванівської РДА Сергій Довбня подякував представникам рятувальної служби за плідну працю.

Такі перевірки є дуже корисними, адже дають змогу поглянути із сторони, професійним поглядом на ситуацію у сфері цивільного захисту населення.

Усі зауваження є справедливими, обгрунтованими та будуть виправлені в найближчий час — повідомив Сергій Довбня.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com