ПРОДАМ С/Г Техніку та обладнання. Деталі ТУТ

050-497-10-63

ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

ПРОДАМ Chevrolet AVEO 2008 р.в. Деталі ТУТ та ТУТ

067-99-66-999

Продам Насіння СОНЯШНИКУ (Прометей) 15 грн/кг. ПШЕНИЦЯ (Сталкер) 5 грн/кг

050-957-07-81

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

СТОВ "Терра 2017" реалізує сінаж, сілос по ціні 500 грн.за 1 тону. Дні реалізації вівторок-середа-четверг. Адреса: Іванівський рн. с.Українське , конт.телефон

050-315-61-42

ЗНІМУ квартиру або будинок

097-470-67-38

Продам теличку (7 Днів)

097-633-74-88

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Зверніть увагу! На сайті працює форум.flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0015

Нові кадрові призначення

В Іванівській селищній раді відбулося поповнення в рядах фахівців.

Новими землевпорядниками селищної ради стали Ливин Олександр Вікторови, якого переведено із аналогічної посади в селі Трохимівка Іванівської селищної ради та Мельник Дмитро Тарасович, якого також переведено з аналогічної посади із села Воскресенка.

Окрім того, до складу земельного віллу із декретної відпустки, повертається Надія Пашко. Закриватиме комплектацію відділу начальник, конкурс на заміщення вакансії якого відбудеться на цьому тижні.

Відповідно до реєстру декларацій у селищній раді мають намір працювати Петрова Лариса Вікторівна — спеціалістом загального відділу (місце проживання село Благодатне). Пілецька Марина Юріївна — спеціаліст бухгалтерського обліку та звітності (смт Іванівка) та Пілецький Сергій Геннадійович — головний спеціаліст фінансового відділу .

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 17

Додати коментар »

 
 
Член виконкому
02 января, 2018 о 13:07 IP автора: 130.180.211.218
 

Дайте нам відповідь на одне питання:
— З яких коштів будуть ваші землевпорядники їздити на роботу, не дарма в коментах писали що по 80 літрві бензину будуть видавати на проїзд кожному до робочого місця з нашого бюджету.А не шекарно буде держати спеців.
— Освіта є у ваших землевпорядників і т.д.???

Оцінити коментар Thumb up 33 Палец вниз 6

 
АНАРХИЯ МАТЬ ПОРЯДКА
02 января, 2018 о 15:38 IP автора: 46.133.186.248
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 20

 
Святий Миколай
02 января, 2018 о 17:57 IP автора: 194.50.254.171
 

Та кому потрібна та освіта або досвід роботи, головне щоб носки не сували де не потрібно. А якщо всунуть то в центр зайнятості.А ці хлопчаки ті що треба.Нашого Тарасовича батько всунув а другого Чукаєва.

Оцінити коментар Thumb up 24 Палец вниз 9

 
XxX
02 января, 2018 о 19:36 IP автора: 188.166.68.182
 

От них побольше будет толку чем от предыдущего землеупорядныка.

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 12

 
Святий Миколай
02 января, 2018 о 20:44 IP автора: 194.50.254.171
 

Ви впевнені? Роман один працював, а ви чотирьох підтянули а відсоток віддачі з них буде менший ніж в одного.Роман і землевпорядником успівав працювати і статті писати і головне с Маз** шой боротись.Доречі,теж саме можна сказати про юриста данної ОТГ яка програла всі суди як з Маз** шой і знесення кіоску пані з Балашово ( бабусі Х** аскіна).Її теж повинні були дати червону картку,і показати де знаходиться центр зайнятості.Краще нашу Олену поставте начальноком юр.відділу.

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 12

 
Блоги
02 января, 2018 о 21:17 IP автора: 46.133.42.204
 

Все буде добре. Дебелий сам розбереться кому червону карточку вручити. Роман сам вирішив бути тільки місцевим журналістом. Ось наприклад, зараз шатається по Іванівці та в блогах, в пошуках жирних новин. Особлива його увага прикута до селищної ради звісно. Це ще раз підтверджує правильність його звільнення, а також те, що він не мав і не має поваги до своїх колишніх колег по роботі в поссовєті.

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 12

 
XxX
02 января, 2018 о 21:22 IP автора: 188.166.72.33
 

Какой еще видсоток отдачи, объем работы был намного меньше чем после объединения громады, а то что статьи писать, так может у этих парней тоже есть хобби на которые они хотят тратить свое рабочее время, но они этого делать не будут.
Поставьте Олену, народ просит, будет кого через пару лет работы обосрать и послать в центр занятости:)))

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
666
03 января, 2018 о 00:23 IP автора: 107.167.108.26
 

та ви шо!! то може в селищної поваги ні до кого? царьки місцеві… дебелому не подзвони бо він не швейцар, а та біга по іванівці людей зганяє, начальницю з себе корчить. в тебе роботи нема? в тих людей своє начальство є! ними і керуй.
якість роботи не залежить від кількості просидденого часу на робочому місці.

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 6

 
Ностродамус обычный
03 января, 2018 о 00:49 IP автора: 46.133.53.178
 

666, ты коров не забыла подоить? Та шо то до бо, а та по тих з себе в тебе.
Вся суть сокращенно:))

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 9

 
Аноним
03 января, 2018 о 09:10 IP автора: 130.180.209.76
 

А що ж це за юрист що всі суди програв, напевне гарно закони знає

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 2

 
BIZmark
03 января, 2018 о 09:23 IP автора: 194.50.254.168
 

Панове ! А про що повинні писати журналісти як не про владу ? Чи Ви хочете у 21 ст. бути сліпими і глухими ? Для того й існує 4 влада, що 3 перших не дрімали, не крали і не непотили. Журналісти не свої амбіції задовільняють, а про Вас думають… І не потрібно захищати місцеву владу: головний її захист — це її справи на користь громаді. А якщо вона цього не робить — таку владу не тільки постити треба, а гнати с…ною мітлою.

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 0

 
...
03 января, 2018 о 11:05 IP автора: 46.133.93.92
 

BIZmark, ну то бери мітлу та гони, хто тобі не дає?

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 4

 
Аноним
03 января, 2018 о 14:26 IP автора: 37.53.187.253
 

один від щастя так розцвів, а другого взагалі розперло. Сидять і думають — пів району вкрасти тепер можна

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 4

 
BIZmark
03 января, 2018 о 14:58 IP автора: 194.50.254.168
 

Дайте можливість владі попрацювати хоча б пів року. А потім — потім будемо думати: чи владу міняти, чи ОТГ руйнувати… А нафото — люди, яким довірили важливу справу. ҐЯ не думаю, що ворни посміхаются з нас, як з дурнів. Просто, хлопці, задоволені тим, що їм, МОЛОДИМ, довірили важливу справу. Час покаже, хто правий. Якщо не довіряти молодим, чого нам чекати ?

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 5

 
Аноним
03 января, 2018 о 15:25 IP автора: 130.180.209.76
 

Він сидить у усміхається з пані навпроти,яка нелегально паї всім Василівським роздала і Віті навіть не сказала.А цім хлопчинам аби зарплатню платили і їх і їх покровителів не трогали,які влаштували на ці посади

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 1

 
Аноним
04 января, 2018 о 09:36 IP автора: 37.53.187.253
 

Бізмарк — ти реально хтось їз влади або наївна дівчинка, яке отг, які молоді? землю в селах допомагали розкрадати тепер до іванівки долізли!!

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
BIZmark
04 января, 2018 о 14:56 IP автора: 194.50.254.168
 

Анониме ! Я — не наївне дівча. Я — останній оптиміст, який вірить в круговоріт ДОБРА на землі….