Аналогове телебачення доживає свої останні дні

Одного разу після виходу з ладу телевізійного тюнера Т2 для перегляду ефірного цифрового телебачення, ми спробували подивитися звичайне аналогове телебачення, яке донедавна працювало в Іванівському районі.

Як виявилося,  спіймати аналоговий сигнал телебачення в Іванівці не так уже й просто. Мимоволі згадалися плани державних діячів по відключенню аналогового телемовлення на території України. Невже це сталося?

«Нічого подібного, —  запевнили наше видання в нижньосірогозькому відділенні концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, — із телевежі стабільно транслюються в аналоговому форматі три канали: 1+1, Інтер та Перший національний».

Правда,  потужність аналогового передавача складає всього 70 Вт, чого, зі слів фахівців, вистачає лише на 20-25 км впевненого прийому, до того ж,  це в ідеальних умовах, а на практиці відстані можуть бути значно меншими.  Можливо, саме тому і не ловиться в Іванівці аналоговий сигнал.

Чого не скажеш про передавач Т2. Його потужність складає 250 Вт, її вистачає для покриття радіосигналом території радіусом близько 40 км. При тому, що цифровий сигнал значно стійкіший до перешкод у порівнянні з аналогом. Нижньосірогозький передавальний центр забезпечує цифровим радіосигналом  Нижньосірогозький та частково Великолепетиський, Верхньорогачицький та Іванівський райони.

І все ж аналог  доживає свої останні дні. Як розповіли нашому виданню працівники телецентру, скоріш за все весною 2018 року аналоговий сигнал буде відключено з ефіру.

По плану відключення мало відбутися весною 2017 року, але його декілька разів переносили.

Відтак нижньосірогозці рекомендують населенню Іванівського району переходити на цифрове ефірне телебачення Т2.

Дивлячись на кількість антен супутникового телебачення та  темпів продажу приставок Т2,  мимоволі задаєшся питанням:  чи є хоч один житель Іванівського району який дивиться аналогове телебачення?

На це питання зараз відповіді немає. Хоча, скоріш за все, що якщо такі люди і є, то їх одиниці.

Як зазначили працівники нижньосірогозької телевежі, скарг населення на якість аналогового телесигналу до них не надходило давно. Зважаючи на низьку потужність сигналу передавача, можна припустити, що аналогове телебачення взагалі ніхто не дивиться, і перехід України, в тому числі і Іванівського району, на цифру пройде без зайвих проблем.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

А скарг не набходило давно не лише не ТБ. Люди зневірилися щукати СПРАВЕДЛИВІСТЬ в цій державі. Але шанс виправити ситуацію поки що, є….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com