ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівці зустріли Новий рік із феєрверком

У смт Іванівка, на центральній площі селища, сотні жителів Іванівського району зібралися, щоб провести 2017 рік та зустріти новий, 2018 рік.

Починаючи з 23.00 години, площа почала наповнюватися людьми, які охоче фотографувалися із Дідом Морозом, спілкувалися між собою.

Ближче до опівночі всі присутні могли пригоститися безкоштовним шампанським від Іванівської селищної ради.

Рівно опівночі над площею пролунали святкові феєрверки.

Подивитися, як це було, можна на наших фото та у відеорепортажах.

Згадати, як відзначався новий -2017 рік, можна за цим посиланням.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 18

Додати коментар »

 
 
Блоги
01 января, 2018 о 22:08 IP автора: 46.133.42.204
 

Вся культура тепер в руках Дебелого. Після того, як вигнали даже Рому-Степ Ньюза очікувати можна чого завгодно… Одне ясно, буде їм усім непереливки. Або працюватимуть , як Папи Карло, або підуть шукати кращої долі. Ставлю , що Гетала, Рєзнік, Скакуна попросять першими.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 5

 
Віталій
02 января, 2018 о 08:30 IP автора: 37.53.185.251
 

Ну що вам в роботі культури на Новий Рік не сподобалось ?Працьювали до четвертоі ранку =до останнього відвідувача!А на рахунок того ,що нас попросять першими, то згоден= ми завжди були попереду!

Оцінити коментар Thumb up 23 Палец вниз 0

 
Аноним
02 января, 2018 о 12:43 IP автора: 77.111.244.12
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 13

 
Аноним
02 января, 2018 о 18:59 IP автора: 77.111.244.27
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 13

 
Воронова Олена
03 января, 2018 о 00:36 IP автора: 107.167.102.132
 

Анонім, як бачили Романа, то були на концерті? то могли б і статтю написати) так багато хто робить.
а на рахунок Шотівки, то ви як завжди молодці!!! Ви просто круті! ми реально відпочіли та зарядилися новорічним настроєм! Дякую!!! Як завжди креативно, весело, по-домашньому атмосферно. Супер!!!

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
Ностродамус обычный
03 января, 2018 о 00:52 IP автора: 46.133.53.178
 

Рома ахотник за ссаттямы, Инокентий Бест:)))

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 10

 
BIZmark
03 января, 2018 о 10:56 IP автора: 194.50.254.168
 

А мені сподобалися фотки і організація свята. Вперше, як на мене, люди зустічали Новий Рік серед людей, а не кожен в своєму бункері на своїм олів»єм.. Молодці райбудкультівці! Так тримайте і на далі. Тим паче, що і Вам було приємно бачити як сприймалася Ваша робота на свято. По очам людей зрозуміло: радісно і весело….

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
Аноним
03 января, 2018 о 12:55 IP автора: 77.111.244.37
 

Я вообще то с Ивановки.Просто почти каждый новый год езжу в Шотовку на праздник,потомучто там интересно и есть что посмотреть.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 9

 
Віталій
03 января, 2018 о 15:10 IP автора: 46.201.42.72
 

Аноним! Ви кажете:…»…есть что посмотреть…» Так вроді той » шотівськиц» сайт мєнти вже давно прикрили?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 2

 
Аноним
03 января, 2018 о 18:20 IP автора: 77.111.244.22
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 11

 
Roman Voronov
03 января, 2018 о 18:44 IP автора: 78.111.186.145
 

Я взагалі не планував нічого писати за новий рік. Я не писав ні за роботу Іванівського РБК, ні за Шотівського, ні за будь-якого іншого. В Шотівку просто приїхали подивитися концерт і все.

Феєрверк, це діло таке. Подія районного масштабу тут було потрібно.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Святий Миколай
03 января, 2018 о 18:45 IP автора: 194.50.254.171
 

Якщо ви такі розумні,так чому не написали текст Роману і не додали фотографії, і вашій сільській тусовці заздрив весь район,особливо отг. На салют і шампусік фермерів розкрутіть,то тільки язиком ля ля.Та кому ви потрібні без копійки в своєму Шотівському бюджеті.Воскресенцям дякую за вдалий Новий рік

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
03 января, 2018 о 18:52 IP автора: 78.111.186.145
 

Тут не в тому діло. Писати текст не треба, інакше вся стрічка СН перетвориться на звіт з Нового року із різних будинків культури району.
Мені і самому не лінь написати. Справа в тому, що ми в Шотівку приїжджли не працювати, а просто подивитися концерт. Я від початку навіть і не думав нічого писати про новорічні концерти.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
03 января, 2018 о 19:04 IP автора: 77.111.244.5
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 13

 
Святий Миколай
03 января, 2018 о 19:33 IP автора: 194.50.254.171
 

Зроби свій сайт і друкуй цілодобово, тебе напевне жаба давить що тебе не зфотаграфували.Ми в Воскресенці гарно потанцювали і за свій кошт феєри позапускали і ні на кого не держим жабу,як деякі

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
Дедал
03 января, 2018 о 19:36 IP автора: 178.93.33.159
 

Как же надоели эти ноющие нытики, все знают, но все вокруг делают неправильно.
Так сделай сам хоть что нибудь!
Как говорил один персонаж — собачьей будки не построили, а обтявкать впереди всех.

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 1

 
Аноним
03 января, 2018 о 20:17 IP автора: 77.111.244.61
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 11

 
Віталій
04 января, 2018 о 08:51 IP автора: 37.53.187.118
 

Аноним! А\\\\ Б\\\\\\\ никогда директором РДК не была! По ее словам, она приехала зараблтать денег для покупки квартиры в Киеве. Поэтому в течении дня она пыталась оаботать и в ДК, и в детсадиках, и в гимназии,и в двух остальных школах…Вы поймите, что после первого Майдана пошло серьезное финансирование имероприятия было за что организовывать!Но все это потихоничку нивелировалось и дошло до того, что родителям приходилось тратить свои деньги.Ну а КВН продержался сезон и все.Опять же=деньги, ну и личное время.Может сейчас удастца организовать «Лигу смеха» между «субъектами ОТГ»Тут Дебелый может и в приказном порядке…..