Справа про хабар Нижньосірогозького прокурора дійшла до суду

Розгляд справи про отримання неправомірної вигоди колишнім заступником прокурора Каховської місцевої прокуратури, затриманого в 2016 році у смт Нижні , дійшла до стадії судового розгляду.

За інформацією з сайту Генеральної Прокуратури України, 10 січня 2018 року заплановано перше засідання Генічеського районного суду по цій справі.

Колишньому співробітнику прокуратури ставлять у вину вимагання хабара в розмірі 300 тис грн від підприємця та його батька за непритягнення останніх до кримінальної відповідальності.

Провадження квіліфікується за частиною 4 статті 368 КК України.

Згадати момент арешту колишнього заступника Каховської місцевої прокуратури можна в цій публікації.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
 

Судьи у нас за триста тысяч не садят, посочувствуют, лицемеры.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 1

 
 

Яка країна, такі і закони, а вірніше, викривлення законів під потрібних людей. Нам до Європи ще дуже далеко!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
 

Ставлю 100 гривень, що справу спустять…

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Неуважний
 

І стоє собачитись по 100грн…Це , на мій погляд , себе не поважати та і всю українську фінансову систему.. Давай , для початку , хоч по 100 долларів..!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Сайту і 100 грн підмога. А долари — іноземна валюта: та й не маю скільки…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Неуважний
 

Сайт- то таке , а от особисто фінансово підтримати Романа , який став жертвою політичних репресій зі сторони керівників ОТГ- двох Вікторів , то я згоден. Думаю , що буде багато бажаючих допомогти йому в скрутному фінансовому становищі. Хай лише назве рахунок , куди можна буде направляти кошти , або прізвище людини , якій він довіряє і якій можна буде особисто віддати допомогу для нього. Нічого поганого я в цьому не бачу , кожен із нас може опинитися в такій непростій ситуації. Адже ж не в джунглях живемо.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 

Ви вважаєте, що прохання виконувати свої посадові обов’язки і не займатися хоббі в робочий час , це політичні репресії? Роману замість фінансової допомоги треба доброю палицею по м’якому місці отходити, тільки за те, що і досі не скинув рожевих окулярів, за те, що профукав роботу, заробітну плату і повагу колег тільки однією своєю інфантильністю, легковажністю і самовпевненістю.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 7

 
 

Сайт СН популярный раскрученный источник информации о нашем районе. Роману уже пора им своего хобби делать бизнес. Реклама ( в т.ч. политическая ) , платные поздравления , об’ явления и т.д.. Человек остался без работы , а жить за чтото надо. Есть талант — надо пользоваться.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 

Послушайте, Блоги, не судите о том в чем вам не дано понимать. Как будто нормальный человек может выдержать сегодняшнюю госслужбу. Многие не выдерживают нахождения в среде крайне нездоровой обстановки. Не он первый бросает — многие, и в связи с этим жизнь не кончается, скорее наоборот.
Только не говорите, что в одном отдельно взятом поссовете — исключение, такие же интриги, сплетни, наушничание, злорадство.
Это вас жалко должно было бы быть, да не жаль почему-то.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Не в Іванівці. Так, попит на рекламу є, але дохід такий мізерний, що справа того не варта. На жаль, сайти ніколи не були дохідними. Та й взагалі рідка справа знайти економічно самодостатнє ЗМІ.
Колись читав, що навіть центральні телеканали, які беруть шалені гроші за рекламу, в дупель збиткові і живуть виключно на дотаціях своїх власників у яких є свої політичні цілі.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Аноним
До речі, я після армії зарікався на держслужбу ні ногою. Цю школу я пройшов і більше не збирався повертатися. Але тоді робота у Дебелого показалася цікавою. Дуже вже мені хотілося взяти участь у процесі створення ОТГ.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
 

блоги, хто ти така шоб комусь десь ходить???? чи не колишнє начальство?? то тоді ти вже відходила. ходи тим, хто залишився. може швидше порозбігаються.
цариця б..ть небесна.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 5

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com