ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

З Новим роком!

Редакція СН щиро вітає з Новим роком всіх читачів!

Схожі матеріали

 

Коментарі: 67

Додати коментар »

 
 
 

Рома и Вас с Новым годом. Пусть он для Вас будет успешнее предыдущего. Дерзайте!

0

Оцінити коментар Thumb up 16 Палец вниз 0

 
 

З Новим роком!!!Ми вдячні що ви в нас є!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 1

 
Святий Миколай
 

Дякуємо Романе за твою працю,так держати.Вітаємо тебе і твою сім’ю з Новим роком.Бажаємо здоровья і щоб збувались всі твої бажання.І головне щоб в 2018 році тобі зустрічались люди з великої букви а не » команда», як в цьому році.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 0

 
 

Рома с наступающим новым годом тебя и твою семью! Здоровья, терпения, удачи!

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
 

Всіх читачів та журналіста Степ Ньюсу Романа вітаю з Новим Роком в добрий час
Дід Мороз іде до нас,
А до тебе хай завітає
З тим що серце забажає,
Хай принесе тобі у хату,
Щастя й радості багато
Хай здоров’я повний міх
Покладе на твій поріг!

0

Оцінити коментар Thumb up 12 Палец вниз 0

 
 

Шановний Романе ! І взагалі — вся моя рідна іванівська громадо ! З Новим 2018 Роком Вас і Нас всіх! Здоров»я, добробуту, шастя, вдачі Вам в Новому Році. Толерантності, розуміння та взаємоповаги. Хай Пес вас оберігає, а всякі собаки не кусають !!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
 

Дякую всім за привітання! І вам всіх благ і тільки добрих новин! 🙂

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
 

З Новим Роком!Салют отстой в центрі,в Щерб..ня в сто раз лучше був

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 4

 
 

З Новим роком !!!

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
Володимир Польченко
 

Всіх читачів СН з Новим роком вітаю, щастя, радості бажаю. Миру, спокою всім вам, терпимості та толерантності до оточуючих, поваги до їх думок та позицій, щасливої всім родини та вільної України

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
Володимир Польченко
 

ПЕРШОГО СІЧНЯ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ВІДМІЧАЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ — ГЕРОЯ УКРАЇНИ. МИнуло вже 58 років, як не стало С. Бандери, а ще до цьго часу тільки про згадування його імені змушує тремтіти від страху кремлівських фашистів та відчувати неприємна слабкість в ногах, холод в середині тіла та напад безпідставної ненависти та ворожості багатьох росіян. А надто, протягом напіввікового часу кремлівська брехлива пропаганда приховувала та спотворювала всю ПРАВДУ про С. Бандеру, якому Кремль не зміг пробачити його боротьбу за свободу та незалежність України від Московії. А боротьба С. Бандери була насичена багатьми історичними подіями, подолання життєвих перепон та випробування на стійкість вибранного життєвого шляху. На той час — в 1941 році С. Бандера зі своїми соратниками оголосили про створення Української народної республіки самостійну від Московії. В той же час, німецькі окупанти вбачаючи для себе небезпеку, не погодилися на таке рішення та запроторили С. Бандеру до концтабору. Під час позбавлення його волі разом зі своїми двома братами гітлерівці пропонували С. Бандері співробітничати з ними та боротися проти комуністів. На свою зраду С. Бандера не погодився, і тільки стрімкий наступ американських військ в 1944 рокі врятував йому життя та сприяв його звільненню. Після війни С. Бандера мешкав в Німеччині, а його національна ідея про самостійність та незалежність України жила та пульсувала в його соратниках, які зі зброєю в руках боролися проти радянської влади. Члени ОУН-УПА в більшості діяли на території Західної України та усвідомлювали, що в них не буде успіху в своїй перемозі над потужною і тоталітарною радянською машиною. Вони, жертвуючи свої життя показували всьому цивілізованному світу — брехливу, антинародну, тоталітарну суть комуністичної ідеології. Степан Бандера — був і є символом боротьби українського народу за свою свободу та незалежність, яку здобули українці в 1991 році. А багатовікова боротьба українських патріотів: запорожських козаків; сечових стрілків; героїв на ст. Крути; українських дисидентів-шестидесятників передали свій вогонь боротьби та свої гени сучасним патріотам на Майдані в КИєві, українським воякам в АТО на Донбасі, в яких вплелися свіжі сходи патріотизма. мужності та стійкості. Українських народ вистояв, щоб перемогти! Слава Україні!

0

Оцінити коментар Thumb up 40 Палец вниз 16

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 42

 
 

Степане. Не подобається тобі попереднє привітання, то й піди побийся головою об стіну. Навіщо нам всім читати твої гівнокоменти. В кожного свої погляди і ніхто їх тобі не нав’язує.

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 1

 
 

Цікаво, поки я писав свій коментар Степана вже й замінусували. (Перший мінус був мій). Значить не все так погано в нашому районі. Все таки більшість людей з мозком а не ватою в голові

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 2

 
 

Каждый раз, когда Великобритания ввязывалась в мировую войну, Ганди останавливал сепаратистское движение в Индии. «Пущай империя победит, тогда отделимся..»..Поэтому Ганди для всей цивилизации это Ганди……. А Бандера …….. ??? Это просто тест на адекватность……. Даже если бы Атенборо был бы еще жив, то «Банлера» мы бы от него не дождались.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 2

 
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 19

 
Доктор Шпак
 

Оце так Польченко! Оце так молодець! Це був «вброс» Level 88 ))) Так, mangust ?
Не знаю, який там Польченко був «мєнт», чи хто він є по життю, але одне те, що він висловлює свою точку зору під власним ім’ям, не ховаючись за псевдонімом, не може не викликати повагу. Хочеться подякувати цьому чоловікові за його життєву позицію – так тримати, Володимире!

Декілька уточнень до Вашого допису: 30 червня 1941 року було проголошено Акт відновлення(!) Української держави. Не створення народної республіки, а саме відновлення державності, щоб показати цим спадкоємність до бурхливих подій 1917-21 років. Також, не знаю як там посприяв звільненню наступ союзників, а от завдяки клопотанням гетьмана Павла Скоропадського німці звільнили з тюрем усіх вцілілих на той час українських націоналістів, у тому числі і Степана Бандеру.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
 

Тест на адекватность? То есть, те, кто не разделяет Вашу точку зрения, априори для Вас неадекваты?
Ганди не останавливал сепаратистское движение, а последовательно следовал тактике ненасильственной борьбы за независимость. Сравнивать его с Бандерой… не знаю… да его вообще ни с кем нельзя сравнивать! Ни один революционер, борясь за независимость свой страны, не использовал приёмы Ганди. Ни до, ни после него.
ИМХО, Ганди получил популярность не только благодаря своей философии, а и потому, что Индия таки обрела независимость. Случись иначе, о нем бы вспомнили? Вы знаете предводителей восстания сипаев 1857 года? А фильмы о них снимают, кроме как в Индии?
Думаю, что и на Бандеру найдется свой Аттенборо. Примьера «Киборгов» — яркий пример того, что уже научились снимать и у нас.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 0

 
І. Попурій
 

Шановні !!! Та залиште Ви поки політику в стороні . Степ Ньюс поздоровив нас з Новим роком, а не з Днем народження Степана Бандери. Давайте відокремлювати котлети від мух. Віддаючи данину поваги до неординарної особистості очільника одного їз крила ОУН, якого старі провідники ОУН вважали сепаратистом і бунтівником у своїх лавах,.( вже не буду читати Вам лекцію, скільки ж він знищив на території України в 1941 — 1943 роках істинних націоналістів, сподвижників справжнього і легітимного вождя ОУН Андрія Мельника. Якщо захоче і не покривить душою , то Доктор Шпак Вам про це розповість) Та і ідеалізувати людину , яка в процесі боротьби за незалежність України в 1941 — 1944 роках ЖОДНОГО ДНЯ НЕ БУЛА НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ, а замість цього наминала котлети і пила шнапс з офіцерами СС в комфортних апартаментах Заксенхаузена, то це вже занадто. Я розумію генерала Тараса Чупринку ( Романа Шухевича ). Це дійсно герой і приклад для наслідування, і по Мюнхенам від Гебістів він не ховався , а боровся за Україну до останньої хвилини свого життя.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 3

 
 

Главный предводитель сипаев на все времена , это конечно же принц Даккар. В народе именуемый капитаном Немо. А ежли бы СССР не пащез бы б….. от внутренних противоречий, то б про наципроститутку Бандеру щас трындели б только шибко продвинутые ботаны……

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 4

 
Доктор Шпак
 

А що ми? Це не ми… Польченку дякуйте)))
Я хотів зробити це окремою публікацією, та довго спав після Новорічної ночі)

З Новим Роком усіх читачів «Степ Ньюз» !!!

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 1

 
Доктор Шпак
 

Ну да, а если бы Жюль Верн не написал «20 тыс. лье под водой», то мир никогда бы не узнал принца Даккара.
В том то и дело, что СССР больше нет — мы изучаем правдивую историю своей страны, а дети читают истории о капитане Немо.
А Вы знали, что принц Даккар был не только предводителем сипаев, а и помог участникам Гражданской войны в США Сайрусу Смиту сотоварищи покинуть необитаемый остров?)))

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
І. Попурій
 

Спати — це дуже корисно для здоров;я. Але ж , Доктор, надіюсь , що похмелитися ( це прекрасна українська традиція ) Ви все ж таки не забули..?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Доктор Шпак,
«Оце так Польченко! Оце так молодець! Це був «вброс» Level 88 ))) Так, mangust ?»
Саме так:):)
…..Який збіг, «Ганді» — той фільм, що був обраний мною для новорічної ночі.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Историю своей страны мы изучаем такую, которая выгодна гельминтоподобным у кормила государства. Про капитана Немо давно уже книжек ни кто не читает. Как , впрочем , и других. Самая читающая в мире страна осталась в прошлом. Историю все учат в основном по телевизору.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
 

Ну це загнули про «саму читаючу країну». Звідки ви це взяли ? З радянської пропаганди ? А що було що читати ? Чи не ви збирали по 12 кг макулатури, щоб здати її і мати право купити в книгарні потрібну і цікаву книгу, серед купи дешевого комуночитва ? Я це добре пам»ятаю. Я тільки на Конан Дойля зібрав 75 кг… Ось вам і читаюча країна,бо купити потрібної літератури не могли і читали по бібліотекам, зачитуючи, наприклад, Пікуля до дирок і потертих сторінок.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
АНАРХИЯ МАТЬ ПОРЯДКА
 

Помічено як спам рейтинг коментаря. Натисніть сюди для перегляду.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 12

 
І. Попурій
 

А мой любимый писатель Эдгар, которому все ПО……боку. Ото ти у Пікуля і начитався про Отто фон. Є такий відомий радянський історик ,академік Євген Вікторович Тарле . В 1957 році видавництво Академії Наук СРСР надрукувало повне зібрання його творів в 12 томах . Один із томів займає його книга » Бісмарк «. Кращого за «залізного канцлера » я не читав. Отож рекомендую.!

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

Як цікаво. Я чомусь вважав «Бісмарка» (коментатора) людиною патріотичних, державницьких поглядів, судячи з його коментарів. А він виявляється ватна шкура, яка шифрується під різними ніками (Бісмарк, Анархія). Тільки напевно з перепою після святкування забув, що ми бачимо IP автора і так спалився.

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 0

 
Ностродамус обычный
 

Чего удивительного? Бисмарк (исходная версия) так фапал на русских что аж брызги летели. За это Гитлар его и не жаловал.

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
 

BIZmark,
А підписка? Увесь Майн Рід, Вальтер Скотт та Густав Емар у домашній бібліотеці — круто ж….

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

mangust»е! Про підписку я знав, пробував зробити, але її жодного разу не вдавалося досгяти. В мене таке враження, що її робили лише наближені люди. Чи до влади, чи до продавців книгарні. А може я й помиляюся і при Совєтах все було ОК…
А що до поглядів — не даремно й імейк взяв, бо вважаю » дідуся Отто» настоящим патріотом своєї країни та свого народу. Не про наших сучасних очільників (і центральної, і місцевої влади) особа… А Тарле як історик для мене, за виключенням, книги про Кримську війну, ніякий: він добре писав про чужі події, але однобоко висвітлював рідні. Точніше, висвітлював у потрібному партії руслі…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Кастрюлеголовый Бандерлог
 

Это Новогоднее вскрытие консерв — ошибка резидента. Вот вам и Бисмарк — православная антисоветская вата! Да, таких я еще не всречал…

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 2

 
Кастрюлеголовый Бандерлог
 

Подозреваю Ив. Ив. такой же, только лучше маскируется

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 2

 
І. Попурій
 

Ну это уже бред , подозревать Ив. Ив. в антисоветизме..А где был бы Тарле, если бы освещал события в России в антипартийном русле ? Отто фон Бисмарк мне тоже нравится как политик , за исключением его нехорошей страсти к алкоголю.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Шановний мною Ів.Ів.! Ну який українець не любить оковитої ? Та ще й під сальце з рожевою прослойкою ? Та в компанії кращих друзів, хай навіть і не однодумців, але людей із власним стрижнем, навколо якого він і танцює ? Га, Ів.ІВ. ? Тож не будемо суворо судити поважного дідуся Отто: при його становищі я б, очевидно, спився до білої гарячки. А він при цьому, зробив зі своєї країни цукерку, на яку в нас ще й досі слинки капають…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А взагалі,пане Романе ! Зроби для нас рублику і назви її ПСЮРНЯ: ми тату будемо не по темі посту роздумувати, а собачиться один проти одного: Аноніми будуть аноніровать. Васабісти васабірувати. Д»якувати, щас не 37-й рік….

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

І ще пане Романе. Пбільше ставте опитувань і по важливим для громади проблемам. Я думаю у Вас є джерела у владі чи при ній, які можуть надати важливу інформацію. От і опитати потрібно громаду, що вона з цього приводу думає. Зрозуміло, не всі мають таку можливість; нізі зайди почнути нити і гавкати, але тенденція буде зрозумілою. А як би ще й влада перед важливим рішенням до Вас зверталася з приводу визначення громадської думки — взагалі був би клас. Правда в громаді можуть бути різні дописувачі: хто про своє буде гнути, хто жагою помсти буде обуяний, хто буде гнути в бік «чим гірше, тим краще». Одним словом — хто буде кликати на Божі справи, а хто — на диявольські поступки. Але вірю, не черстві душею, висловлять дільні пропозиції і — головне — на містах зможуть переконати та долучити до цих справ ще з десяток людей. Бо кожен автор блогу — за собою в житті веде ще групу людей. Ось такі думки в переддень Світлого Різдва з яким Вас і вітаю.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
І. Попурій
 

ТА згоден , що зробив цукерку,але ж ненадовго.В листопаді 1918 року справа всього його життя- Німецька імперія, завдяки старанням соціал — демократів та інших лівих рухнула..Як то кажуть , недовго музика тривала.! Але ж ? самі і винні…нічого було Леніна із сотоваріщами провозить в опломбованому вагоні і під охороною через свою територію.. Та і Парвуса можна було вчасно грохнуть.. А так вийшло , що розумні і педантичні німці самі себе перехитрували..Короче, своїм салом з рожевою прослойкою , яке тевтони полюбляють не гірше українців , та помазали по своїй шкурі.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
 

BIZmark, а Ви впевненні , що «…щас не 37=й» ? Ви зверніть увагу які люди розраховуються: Ведмецький , Воронов, Люба Кокалова та інші!Ось «пристрелять » умовного «Кірова» і понєслась…..Як Ви вважаєте?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
І. Попурій
 

Віталій ! С Кіровим вони вже запізнилися , бо 1 грудня пройшло… Але залишилися «кіровці » , які виросли на вулиці Кірова..Вони пам;ятають Сергія Мироновича і «продовжувача » його справ, чарівну депутатку селищної ради від цієї славної вулиці. Встановимо жорсткий , як в 1937 році , ГРОМАДСЬКИЙ контроль за її , надіємось , не менш славними ділами на благо чарівної Іванівки. Да..??? ..і хто така Люба Кокалова ???…може Петрова ???

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
 

Я іі знаю як Кокалову.На рахунок «кіровців», так мабуть не даром в народі цю вулицю дещо інакше називали.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Шановний Ів.Ів.! Давайте залищимо Парвуса і Леніна і прочіїх історії та істоирикам. А слабо Вам написати історію Іванівки, десь так з 1995 року ? Ви знаєте те, в що ми, не посвідчені, і не знаємо. Мені подобається Ва стиль викладу: Ваші описи про футбол я зачитав до дирок. Пропоную Вам написати про Іанівку, а я — про своє. А коли буде готово — відкриємося і поговоримо. Почитаємо. І чарчину за Бісамрка вип»ємо, він -цього вартий. Покритикуємо оне одного, щось підпривамо (але не в угоду владі). І для нащадків свої описи залишимо. Хай і не ідеальні (згадаємо Прокоія Кессарійського), але все ж залишимо хліб доля майбутніх «Бісмарків» та «Ів.Ів.». А якщо виховаємо іванівського Бісмарка — нам потрібно буде ставити монументи по всій громаді. Тільки в памяткниках ми повинні стояти разом і потискаючи одини одному руки, а не собачитися з різних постів, які не варті вашої підмітки зі стариш капців…. Га ?

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Шановний WWW ! На Новий Рік — і чарчини не випив. Тому похмеляться — потреби не має. А що пишуть під моїм імейлом — я не несу відповідальності… А приємо, що мої коменти все читають. Хоча це — смертельний гріх ГОРДИНІ….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Віталіє ! Більш детальніше: я не рзрозумів Ваших натяків. І взагалі, я — далеко від Нинішньої влади в громаді. Хоч основні її фігури знаю не погано. ле хто його знає, як піде ферзя ?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

І взагалі: це пост про НОВИЙ РІК!А ми завели читачив в дебрі наших особистих стихій…. Це не красить нас. Я так думаю….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
І. Попурій
 

Канцлере! Та з задоволення би написав за Іванівку після 1995 року..Але є маленьке «но » ! Писати то особливо нічого по одній простій причині- РЕГРЕСА БІЛЬШЕ ЧИМ ПРОГРЕСА, отож і приходиться писати за народну любов — ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ ФУТБОЛ ! Та і з вихованням іванівського Бісмарка ми з Вами трішки запізнилися, і не замітили , як він появився , наш СПАСИТЕЛЬ і новоявлений іванівський месія, ОБ;ЄДНУВАЧ ЗЕМЕЛЬ ІВАНІВСЬКИХ ( а точніше 8 сільських рад ),наш чарівний Віктор Олексійович! Одне мене трішки хвилює, дуже вже широко він крокує по нашій священній іванівській землі, боюся , що штани можуть розійтися.. Оце таке воно ГА.?

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 1

 
 

Раджу прочитати http://www.t.ks.ua/ushyol-iz-zhizni-vosmoy-rukovoditel-hersonshchiny

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Ів . ІВ. ! Шановний! Іситорію пишуть знаючі люди, а користуються нею ті — хто шукає в ній вигоди. Наша справа анотувати те,що було. А як цим фактом скористаються — не наш гріх. А історія 90-х (бандитських) цікава… Як не згадати Бісмарка: «великі ведуть себе як бандити, а дрібні — як повії, що лягають під різних, але великих». Ви згодні ???

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

А Дебелому давайте дамо можливість попрацювати хоч би рік-півроку. А потім будемо …. мочиит чи хвалити. В коментах звісно. Бо вбивство — один із семи смертних гріхів.
Ів, ІВ. ! Подумаємо про наші душі. Що їм буде що сказати перед Всевишнім ? Що були фарисеями і гордилися своїми знанями ? Так для Спасителя Світу головне — віра, що рушить гори, а не Зання, що поясняють походження цих гір. А якщо не має Віри — в чому суть людини та її нікчемного життя ????? В грошах, що в неї в матраці? Не смішіть Ів. ІВ., дорогий !: Матрац — не суть Людини, а тим більш її гроші (хоч багато таких, що так роблять). Гроші можна не тільки заробити, але й украсти, «отримати від бабусі», в кінці кінців… виграти в карти… А що це нам — особисто — це дасть ?????

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
 

«А взагалі,пане Романе ! Зроби для нас рублику …»

Кстати, неплохая идея! Почему бы не выделить для ̶г̶р̶а̶ф̶о̶м̶а̶н̶о̶в̶ уважаемых интернет-мыслителей отдельную площадку — пусть там себе ̶п̶р̶е̶д̶а̶ю̶т̶с̶я̶ ̶у̶т̶е̶х̶а̶м̶ философствуют))
Закрепить вверху публикаций такою себе «Беседку», куда можно заходить с комментариями по любому поводу и без оного, такой себе вольный стиль. Таким образом не будет засорятся «эфир» под остальными публикациями. А флуд под основными статьями подчищать — может будет хоть какой-то порядок ИМХО.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

я колись вводив міні-форум. Якщо хочете можу ще раз увімкнути. Тільки модерувати його я не зможу.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Зробив Міні-форум. Докторе, зареєструйтесь на сайті я вам дам права модератора. будете рулити на форумі.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
І. Попурій
 

О…Бачу ми переключилися на В.Висоцького… «..Спасите наши души.Наш SOS все глуше , глуше. Мы бредим от удушья , идите к нам. Услышьте нас на суше….». Навряд чи нас хтось почує…А ось що стосується Д.В.А. то я неодноразово заявляв , що він легітимно обраний керівник ОТГ, і наша політична сила аж ніяк не збирається перешкоджати йому виконувати делеговані йому іванівським людом управлінські функції. Навпаки, ми будемо всіляко підтримувати всі дії керівництва ОТГ, направлені на благо іванівців і їх добрі справи. Разом з тим , ніхто ж не забирає у нас право критикувати непопулярні дії вождів ОТГ ( звичайно , в правовому коректному полі, в рамках норм етики і не переходячи на образи ). а також висловлювати свою думку з тих чи інших питань.Як справедливо вказував Володимир Ілліч «…жить в обществе и быть свободным от общества нельзя…»

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
І. Попурій
 

Ага….Забув основне..Всем баю- баюшки — баю !!!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Іване Івановичу, якщо хочете взяти модерацію форуму на себе, то будь-ласка.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 2

 
І. Попурій
 

Да ..! Будь моя воля , то я б графоману Доктору Шпаку виділив не тільки б окрему площадку ..(ти ба , чого захотів , ну є ж у нас в парку дитяча ігрова площадка ) , а і окрему квартиру з робочим кабінетом , щоб там йому краще мислилось..

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
І. Попурій
 

Дякую , Романе ,за високу довіру , я вождизмом і манією величі ніколи не страждав. Я людина по натурі дуже скромна і сором;язлива. Ця функція , на мій погляд , більше підійде Доктору Шпаку. Він молодший , а я вже буду йому допомогати. Тільки треба наділити його диктаторськими повноваженнями , а то він може не погодитись.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
Доктор Шпак
 

Трохи не те мав на увазі. Міні-форум не панацея, він же так «далеко»)) люди туди не дійдуть і будуть продовжувати флудити під публікаціями…
Ви ж можете закріпити публікацію на перщій сторінці сайту щоб вона не «перегорталася», так як Ви робили з публікаціями де люди потребували на допомогу? Так от, пропоную такою публікацією №1 зробити таку собі «курилку» де були б прописані певні правила сайту за невиконання яких коменти будуть видалятися (в ідеалі, звісно ж, банити хамів після кількох попереджень, але ж з реєстрацією напевно нічого не вийде).
І писати у цій «курилці» на довільні теми. Але тоді потрібно буде модерувати всі(!) інші публікації, а на це одного desdichado (вибачте, якщо помилився) не вистачить…

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
Доктор Шпак
 

Шановний Іване Івановичу, оце вже не думав, що Ви будете ображатися на такий невинний жарт… я зовсім не мав за мету особисто Вас чи кого іншого образити — просто вніс пропозицію про внесення порядку на сайті.
Як вніс, так можу і винести назад)) Добраніч! Може зранку прокинетесь з тієї ноги)))

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
 

А як такий варіант. В початку коментарів кожної новини виводиться тема із форума «Іванівка», де читач може прочитати з нього останні коментарі і написати. Читач може писати як в форум, так і просто в коменти. Якщо напише в форум, то його комент буде відображатися під кожною новиною на сайті.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 

Для написання у форуми читач повинен бути зареєстрований.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Тобто, що б ви розуміли поверх коментарів у кожній темі виведена гілка з форума. Вона не прив’язана до конкретної новини. Можна написати звичайний коментар під новиною, а можна пост на форум який йде окремо.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
 

«Можна написати звичайний коментар під новиною, а можна пост на форум який йде окремо.»

Як гадаєте: куди будуть більше писати? Думаю, туди, куди й раніше — просто коментарі. Форум тільки все заплутає.

Я ж пропоную нічого не змінювати, а просто надати можливість робити коментарі «не по темі» в відведеному місці — під публікацією №1 ( «…щоб вона не «перегорталася», так як Ви робили з публікаціями де люди потребували на допомогу»). Придумати оригінальну назву та зазначити для чого вона існує: » Це СтепНьзівський Балаган в якому кожен має право писати про що йому заманеться, якщо це не ображає честь та гідність інших відвідувачів та не сприятиме будь яким формам дискримінації» (як приклад).
Щоб інщі відвідувачі сайту новин(!), прочитавши про «крадіжку велосипеду» бачили коментарі тільки стосовно «крадіжки велосипеду», а не про те як Парвус з Лєніним їдять котлети зі шнапсом та розмірковують яким генієм був Бісмарк… флуд що не стосується теми публікації повинен видалятися.
От тільки, чи «виграє» від цього сайт???

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
Доктор Шпак
 

Таким же коментаторам як, наприклад, Польченко, радити відправляти свої дописи на пошту сайту для подальшого їх розміщення у вигляді публікацій, під якими вже, без жодних докорів сумління, можна і мухи і котлети, і Бандера і Ганді…

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Шановний Бісмарк. Імейл і IP-адреса — це трохи різні речі, хоча вам як історику це можна вибачити. Я бачу у вас статична IP-адреса, напевно ви підключаєтесь через роутер, то я б порадив вам шукати «засланого казачка» — «анархіста» серед тих, хто ще має доступ до вашого роутера.
P.S. Якщо під ніком Анархія писали не ви — то щиро вибачаюсь.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Неуважний
 

В державі немає порядку , а Ви , Доктор » говорите за порядок на сайті.Фата Моргана все це…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com