У Нижніх Сірогозах вандали пошкодили знаки дорожнього руху

дорожнього руху — один з улюблених об’єктів для вандалів та крадіїв.

Неодноразово на сторінках СН з’являлися публікації про ті чи інші випадки пошкодження знаків дорожнього руху.

Цього разу після веселих новорічних  свят нижньосірогозькі не знайшли нічого кращого, ніж пошкодити знаки в центрі селища по вулиці Петровського.

Що з цього вийшло, можна подивитися на нашому фото.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 10

Додати коментар »

 
 
 

дибилы

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 3

 
 

Це не вандали. Це люди, які звикли жити в дебільному середовищі, в якому нічого не зрозуміло і не комфотрно. І привчати їх до всього -їм же в першу чергу потрібного- прийдеться ціле покоління. Одна школа цієї проблеми не вирішить…

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 

Отто , это отголоски четырехлетней давности , той вседозволенности майдана ,которую детишки смотрели по телевизору. Подросли . Результат на лицо .Коль нет положительных героев ,реальных поступков старших , веры в настоящее и будущее, то бунтарство будет проявляться . В этом согласен с вами .

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 10

 
 

Хитрый ты, Гришка москальский, но туповатый. Это в ПаРаше, что пиплу навешают, то он и хавает, потому и чекистам там привольно таких же самых холуев как ты сгибать в бараний рог.
Этот случай, как и подобные — результат попустительства властей, которые еще живут и рулят нами по старинке — всем всё похрену, потому как нету настоящего хозяина этой земли, есть кучка проходимцев и все они из бывших.
На Майдан люди не вдруг вышли, к тому подвела политика Кабаевского протеже, а до того была и Врадиевка, и другие неоднократные случаи насилия и убийства людей ментами — и в застенках и по неосторожности, и все сходило с рук.
Революция своих целей не достигла, опять обман.
И этот случай тому тоже вполне показатель. И сильно сомнительно, что в полиции внесли этот случай в реестр расследований по факту уничтожения имущества или продолжают «не замечать» и они, и местные власти. Тем более не в первый раз знаки бьют, при желании выяснить кто это сделал можно. Правда для этого надо работать, а не назначать вечным крайним бомжа Андрюшу Микулина, обещая ему за подписание признания по двести гривень, а платя, кстати, только пятьдесят.

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 4

 
 

Гриша ! А що, Майдан стояв за бардак та срач в країні ??!! Ну, знаеш, ми очі мали і все бачили. До речі своїми очами, а не через «очки московських каналів». А герої були і будуть завжди. Правда, якщо їх брати на прокат під себе, на певний час, тоді з такими героями дійсно проблемка… От батько Махно, наприклад: для тих, кого він захищав — герой, для тих проти кого воював — бандюга (так його оцінювали німці, австріяки, білогврдійці, більшовики та петлюрівці). Це — хто де і за що стоїть — так і оцінює….

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
Неуважний
 

Стояти , Бісмарк , завжди треба на СВОЄМУ !..на своїй твердій ОСІ.. якщо вона в тебе звісно тверда..? Якщо ж ні , то нащо ставати в чергу за культовими історичними персонажами , типу Махно і спекулювати їхніми героїчними іменами..?

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
Неуважний
 

ДА…! А Майдан , це ж всім відомо , стояв за те , щоб деяких українських мільйонерів зробити МІЛЬЯРДЕРАМИ.! А так — кому б він був цікавий та й хто б його фінансував..

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 3

 
 

Послухай, Неуважний! По твоєму — скрізь і вся правлять гроші: і Майдан був куплений і т.д. Так по твоєму говорячи, може й тобі платять за дописи на сайт ?? Ну не має, по твоїм словам, жодної ЧЕСНОЇ ДУШІ і ЛЮДИНИ…

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 2

 
Неуважний
 

Чесних людей багато, та і Вас я теж відношу до їх числа, бо займаєте певну громадянську позицію. Та і щастя , звісно , не в грошах , а в їх КІЛЬКОСТІ….

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Дякую на слові.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com