В Іванівський район можливо приїде Гордєєв

У суботу 1 жовтня, в Іванівському районі заплановано проведення однодневных зборів військовозобов’язаних громадян Іванівського та Нижньосірогозьких районів.

В рамках зборів відбудуться навчання із бойової  з вогнепальної зброї.

На захід заплановано залучити близько 180 жителів Іванівського району.

Як повідомив нашому виданню Перший заступник голови Іванівської РДА — Сергій Довбня, за наявною у нього інформацією завтра, 28 вересня, можливо, приїде головний військовий комісар Херсонської області, разом із головою ХОДА Андрієм Гордєєвим проінспектувати стан робіт по підготовці до стрільб.

Сергій Леонідович підкреслив, що ситуація постійно змінюється і гарантувати, що голова дійсно приїде він не може.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 3

Додати коментар »

 
 
 

Сергій Леонідович підкреслив, що ситуація постійно змінюється і гарантувати, що голова ОДА дійсно приїде він не може. Тай Голова не горить бажанням сюди їхати

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Гордеев не приедет и это факт. Зачем ему бедная Ивановка где даже головы рда нет. Ничего по-сути нет. Кучка держслужбовцев, которые собачаться между собой и срут друг друга и сто пудов каждый втихаря ждет, что губернатор приедет и кого-то т-а-ак накажет…. Что полезного и нужного может вынести для себя молодой руководитель его уровня? Сейчас приехать в рда почти позор….одного голову уволили, другого уволили, драки время от времени происходят. Даже громады у нас и то не обьединяются. Те, кто по-умнее, хоть обьединились уже, какую-то копейку пртвлекают, ну, хоть как-то движуться в отличие от Ивановки…. На хрена сюда ехать. Завтра тут будет Нижнесерогозская обьединенная громада, или колония…..

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
николаевна
 

Наприклад мені і так добре живеться,нащо мені ваші обьєднання,які гроші ви маєте на увазі, 15-20 млн,так хіба для такої громади це гроші,НІ,це копійки,кожному в дитинстві робили разову інєкцію,так це теж саме,сьогодні дали,завтра вони закінчились і викручуйтесь як хочете.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com