Іванівський район пройшов флюорографічне обстеження

Херсонська область посідає одне з провідних місць в Україні за кількостю випадків захворювання на туберкульоз легенів. За інформацією загальнонаціональних ЗМІ, у Херсонській області фіксується 99,1 випадків на 100 тис . Для порівняння, в Одеській — 130,6, Херсонській — 99,1,  Київській — 85,7. Найнижчі – у Харківській (52,5) та Чернівецькій (39,8) областях, у Києві — 52,6 

Саме з цією метою на території Іванівського району щорічно проводиться масове безкоштовне обстеження сільського населення на туберкульоз пересувною рентгенлабораторією Генічеської райлікарні.

Як повідомив нашому виданню рентген-лаборант установи Олексій Шаєнко, цієї осені всі сільські жителі району, які бажали пройти обстеження, мали таку можливість. Пересувний рентгенкабінет працював 15 робочих днів у всіх сільських радах району.

Усього обстеження пройшли 1600 чоловік. У середньому кожного дня лікарі обстежували більше 100 чоловік, при нормативному навантаженні 60.

Як видно із наведеної інформації, іванівці поставилися більш ніж відповідально до свого здоров’я.

Наступне безкоштовне обстеження відбудеться через рік, восени 2018 року.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

Люди может у кого-то проснулась совесть?Верните собаку хозяивам за вознаграждение,или сообщите хоть какую-то информацыю желательно по телефону.Конфендицыальность гарантируют.Поиски не остановлю,если нужно будем просить помощи у полицыи

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com