ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

ПРОДАМ Chevrolet AVEO 2008 р.в. Деталі ТУТ та ТУТ

067-99-66-999

Продам Насіння СОНЯШНИКУ (Прометей) 15 грн/кг. ПШЕНИЦЯ (Сталкер) 5 грн/кг

050-957-07-81

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

СТОВ "Терра 2017" реалізує сінаж, сілос по ціні 500 грн.за 1 тону. Дні реалізації вівторок-середа-четверг. Адреса: Іванівський рн. с.Українське , конт.телефон

050-315-61-42

ЗНІМУ квартиру або будинок

097-470-67-38

Продам теличку (7 Днів)

097-633-74-88

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Зверніть увагу! На сайті працює форум.flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0015

В Агайманах збудують потужну сонячну електростанцію

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФЕС АГАЙМАНИ» отримало містобудівні умови та обмеження для будівництва фотоелектричної станції для виробництва електроенергії у селі Агаймани Іванівського району.

Про це йдеться на офіційному сайті Іванівської райдержадміністрації.

Електростанція буде будуватися в західній частині села Агаймани, неподалік поду на земельній ділянці площею 35 га.

Нагадаємо, окрім агайманської сонячної електростанції, в районі планується будівництво електростанції в селі Тимофіївка, потужністю 16 МВт. Тут інвестор уже підписав договір оренди земельної ділянки і розробляє проектну документацію.

Детальніше в цій публікації.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 21

Додати коментар »

 
 
BIZmark
10 января, 2018 о 09:44 IP автора: 194.50.254.168
 

Мо-лод-цы! Я давно говорил: Агайманы — самодостаточное и перспективное селение. Не зря первые поселенцы стали отстраиватся тут.

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
Олег
10 января, 2018 о 11:30 IP автора: 176.59.214.103
 

Согласен, Агайманцы всегда были на высоте, особенно интересно описана история Агайман в книге П. Дерезы « Ивановского края история жива»! К слову одного из двух чеченов, которые в царские времена держали в страхе весь уезд, шлепнули именно Агайманцы у себя в Агайманах, второй герой, недолго думая драпанул!

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Аноним
10 января, 2018 о 14:26 IP автора: 104.131.188.187
 

да Агайманы такие!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 2

 
BIZmark
10 января, 2018 о 14:58 IP автора: 194.50.254.168
 

Цікаво було б прочитати історію Агайман (до речі: як правильно АГАЙМАНИ чи ГАЙМАНИ. На старих картах є і те і інше) від самих агайманців — нащадків колишніх ГАЙМАНЦІВ…

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
Вероника
10 января, 2018 о 17:33 IP автора: 130.180.211.31
 

Агайманы -это Фрунзе или нет?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вероника
10 января, 2018 о 18:23 IP автора: 130.180.211.31
 

Какие?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
10 января, 2018 о 20:32 IP автора: 37.55.187.118
 

На карті 1865 року село позначено як «Агайманъ».
А пам’ятаєте тут був такий собі пан Голєв, що хотів розповісти 2000-ню історію Гайман?
http://stepnews.ks.ua/4425
Так я від нього нічого і не добився))
Пан Голєв писав: «Книгу первую я уже выпустил и она есть пока у одно
го Ивановца называется ,,Гайманы»!»
Цікаво, чи нема серед читачів сайту щасливого власника цього «шедевру» ?

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
Неуважний
10 января, 2018 о 21:22 IP автора: 178.92.225.36
 

Голєв це якийся агайманський самозванець..Підняв все що тільки було , але це прізвище знайшов лише серед жителів села Балашово.. Ні , звичайно він міг і вивчати історію села Агаймани… тим паче привід є , директором Агайманської середньої школи є жителька Балашово.. Може вони і зайнялися удвох краєзнавством..

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
10 января, 2018 о 21:48 IP автора: 194.50.254.168
 

1832г. карта Шуберта “АГАЙМАНЫ“.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
10 января, 2018 о 21:50 IP автора: 194.50.254.168
 

404 двора. В Ивановке-85.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
10 января, 2018 о 21:54 IP автора: 194.50.254.168
 

Н.Троицк на этой карте-167 дворов. Бол.Сирагозы- 125 .Мал.Сирагозы-80

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
10 января, 2018 о 21:59 IP автора: 194.50.254.168
 

На карте 1812г. для Наполеона
Vallee Aghaiman — ДОЛИНА АГАЙМАН.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
10 января, 2018 о 22:04 IP автора: 194.50.254.168
 

Новороссийская губерния в 1800 году. ДОЛИНА АГАЙМАН.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
10 января, 2018 о 22:08 IP автора: 194.50.254.168
 

А вот на карте Таврической области из атласа горного училища ДОЛИНА ГАЙМАН

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BIZmark
11 января, 2018 о 08:54 IP автора: 194.50.254.168
 

От я і кажу: Як правильно ?? Проблему потрібно досконало дослідити і не тільки по картам, що збереглися. Щоб не називали Новомиколаївку «Бахтуровим», а Новодмирівку Другу «Чапаєвськом». Місцеві краєзнавці ! Чи не маєте бажання ?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
11 января, 2018 о 09:33 IP автора: 194.50.254.168
 

Кстати, довольно интересные карты РККА довоенных и военных лет.. на них села Ивановского района которые еще относительно недавно были.. Хороший сайт ЭТО МЕСТО.РУ. Дает возможность на старые карты наложить вид со спутника..

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак (Скворцов)
11 января, 2018 о 11:38 IP автора: 37.55.187.118
 

Вот сайт http://www.etomesto.ru/map-atlas_1776/

Вы не находили где еще, кроме карты Таврической области из атласа горного училища 1792 года, встречается название «Долина Гайман»? Потому, что на более старых картах все таки «Агайманъ». Я к тому, что возможно это просто ошибка/опечатка одной карты.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Неуважний
11 января, 2018 о 12:26 IP автора: 178.92.225.36
 

Доктор !Вы что ??? За ночь успели паспорт поменять ??7 Почему у Вас двойная фамилия , да еще с москальским оттенком ? А где же Ваши патриотические » Души прекрасные порывы …» ( если уж по Пушкину…! ) И.И. пошутил , попросив меня назвать Вас так , а оно вишь как по — серьезному получилось ,. Никогда ему этой подставы не прощу.. Ну и провокатор..! То Гасаненка приплетет , то какого — то Скворцова…!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
Витек
11 января, 2018 о 17:11 IP автора: 130.180.209.60
 

Как правильно Агайманы или Фрунзе?

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
11 января, 2018 о 22:51 IP автора: 37.73.231.77
 

Тут деякі коменти потрапили в спам. Я їх додаю вручну. Проте це займає деякий час.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BIZmark
12 января, 2018 о 16:51 IP автора: 194.50.254.168
 

Селище Агаймани переймоновували на Фрунзе, а потім — навпаки (декомунізація !)