ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Агайманах збудують потужну сонячну електростанцію

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФЕС АГАЙМАНИ» отримало містобудівні умови та обмеження для будівництва фотоелектричної станції для виробництва електроенергії у селі Агаймани Іванівського району.

Про це йдеться на офіційному сайті Іванівської райдержадміністрації.

Електростанція буде будуватися в західній частині села Агаймани, неподалік поду на земельній ділянці площею 35 га.

Нагадаємо, окрім агайманської сонячної електростанції, в районі планується будівництво електростанції в селі Тимофіївка, потужністю 16 МВт. Тут інвестор уже підписав договір оренди земельної ділянки і розробляє проектну документацію.

Детальніше в цій публікації.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 24

Додати коментар »

 
 
BIZmark
10 января, 2018 о 09:44 IP автора: 194.50.254.168
 

Мо-лод-цы! Я давно говорил: Агайманы — самодостаточное и перспективное селение. Не зря первые поселенцы стали отстраиватся тут.

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
Олег
10 января, 2018 о 11:30 IP автора: 176.59.214.103
 

Согласен, Агайманцы всегда были на высоте, особенно интересно описана история Агайман в книге П. Дерезы « Ивановского края история жива»! К слову одного из двух чеченов, которые в царские времена держали в страхе весь уезд, шлепнули именно Агайманцы у себя в Агайманах, второй герой, недолго думая драпанул!

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Аноним
10 января, 2018 о 14:26 IP автора: 104.131.188.187
 

да Агайманы такие!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 2

 
BIZmark
10 января, 2018 о 14:58 IP автора: 194.50.254.168
 

Цікаво було б прочитати історію Агайман (до речі: як правильно АГАЙМАНИ чи ГАЙМАНИ. На старих картах є і те і інше) від самих агайманців — нащадків колишніх ГАЙМАНЦІВ…

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
Вероника
10 января, 2018 о 17:33 IP автора: 130.180.211.31
 

Агайманы -это Фрунзе или нет?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вероника
10 января, 2018 о 18:23 IP автора: 130.180.211.31
 

Какие?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
10 января, 2018 о 20:32 IP автора: 37.55.187.118
 

На карті 1865 року село позначено як «Агайманъ».
А пам’ятаєте тут був такий собі пан Голєв, що хотів розповісти 2000-ню історію Гайман?
http://stepnews.ks.ua/4425
Так я від нього нічого і не добився))
Пан Голєв писав: «Книгу первую я уже выпустил и она есть пока у одно
го Ивановца называется ,,Гайманы»!»
Цікаво, чи нема серед читачів сайту щасливого власника цього «шедевру» ?

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
Неуважний
10 января, 2018 о 21:22 IP автора: 178.92.225.36
 

Голєв це якийся агайманський самозванець..Підняв все що тільки було , але це прізвище знайшов лише серед жителів села Балашово.. Ні , звичайно він міг і вивчати історію села Агаймани… тим паче привід є , директором Агайманської середньої школи є жителька Балашово.. Може вони і зайнялися удвох краєзнавством..

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
10 января, 2018 о 21:48 IP автора: 194.50.254.168
 

1832г. карта Шуберта “АГАЙМАНЫ“.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
10 января, 2018 о 21:50 IP автора: 194.50.254.168
 

404 двора. В Ивановке-85.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
10 января, 2018 о 21:54 IP автора: 194.50.254.168
 

Н.Троицк на этой карте-167 дворов. Бол.Сирагозы- 125 .Мал.Сирагозы-80

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
10 января, 2018 о 21:59 IP автора: 194.50.254.168
 

На карте 1812г. для Наполеона
Vallee Aghaiman — ДОЛИНА АГАЙМАН.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
10 января, 2018 о 22:04 IP автора: 194.50.254.168
 

Новороссийская губерния в 1800 году. ДОЛИНА АГАЙМАН.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
10 января, 2018 о 22:08 IP автора: 194.50.254.168
 

А вот на карте Таврической области из атласа горного училища ДОЛИНА ГАЙМАН

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BIZmark
11 января, 2018 о 08:54 IP автора: 194.50.254.168
 

От я і кажу: Як правильно ?? Проблему потрібно досконало дослідити і не тільки по картам, що збереглися. Щоб не називали Новомиколаївку «Бахтуровим», а Новодмирівку Другу «Чапаєвськом». Місцеві краєзнавці ! Чи не маєте бажання ?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ 4
11 января, 2018 о 09:33 IP автора: 194.50.254.168
 

Кстати, довольно интересные карты РККА довоенных и военных лет.. на них села Ивановского района которые еще относительно недавно были.. Хороший сайт ЭТО МЕСТО.РУ. Дает возможность на старые карты наложить вид со спутника..

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак (Скворцов)
11 января, 2018 о 11:38 IP автора: 37.55.187.118
 

Вот сайт http://www.etomesto.ru/map-atlas_1776/

Вы не находили где еще, кроме карты Таврической области из атласа горного училища 1792 года, встречается название «Долина Гайман»? Потому, что на более старых картах все таки «Агайманъ». Я к тому, что возможно это просто ошибка/опечатка одной карты.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Неуважний
11 января, 2018 о 12:26 IP автора: 178.92.225.36
 

Доктор !Вы что ??? За ночь успели паспорт поменять ??7 Почему у Вас двойная фамилия , да еще с москальским оттенком ? А где же Ваши патриотические » Души прекрасные порывы …» ( если уж по Пушкину…! ) И.И. пошутил , попросив меня назвать Вас так , а оно вишь как по — серьезному получилось ,. Никогда ему этой подставы не прощу.. Ну и провокатор..! То Гасаненка приплетет , то какого — то Скворцова…!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
Витек
11 января, 2018 о 17:11 IP автора: 130.180.209.60
 

Как правильно Агайманы или Фрунзе?

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
Roman Voronov
11 января, 2018 о 22:51 IP автора: 37.73.231.77
 

Тут деякі коменти потрапили в спам. Я їх додаю вручну. Проте це займає деякий час.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BIZmark
12 января, 2018 о 16:51 IP автора: 194.50.254.168
 

Селище Агаймани переймоновували на Фрунзе, а потім — навпаки (декомунізація !)

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
22 января, 2018 о 18:00 IP автора: 194.50.254.169
 

Гайман-перекладається,як погонич.І,на мою думку,Агайманам далеко за 200 офіційних років.Адже тут був найбільший базар,І,ЯКЩО ВІРИТИ ПЕРЕКАЗАМ,БАЛКА БУЛА судоходною.Агайман-це стойбище.тут величезний під непаханий.,от скіфи ,сармати і випасали тут худобу.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
22 января, 2018 о 22:21 IP автора: 92.113.216.40
 

«Адже тут був найбільший базар»

Ви не могли б надати більш детальну інформацію та відомості з яких джерел це відомо?
Стосовно ж скіфів: так вони «засвітилися» по всьому району, прикладом чого є кургани, які є навіть в самій Іванівці. Це все добре, так, це історія нашого краю і вона теж варта уваги, але виводити від скіфів історію власне селищ, гадаю, не варто. Так можна добалакатися до того, що в Агайманах був вбитий перший мамонт на території України))

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
17 апреля, 2018 о 11:07 IP автора: 37.73.205.231
 

Я чув вiд бабусi,шо на агайманський базар навiть батько Махно приiзджав.